Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 26.09.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Е и кво от тва бе?нови [re: AMG]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 13:44



Glupaci da ne mislite 4e BMW i Mercedes sa po-napred ot Audi............nai-burzata kola na 400 metra seriino s 4/5 vrati znaete li koq e ........Audi RS6
Poneje imam dosta vpe4atleniq ot gonki s BMWtata i razni drugi bangii ,zatova napisah kvi sa mi vpe4atleniqta ot 520ka ..........az sum se puskal s takava i do 100 sme zaedno a az sum s Audi80 1.8S ..........kvo da govorim za Audi100 2.3 pi4ove
Zabravih i za drugiq golqm proval na BMW da otbeleja ...........BMW 850i blizo 300 konq a uskorenie 0-100 poznaite za kolko................za 7.3 hahaha ........padaaaaaaam tva go pravi i Astra GSI 16V .................kvo da kajem za koli s okolo 300 konq kvo pravqt .........prosto ne deite da si mislite 4e BMWtata varvqt mnogo :)

Редактирано от MaXo на 07.08.03 13:50.



Тема Ти ли бе???????нови [re: MaXo]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.03 13:49



С тва умрело ауди 1.8 си наравно с 520 ли бееееееееееееееееее?
хахаха що ме разсмиваш, ще пукна от смях!!!!!
Ами доста по-напред са БМВ от ауди, а мерцедес е недостижим
И аз обичам новите модели, карам съм от новите S4 и S6, но да приказвам глупости че Мерцедес C32AMG и BMW M3 са мудни...хахаха



Тема Re: Ти ли бе???????нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 14:17



Smotan teb nqkolko puti te podkanvah da se poqvish na gonkite da razberesh za ko stava vapros i da ne dardorish gluposti no qvno tvurdo si reshil da si silno ograni4en tip................ela da vidish edno M3 kak se zasramva ot Audi S4.Edinstvenoto BMW 5ta seriq koeto se puska e 525 i to pipkano .............prosto 520ka ne e za nikade ...............sledish li mi misalta glupak?Q kaji sega tvoq mercedes kakuv e i s kolko varvi na magistrala uskorenie 0-100 i kvi koli si drupnal s nego :) ............spomnqm si 4e razpravqshe 4e e strashno burz disel hahaha ..........mai koli pod 100 konq ne mojeha da te biqt .



Тема MaXo ti si lud ve.....нови [re: MaXo]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано07.08.03 14:42



MaXo samo prostotii govorish sega... Q pak si pomisli edno BMW 850CSi kak shte pravi ot 0-100 za 7.3 i mi pokaji taq Astra det ot 0-100 gi prai za 7.3 ?!!? Ti si bolen ?! Kat si bil s Audi 80 1.8s si se pusnal s BMW 520 i toi toz det e karal bavareca e bil nqkoi koito nemoje da kara !!! Ela se pusni s men moito det e 150hp 6 celindroviq motor 24 klapana ako iskash vzemi i audi 80 6.9Turbo pak nqma da me skusash s tezi piklivi audita shtoto to ako mu slojish za 400 metra benzin 5 litra i maslo 10litra to po-byrzo shte ti izgori masloto !!! Pak za BMW 850i neiskam da komentiram prosto....ti mai mnogo ne si chak pak govorish pulni gluposti !!!



Тема MaXo говори големи глупости...нови [re: R.Schumacher]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.03 15:00



...не само за тва което казваш ти, пич, а и за тва, чу ли го кво се изцепи: S4 скъсва M3....хахаха
От този форум едва ли има някой който да е карал повече Ауди S4 от мен, и аз я обожавам тази машина, но...мой човек, нещо си се надрусал:както и да ми изправиш 265-те коня на аудито срещу 343-те на БМВ-то, пак няма да го бие!!!!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 15:05



Mai ti napisa podobavashto koli4estvo gluposti :) purvo qvno ne pravish razlika mejdi 850I i 850CSI ..........za teb tva sa edni i sushti koli qvno :) na 850 CSI-to mu davat 6.5. Ti samo kaji 4e si navid a ne si samo barborko i shte ti namerim audi S4 za gonka to dori ne e 6.9 T .........haha sladur ami iskash li s uno turbo 1.3 na pari4ki?Samo kaji 4e si navit i shte se razberem ........shtom si tolko uveren vuv vazmojnostite na kolata ti zna4i trqbva da si navit.



Тема Re: MaXo говори големи глупости...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 15:11



Pi4ove prosto ne hodite na gonki.............v Sofia na Bojurishte tazi gonka se slu4va redovno S4 ...........razbira se tuningovana ,bie M3 i vednuj i edno M5 bez problemi ...........poseshtavaite i drugi forumi i sledete za kvo stava vapros.
www.tuning.bg/forum ................4etete tuk kakvo se slu4va na gonkite i ne barborete gluposti.



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: analogbox]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 16:50



heeeiii golemi skorodti be 4e az ako te stigna s CRX-a nema6 6ansove s 95h benz.200-210 vdiga na 4-ta zavisi koga 6te iskliu4i reg. no mi e stigal 7.7rpm po niakoga za tova pi6a 210km 4-ta ina4e 235 vdiga probvah q na Trakiata iuni mesec kato hodih na rally Bulgaria

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: MaXo]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 17:06



hahahaha hataka Uno turbo mnogo dobre za 400m tova e edna ot kolite ina4e s reisovete mnogo zehte da se karate ve deto vika6e C 230 Levski&CSKA su6tata rabota za 400m samo Japan mai4e pa i na dulgo ot po golemite klasove Japan kola nemate 6ansove moje i drugo nalivame 10L benc i trugvame ot PL za SF koito zeme pruv rstoianieto pe4eli kliu4ovete A zabravi imam CRX 96kw
o i za Astrata 4e tia ne moje na mene da se opune ve
koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от M_TYPE на 07.08.03 17:09.</EM></FONT></P>

Редактирано от M_TYPE на 07.08.03 17:12.



Тема Re: MaXo ti si lud ve..... [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано07.08.03 17:27



xaaxaxx navit sym vzimam edna alfi4ka 155 2.0QV Turbo i zalagame klyuchovete stava li ?~!??!!?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.