Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 29.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 22:31



Iskam da vi pitam kakvo mislite za tezi 2 koli...
Zashtoto az Imam Peugeot 306XSI i s edin moi priatel sporim koi ot dvata avtomobila e po dobyr ?!?!?!
Samo moga da vi dam edni danni: <306xsi - 120h.p. : Golf3 16V - 150h.p.>
Zashtoto nie sme ot Varna i po varnenskata magestrala ot rasklona na litishteto kat izlizame na magestralata za Varna ot tam pochvame da se gonim ot minimalna skorost 60km/h - do tabelata na grad Varna tova e nqkude 2-3km i go minah s 200-300metra (rastoqnie) i dignah na 4-ta skorost 200km/h pak negoviq golf se zapahtq na 3 skorost.! i Sgea sporim koq e po dobra ili prosto toi e napravil greshka ako mojete kajete ako ste vijdali nqkoi dryg pyt takyv dvuboi :)



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: Peugeot3O6xsi]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 22:43



Az li4no ne vijdam ni6to 4udno! Golfa si e spanata kola + tova e po-tejka ot 306-cata. No pak si zavisi ot 6ofiora, probvaite da si gi razmenite i go napravete pak. Taka e sigurno 6toto vseki 6te ia kara kato za posledno, 6tot kolata ne e negova



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: GAlNER]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 22:53



gainer napravo mu dai linka:http://www2.zr.ru/compare/
sam 6te se ubedi6 4e kolata nqma 6ans.govorim vse pak za tehni4eski danni.
a kolkoto za va6ata gonka.mi moje prosto toi da e kalpav 6ofior ili golfut da e izduhan.
vij linka sravni gi i pomisli.
pak ti kazvam ne pravq sravnenie sre6tu tvoqta kola a prosto gledam fabri4ni danni.na 4ernoto bqlo nqma kak da kaja.



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: jfk]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:07



Tova ne e vqrno dignah 200 na 4-ta pak tam max speed: 197km/h izvinqvai ?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:21



mda.qvno mai ne 4ete6 mnogo strani4na literatura.kolite fabri4no imat otlkonenie na pokazaniqta na kilometraja.t.e. moje na kilometrajut da ti e pokazvalo 200 no da si bil s po malko ot 197(realni).a drugoto koeto po katalog dokolkoto mi e izvestno ti davat preporu4itelna max.skorost.a ti kato sika6 da si cepi6 kolata si e tvoi problem.po nandolni6te pak moje da previ6i6 maks.skorost.
drugoto koeto e ima6 si knijka nai veroqtno s pokazatelite.vij gi.povqrvai mi teq injeneri znaqt kakvo kak sa proektirali.u4ili sa dosta za da ba4kat tam.i dannite sa si danni.na moqta kola maksimalnata e 190(realna)ama sum pravil na kilometraja 215.sega da kaja 4e dannite na proizvoditelqt sa neverni.
edin suvet ne gledai kilometraja ami oborotomera.toi ot4ita realno sus 100% sigurnost.

P.P.nadqvam se ne priema6 tova kato zaqjdane 6toto izob6to nqmam takova namerenie



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: jfk]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:35



10x za informaciqta Moje znachi strelkata mi pokazvashe 7400/7500oborota i pochna pak da se vrysta na 7000 i pak nqkude do 7400 nz zashto to kat na colin mc rae stana rabotata :) kilometraja mi e do 250km/h mislq che nqkoi pyt kat e ponazorq shte gi digna!!! samo da ne grymne da ne chuva dqvola!!! I nebeshe po nadolnishte bqh na 100% raven pyt !!!




Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:49



4ove4e ne use6tam dali se zaqjda6 ili ne.tva mu e lo6oto na pisaneto
ne sum igral nikoga i nqma da igraq ama nikoga collinmacrae(ili kakto tam se pi6e)kato iskam da si pograq karam karting.PC-to go izpolzvam
za suvsem drugi celi(kato naprimer da si 4ertaq ili iz4islqvam kolqnovi valove i suediniteli - seti se kvo u4a i kude go u4a - ne e v bg) ili da se opitvam da si sporq normalno s nqkoi ot kluba koeto za sujalenie ne mi se otdava 4esto.
kazvam ti ne6ta koito sa taka.a ti 4e si ima6 mnenie koeto mai se razli4ava ot dannite na kolata ti.qvno trqbva da si pusne6 molba v peugeot da gi nau4i6 kak se pravqt koli



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: Peugeot3O6xsi]  
АвторDido s XSi-kata (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:55



momche JFK az imam 106 XSi 1.6 injection i susto minavam vsiakakvi WV i drugi mi ti takiva narodni koli
ako iskash ela s tvoia da se biagame ... ili mi dai mail da ti pratia moia kilometraj
kak na 6000 oborota sum s 220 ....dori filmche imam za da niama sled tova ...razni obvinenia che luja ....
prosto XSi tehnologiata se proektira oshte ot 80-te godini ot sportnite injineri na peugeot ....ako mi pokazesh kola XSi koiato da ne moze da vdigne realnite 200 km/h az lichno shte ti dam goliama pocherpka.Seriozno dai go tvoia golf shteto moita Xsi-ka ....za suzelenie nemoga da nameria site-a sus harakteristikata no shte go izrovia special za tab...ne zabrazviai peugeot-ata ne sa obiknovenni a XSi tehnoligia!!!!!



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: Dido s XSi-kata]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 00:02



JFK ne ne se zajajdam ama faktite sa takiva che bih i skoro Golf2 GTI 16V kvit da sa dannite ako iskash se obadi tam pri narodnite koli popitaigi ili v Doche Welle (DW) da napraqt edin test s tezi dve koli za da vidim koq poveche varvi zashtoto az ako te povozq malko iz varnenskite ulice trqbva da si vemesh pampers s granuli za da ne se napishkash ...!!! znam che golfovite ima mnogo golqm vurtqsht moment i mnogo byrzo nabirat ai kat pochnat gonkite na vinitza shte se razberem i kato doidesh shte vidish kakvo shte stava !!!



Тема Re: Peugeot 306xsi vs. VW Golf3 GTI 16Vнови [re: Dido s XSi-kata]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 00:13



ti mai ne si pro4el mnenieto mi po nagore.NQKOGA da sum kazal 4e kolata ne moje da vdigne maksimalnata si skorost.pri tova 220 (na kilometraja) za 6000 oborota sa si ne6to ama suvsem NORMALNO.ni6to sportno ne vijdam.ama 6tom kazva6. a kolkoto do golf - abe ti ludi li si ili kvo.s golf moga da si karam samo domatite ot selo - ama tui kato nqmam selo ne mi i trqbva.otkude gi vadi6 teq zaklu4eniq 4e sum s golf.
vzemi pro4eti vsi4ki mneniq i 6te vidi6 poziciqta mi sprqmo golf.ne si vadi mnenie samo ot edin posting.ei sega i 6te se porazrovq da vidq to4no ama mnogo to4no dinami4nite harakteristiki.i tva 4e si snimal kak kilometrajut ti pokazva 220 hi4 ne me vulnuva 6toto ne vijdam ni6to gnilo.
i nakraq dai da se douto4nim:spored tyeb vuzmojno li e edna kola da mine s 30 km/h(realni) maksimalnata si skorost.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.