Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 25.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано08.08.03 15:11



AA GAINER ai sravnqvame ekstrite kat si tolkova navit !!!
520 24v 94g. porychkovo izpylnenie: Klimatronik s 2 zoni , Koja , ABS , El Paket , POdgrqvane na sedalkite , regulirane na farovete , blokaj na defirenciala , cd sterio(tova vseki moje da go ima :)) leti djanti 17' OZ , neonovi halogeni Hella ,nagrevatel na vsi4ki stakla , chupesht volan , mahagon , bordovi kompyutyr i LCD 5 incha cveten televizor.... ai kaji na tvoita selska karuca kvi i sa ekstrite ako ima takiva de!



Тема Re:BMW ne e....нови [re: MaXo]  
Автор street-er ()
Публикувано08.08.03 15:31



Абе тва бмв да не е правено за старт бе /////АМG.Разните там резачки и бегачки са правени за тва.Кво ше ми давате седмици и петици!Това пък да карам 7 серия и да ходя да се набутвам при колите дето праят 0-100 под 10 сек.Айде сега ама няя хода да се излагам!Тия бмв-та не стават да ги натискат като ненормални!!!Ей го сложил климатици,телевизори,глупости........тва е кола да си ходиш(движиш!)с нея на дълъг път и да си прайш кефа...кво че си се надпреварвал с ауди!БМВ НЕ Е кола за ускорение,време и пистови (а и каквито и да било състезания)ТАка че и /////AMG да не се изказва много!!!ТВА Е!!!!!!!!!!Единствените БМВ-та които са правени за това са ///M сериите+///МX5.Sports cars са тези със съкращенията:GT,GTS,GTS-R,GTR,16V,24V, И ТАКА!

Редактирано от street-er на 08.08.03 15:47.



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 17:55



Za kvo da idvam ..kade be6e?!...Niam zna4enie, kato i tuka si ima 7ci?! Da ne bi samo tam da ima? Posmartno ne viarvam, 4e ima6 tolkova ekstri v BMW 520! Po princip tolkova ekstri se slagat v 535, 540 i M5! No niama zna4enie dori i da e istina, za6toto ne e ni6to osobeno, a i pove4eto ne sa fabri4ni - kato TV-to, 17" te janti! Klimatronik niamam, no si imam klimatik, kakto i podgriavaneto na sedalkite, koito sa recaro, anatomi4ni i reguliruemi (kojata e gadna rabota i nikoga niama da si kupia kola s koja), i moia volan e 4upe6tse i kojen, i az imam mahagon i bord PC i ABS i hidravlika i el paket i alarma za 200$, koiato vdiga staklata osven centralnoto, otopliaemi el, ogledala i praskalki za 4ista4ki, osvetlenie pri ogledalata v sennicite, hladilna jabka, el. antena, palen opti4en tuning! A za muzikata niama kvo da govorim! Vsi4ki mi znaiat muzikata! PIONEER MP3-CD MOSFET 4x50, 4 trilentovi Pioneer 18sm, 2 pi6tialki Pioneer i SubWoofer tuba!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Pi4, az govoria samo fakti!нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 18:00



Takav sam si faktologi4en!
Na 19.07 mislia, se drapnah s vaprosnoto BMW 735i na bojuri6te i to uspia da me bie s edna prednica! Sledva6tia pat, mislia 4e na 26.07, ve4e si biah smenil vazdu6nia filtar, koito be6e na 18hiliadi kilometra i ne biah s 95H, a V-Power, togava ve4e uspiah da go bia s pove4e ot edna kola! Tva e!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.08.03 18:03



стига лъга бе пубертет
нали преди време се хвали по лубовете, че бмв-то ти е всички екстри, без кожа и климатик
не ме карай да се разровя, че резила ти ще бъде пълен

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано08.08.03 18:13



hei Mi6e toi kara VECTRA vehahahahaha GAINER-a de

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

Редактирано от M_TYPE на 08.08.03 18:15.



