Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 03.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема do GAINERнови  
Автор igra4 ()
Публикувано22.07.03 22:30



ei da znae6 v sliven kva vectra vidqh----kato tvoiata!!!!! ama sa6tata -sas zatamneni zadni stakla i dvoen auspuh.Ima6e i volan kato tvoia samo 4e s nekav kalaf ina4e kolata otzad s nadpisa vectra 2000 16v i ima6e zatamneni zadni stakla i i nqkvi barovski farove aaaaaaaa i be6e sas sofiiska registraciq!!! ei basi kolata moje i da ne e bila tvoiata ama da znae6 4e kara6 absolutna mashina aide badete zdravi i taka... idval li si v sliven?!?




Тема Re: do GAINERнови [re: igra4]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано23.07.03 00:36



Pi4, mersi za komplimenta, no ne mislia, 4e kolata e koi znae kakvo - ve4e! E, hva6ta oko, a i na magistralata e goliam kef, kogato "baba" Vectra nasere niakoe novo biju. Naistina za vremeto si e bila varha na sladoleda ot Opel (Kato izkliu4im razbirase Vectra Turbo i neveroiatnia Lotus Omega).
Ina4e kogato az ia vzeh v Sofia ima6e okolo 10tina takiva i be6e absoliutna mania, no sega gi ima mnogo! Koia s klima, koia bez, koia v perfektno sastoianie, koia v okaiano, no gi ima. Radvam se, 4e kolata te kefi! Naistina prilikata s obiknovenata Vectra e savsem malka - razlikata ne e samo v fabri4nia van6en tuning. Tova, 4e ima takiva maniaci kato teb i men moje samo da me radva. Ina4e v Sliven s neia ne sam hodil, idval sam predi da ia kupia, no mnogo mi e merak pak da otida. Grad4eto e super!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема GAINER, prosti mi nahalstvoto!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.07.03 01:56



No ne se seshtam, kakva e razlikata mejdu tvoita "neobiknovena Vectra" i "obiknovenata Vectra"?????


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 23.07.03 01:57.



Тема Иманови [re: |Kuku|]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.07.03 02:44



сигурно надпис 2000 16В :-)))
Няма лошо - модела си го бива въпреки че си остава Опел.

ПП: При Опелите само едно не разбирам - как при цялото това хвърляне на масло успяват и да изгният толкова бързо ????

UB40 !

Редактирано от jamie на 23.07.03 02:45.



Тема Re: do GAINERнови [re: GAlNER]  
АвторT-Rex (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 03:07



Vidqh v edna ot rubrikite saita ti "http://gainer.data.bg/" i kato go razglejdah vidqh ne6to interesno vuv "Vectra vs Porsche" ne sum fen na Opel no mi stana interesno kak Vectra sus 365HP pravi ot 0-100 za 4,3sec i Vmax-325km/h (dori da e samo lamarina pak se samnqvam), no edinstveniq Opel koito sum 4uval 4e e dosta po-burz ot ostanalite si sabratq e "Vauxhall Lotus Carlton" s 360BHP pravi ot 0-100 za 5.2 sec i ima Vmax=280km/h. Dvigatelq i e redovi 6 cilindrov turbo s obem 3638cc, dokato tazi koqto ti si slojil e redovi 4 cilindrov (16V) turbo s obem 2000cc. Li4no na men mi se struva neestestveno takava kola s takiva pokazateli...



Тема Re: do GAINERнови [re: T-Rex]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано23.07.03 10:20



Pi4, kolata ne moia! Prosto otkrih tazi informacia v neta i ia prepisah v saita mi. Li4no az ne vijdam pre4ki za takiva danni, kato se oma predvod razlikata v kologramite m/u Lotos Omega i Vectra! Vaprosnata vectra e s BiTurbo! No tia si e pravena i to4no zaradi tova niama ni6to 4udno, za6toto nikoi ne znae kolko moje da se izvle4e ot tozi dvigatel, tova si zavisi ot maistora.
Lotus Omega e s standareten Senatorov dvigatel 3.0 6V 24V. Vzet e ot Lotus prepilen e do 3,6 i e s Bi Tirbo. Ima 500Nm vartia6t moment i naistina uskoriava za 5,2s, samo 4e mo6tnosta mu e ot 380Hp do 400Hp.
Tova e nai-mo6tnata kola poskana ot Opel v seriino proizvodsvo i e blia bez konkurencia v klasa si! Togava6noto 4u4one (E500) e pila edna hilava ma6ina sravnenie s LotusOmega.
Kolkoto do tova, 4e Kuku, ne znae6 razlikata kakva e m/u Vectra 2000 16V/Turbo i normalnata Vectra,...emi normalno, to 4ovek triabva da sedne i da po4ete, ako vaob6te go interesuva. Samo 6te ti kaja, 4e edinsvenite vzaimo zameniaemi 4asti se broiat na prasti! Dori strani4nite stakla sa razli4ni i struvat 30lv. otgore, a vsi4ko ostanalo e ot dva do 3 pati po-skapo! I tuka ne govoria samo za vsi4kite karantii v kolata, kato dvigatel, oka4vane, zapalitelni/gorivni/el. si-mi i spira4ki, a ima i zna4itelna razlika v samoto kupe. Naprimer zaradi specialnoto zadno oka4vane, bagajnika e po-plityk s celi 25sm.!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: do GAINER [re: GAlNER]  
Автор igra4 (stay fresh)
Публикувано23.07.03 11:41



