Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 26.09.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 17:32



6to ne zeme6 reisa ve ShumiAz za nego ti govorq ako triaa se zema ne6to 4eki malko de V-tec CRX 6e zema i pak nema6 6ansove s reisa brato s reisa da go napravim pa ako iska6 i 10 kila gas sloji

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано07.08.03 17:40



eeee reisa ........ resa e tromav dryg reis moga da vzema sushtiq samo che e 4x4 i malko po golqm dvigatel



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 17:47



ami brato nai dobre nali znae6 kato se svarime na putia bez da se ugovariame taka stava 4e kato zemem da se ugovariame ne stavat rabotite tuka mojem da si laem meseca kolkoto si iskame nema a stane i stiga si zemal na horata kolite de prodavai reisa i si kupi edna japan pielka hem malko 6ti gori hem mnogo 6te varvi i poddrujkata e su6tata kato na reisa

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re:Za BMWнови [re: M_TYPE]  
Автор AMG (новак)
Публикувано07.08.03 20:32



Abe vie vaobshte na gonki xodite li ili samo ste slushali?...BMW e nepobedimo v gonki Da vi kaja li tuk v plovdiv edna 7-ca ot starite(akula) kakvo pravi vsi4ko koeto i izleze na gonkite razcepva gi napravo,ne sam fen na BMW oba4e da mi govorite 4e razni astri civici audita .... varviat pove4e ot BMW mi tova e detska rabota.Az kakvoto varviane vidiax ot edno BMW 5-ca combi 1999g. ne sam vijdal do sega ne znam kakav dvigatel beshe oba4e napravo presko4i(bez da preuveli4avam)edin Nissan 200turbo



Тема Поцкатанови [re: AMG]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.08.03 21:57



е добре познат :-)) Тоя с 7-цата.
Също и еднодневките дето ги пипва и после бързат да се отърват от тях за 1-2 месеца че трябва иначе основни ремонти до 2-рото пришествие :-))
Аз пък да ти кажа - Пловдив е световно неизвестен като място за рейсинг ;-)))
Чудно що ли ... ?

UB40 !



Тема Re: Поцкатанови [re: jamie]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 22:17



Smeshnoto mqsto Parvenec................zasho kato gi karahme tezi ot Plovdiv da doidat i da se probvat v Sofia s neshto vinagi otkazvaha
Ima i neshto drugo na Parvenec pistata e nqkade 300 metra ..............gonkite se pravqt na 400 pi4 Tezi BMWta tam zabravi da ne sa pipani. V Sofia zashto M3 E30 varvqt na ravno s uno turbo ili padat ot kadett GSI?



Тема Re: Поцкатанови [re: MaXo]  
Автор AMG (новак)
Публикувано07.08.03 22:24



Miastoto ne znam dali e smeshno no az ne gledam pistata a kolite a za tova 4e pistata e 300m ami 4e ako e 400 togava i dete znae 4e oshte pove4e shte drapne BMW-to to na po goliamo raztoianie mu e silata



Тема Re: Поцкатанови [re: AMG]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано08.08.03 00:32



Edin avtomobil moje da se napravi da e strashno burz na 300 metra i posle da grohne ............zashto te ne sa naviti da se durpat drugade...............otgovori si sam na vaprosa.A drugiq moment e 4e BMWto ima po-dobur start i sled tva biva zastignato i zadminato taka 4e ne misli 4e na visoka skorost BMW320 primerno shte durpa pove4e na Kadett GSI ili Astra GSI ........v pove4eto gonki koiito sam gledal v na4aloto BMWto vodi zaradi zadnoto i sled tva gubi ...........napulno normalno.



Тема Re:Za BMWнови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 02:05



Vsi4ki znaiat, 4e BMW i AUDI, ako ne sa pipnati, ne varviat! Ne govoria za M power ili RS seriite, a za normalnite, nezavisimo kolko golemi sa dvigatelite! No za BMW znam, 4e ima hora, na koito im triabva 1 4as rbota po kolata i tia stava malnia!
Li4no az skasah minalata sedmica edno 735i! Moje da ne e mnogo barza kola, no i az ne sam ot nai-barzite (Vectra 2000 16V 150Hp)! A AUDI 90 B4 Coupe 2.6 150Hp i Audi 90 2,3 20V 170Hp gi kasam kakto iskam i kogato iskam! Toi edinia pi4 s Cupeto ne moja da go prejivee, ta si kupi i sloji drug dvigatel (2.8 V6 193Hp), ta sega mu di6am prahta, a toi nai-nakraia spi spokoino! 4oveka ima pari i se 4udi kvo da pravi!...kofti li mu e? Ta ideiata mi be6e - ne slagate vsi4ki BMWta v barzite koli! Ne se napavaite tolkova! To sedmici mnogo ima, ama ne vsi4ki varviat!
Pisna mi da slu6am za "onaia dartata sedmica deto kasala vsi4ko"! E i?! Ami da vi kaja li kakva sedmica ima v edin serviz v Hadji Dimitar? 755i!!! 87g! Tova kak vi se struva?! Blizo 400Hp! Kade otiva "onaia dartata sedmica deto kasala vsi4ko" togava,a?!

A, samo za info na R.Schumacher , da ti kaja pi4, 4e tozi dvigatel 2.0 24V na kupeto na 5cata vaob6te ne e triabvalo da se slaga! 520 24V vaob6te ne varvi! Kasam go kakto si poiskam. I na zaden!
Tova li kara6 ti be!? Ma kak ne te dosramia da kaje6, 4e Golf 150Hp ne varvial ili da si otvori6 vaob6te ustata za Astra 150Hp, koiato 6te te otvee s dva Ikarusa rastoianie!
NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 08.08.03 02:19.



Тема Gainer mnooo typнови [re: R.Schumacher]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано08.08.03 08:58



Abe typ GAINER kakva e tvoita pikliva karuca Vectra ot koi klas e da ne e ot moq ve !?!?! ako iskash pak mojem da se probvame na samo che malko po-razli4no kat iskash tolkoz mnogo !!! sus letqsht start ot 120km/h na 1000metra da se probvame ili ako iskash pak koi po byrzo shte vdigne 200 ? ili puk 220?! ako imash voobshte takava maximalna skorost taka che ne si hvali mnogo chupenata plasmasova vectra !!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.