Тема Ha!нови [re: M_TYPE]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 18:47



Mi6o govori za Шумито, be, zabluden

Abe az baih siguren, 4e niama tolkova ekstri v seriinata 520i, ama de da znae6, moje da e bila 540i, a dvigatelia i da e smenen s E34 2.0

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема re:bmw с много екстри има повече ум от тъпия ралф нови [re: GAlNER]  
Автор street-er ()
Публикувано08.08.03 20:28



twa bmw go докарва на подвижен.....!Ако не си бил сложил всичките тия джунджуферийки(ба*ти и думата!)колата е щяла да прилича на едно голо Н И Щ О !ШЕ ХОДИШ ДА СЕ СЪСТЕЗАВАШ СЪС СПОРТНА А НЕ С ПЕНСИОНЕРСКА КОЛА!!!!!!!!!!!!!СЯ ШЕ ИМА ДА СЕ ПОТИШ И ДА ОБЯСНЯВАШ ТВА ОНОВА АМА НЯМААААААААА!Ше ми ходи на стрийт рейсинг със седмица!Смешен!(не е ходил ама ми я дава за пример и другия там,кой беше)аве деца кво разбирате от коли за drag racings!!!GAINER го дръпнал бмв-то!Ми как няма след като дзверо му е 150 коня!Ше го дръпне и чудо ако ще бавареца да е 250 к.с.!!!Щото колите на почти всички тук са спортни-малко или много!sorry много ама тва е!Ей пумпал- ШУМАХеР- ходи виж ква реч съм ти дръпнал садъко в темата на игра4а ''уникални коли''!Отивай вмирисано от път тъпо шофьорче да четеш ако можеш разбира се!Отивай!Щото темата е ""уникално тъпа"" ама ше видиш смрадливецо колко хора ше я видят!много ама много ма е яд на педали които по цял ден мислят кво да излъжат във форумите и не се хванат да свършат една работа!Дай сега като ме нагрубиха и да ходя да обиждам другите колко не разбират и т.н.Аве шматка!ти си зле бе!С твоето бмв не можеш дръпна и фиат панда бе керливец!Ти знаеш ли как се сменят предавките,разбираш ли от скорости......разбираш!тъп си!Мноо ма яд на тебе и няма да те оставя на мира с риск да МЕ НАМРАЗЯТ ДРУГИТЕ!МНого ти стана бе!не ти харесаха хората трактора и дай сега всички са идиоти и тъпи!Аве ей мноо ме дразниш!Аз някой ден такъв ферман ше ти дръпна ама ше видиш ти тогава!Изплют такъв!


Редактирано от street-er на 08.08.03 20:56.



Тема Re: re:bmw с много екстри има повече ум от тъпия ралфнови [re: street-er]  
Автор AMG (новак)
Публикувано09.08.03 15:36



Abe shmatki 4uvate li se kakvo govorite vaobshte ili prosto vi e iad 4e ne mojete da imate kola po dobra ot vashite.Tia 7-cata 4e ne e napravena za startove i tn. ne e ama tova ne zna4i 4e niakakva Vectra sas smeshnia si 4 cilindrov dvigatel moje da se sravniava sas 4udovishteto deto e pod kapaka na 7-cata to e prosto smeshno da go kazvate.Govoreta naprimer za Vectra sreshtu BMW 318is ili BMW320i ama i v tozi slu4ai e iasno kade otiva Vectrata shtoto sam vijdal pone 20 pati kak takiva BMW-ta praviat smeshni Calibri i GSI-ta(i vie ste go vijdali ama kato malkite deca ste deeba)



Тема To, "malkoto dete"...нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано09.08.03 15:52



demek, AZ, si go kaza! Kak 6te laja?! 4e az skasah BMWto na Bojuri6te pred 300 4oveka, a ne v kvartala ili na magistralata, kadeto samo az 6te sam si svidetel! Sigurno vi e mnogo gadno, a?! I napalno v razbiram! Ma to ti triabva malko akal! Za6to az ne iskam da se darpam s Uno Turbo, Golf 1 ili niakoi drug sme6en ligen?! Ami ia si predstavete, 4e vzeme da me bie, koeto e napalno vazmijno, zaradi ugromnata razlika v kilogramite? Posle nali 6te umra ot sram i napravo sled kraia na pistata, direkto 6te 4akam na izhoda, niama da se vra6tam! Taka 4e, az za tova ne se darpam s koli ot po-niskia klas! Problema si e izcialo na BMWto!

NO PAIN-NO GAIN!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.