ami te na vsi4ki koito kazvat 4e opel 6e si ostane opel moje da im pokaje6 vectrata si i ako se opitvat da kajat 4e niama razlika m/u standartnata i 2000 16v mogat da hodiat da obra6tat nivata na selo.( kuku)!!!6toto samo kato q vidi6 tazi vectra na jivo i 6e vidi6 kav respekt i 4udo 6e ima6 kam kolata.AAAAAAAAAAA gainer 6e mi kaje6 li na kakva cena moga da si zakupq vectra kato tvoiata ili puk lotus omega a puk za taia kola znam 4e ima samo 3 takiva v ispania thanx for all!!!

am i cool or what ?!?


Тема Xa-xa-xa-xa!!!нови [re: igra4]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.07.03 12:34



To i "Clio-16v" e savsem razlichno ot obiknovenoto "Clio", i "Peugeot 405-Mi16" e savsem razlichno ot obiknovenoto "405", i "106 Rally" e savsem razlichno ot obiknovento "106", i moeto "Bravo" e savsem razlichno ot obiklnovenite, i da ne ti izbroiavam, oshte kolko koli sa po-razlichni ot obiknovenite izpalnenia na sushtite modeli!!!
A i kakto ti sam kaza "razlikata ne e samo vuv fabrichnia vunshen tuning"!!!
Struva mi se, che ne karash nishto poveche ot edna obiknovena Vectra, sportno izpalnenie, koeto ne ia pravi unikalna ili neobiknovena a samo malko po-izpipana, kakto mnogo drugi koli!!!

P.S.
Igra4, ne jelaia da komentiram drebnite ti politikanstva, zashtoto az imam pravo na sobstveno mnenie, kakto i ti, no prosto tvoeto ne me interesuva!!!

GAINER, shtom znaesh tolkova mnogo(chetesh i se interesuvash), kaji mi, kakva e razlikata ot moeto "Bravo" do bazovia model, naprimer????


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 23.07.03 12:40.



Тема Otgovariam...нови [re: igra4]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано23.07.03 12:41



Vectra 2000 16V 91-93g varvi ot 4000lv - gadni ekzempliari do 5500lv. - v mnogo dobro s-nie.
Vectra Turbo - 5500 do 7000lv.
Lotus Omega, ako vaob6te nameri6 i ima6 dooosta pari v bankoveta smetka za poddrajka varvi okolo 15-20000lv.

Ako se interesuva6, az prodavam moiata na dosta priemliva cena!Kolata e v perfektno s-nie! I ima vsi4ki ekstri, pa i niakoi dopalnitelni Poddarjana e zverski, bez kompromisi i ima palno kasko. V BG e minala samo 16000km. Pa ako ima6 slu4aino niakakvi zabelejki v koeto se samniavam - 6te svaliame
maila mi e: ikrusteff@mail.bg
Re6il sam da se zarovia iako s niakoi SAAB ili Volvo! Jalna mi maika! Ama prosto skandinavskite koli me kefat stra6no.

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 23.07.03 12:42.



Тема Pi4... [re: |Kuku|]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано23.07.03 12:55



az ne pretendiram, 4e razbiram ot Fiat!!! Sori, no za men tova ne kola! Ako 6te i 1000Hp da e!
Ti pretendira6, 4e razbira6 ot Opel, az ni6to ne sam kazal.
Kakto i da e, m/u kolite, koito izbroi, vkl. i tvoiata, nito edna ot tiah niama tolkova golemi konstruktivni razliki s NoSport modelite, kakto e pri Vectra. Pri Vectra e izpolzvano edinstveno kupeto i to e dosta promeneno, kakto i usileno.
Spora e bezsmoslen. Tebe ne te kefi Opel, mene Fiat - o6te po malko! Sigurno v v drugi oblasti 6te ni savpadnat interesite, no za tezi dve marki mai niama da se razberem. Vapreki, 4e na men Opel nikoga ne mi e bil na sarceto( s risk, niakoi ot Opel kluba da mi se rasardi), az li4no niamah i namerenie da si kupuvam Opel. Prosto kato ia vidiah taia Vectra se metnah v/u kapaka i i kazah: Eto ia kolata mi!

NO PAIN-NO GAIN!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.