Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 01.07.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: 2003 J. D. Powerнови [re: del_sol_fen]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано24.07.03 23:15



o da, na Wisconsin Dells otivame 100%, vaprosa e dali ste izgorime, stoto za tova se iziskva i slance
P.S. e az vinagi sa podgotven, nali se pak sam bil pionerche:'vinagi gotov'



Тема Re: 2003 J. D. Powerнови [re: c23O]  
Автор del_sol_fen (Zagorka)
Публикувано24.07.03 23:19



hahahahhahaah
fifi super si pisheme tuka, kato v chat, prez 1 minuta, no az sum na bachkane i nemoga da izdurzam shtoto i bachkam i pisha ednovremenno , puk i ti sled 15 min triaa da trugvash! aide leka i sha se chuem tazi vecher!

Si Power - Wona Go !!!


Тема Re: 2003 J. D. Powerнови [re: del_sol_fen]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано24.07.03 23:20



pravi si, sega tragvam i az na bachkane , sto triabvashe da mi napomniash , ta are ste se chuem



Тема Re: 2003 J. D. Powerнови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.07.03 00:33



Ne6to me samniava korektnosta i dostovernosta na tazi klasacia! Samo kato vidia razlikata m/u Volvo i SAAB mu prizliava. Vsi4ki znaem, 4e SAAB e po-dobar, ama 4ak pak tolkova... Stranno, 4e Amerikancite sa si pozvolili da klasirat "Svetata troica" na Germania tolkova nazad, pri polojenie, 4e samo paraliite ot tiah mogat da si pozvoliat da karat S klasa ili S8 ili 7 seria!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: 2003 J. D. Powerнови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.07.03 08:20



mi gledai sega, tazi klasacia se pravi vaz osnova na statistichesko prouchvane. obajdat se na sobstvenici koito sa si kupili kola predi tri godini i gi pitat kolko problema sa imali za izminalia period(3 godini). moga da ti dam primer s Mercedes naprimer, povecheto oplakvania sa ot pritejateli na ML modela, tai kato toi e imal mnogo problemi s elektronikata, sasto taka mnogo oplakvania za prah ot spirachkite i vsichko tova otiva kam obstoto ime Mercedes, no tova ne oznachava che S klasa e problemen. za minalata godina znam che Hamer sa bili na posledno miasto, tai kato mnogo hora sa se oplakali ot goliam razhod na gorivo(kade im e bil akala kat sa go kupuvali). v kraina smetka ima goliamo znachenie kakvi sa bili problemite, dali ti se e schupila transmisia ili prosto imash prah ot spirachki, ima ogromna razlika, a tova ne e otrazeno v tazi tablica. a inache dali SAAB e po-dobar ot Volvo, ne e tazi tablicata koiato naistina ste opredeli, tova e malko miji da te lajem




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.