Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 11.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdiv  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 15:04



Za kolko ste vzimali ot tabela do tabela Sofia-Plovdiv.Аз за 38 минути,дали е добре?



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: roadrunner]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано14.02.03 15:24



Добре е, а колко ти струва билета за самолета?


FRYSCO LADA tuning


Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: roadrunner]  
Автор 3N1P57 (//power)
Публикувано14.02.03 16:43



Az sam za 35 min s honda crx vtec 160 hp v magla i malko snqg ima6e

-=/More power every day\=-


Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: Frysco]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 20:20



Bileta mi struva 18000lv a samoleta e Audi A4 1.8 125PS



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: roadrunner]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 20:28



Dobre si karal:)
az uspiah za okolo 35-40min s AUDI90; 2.3....:)



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: lvan]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано14.02.03 20:40



Yavno! Trugnah v 05h sutrinta i niamashe nikoi,na mesta stigah do 230km/h,no ne sum padal pod 170



Тема стига сте лъгали бе смешницинови [re: 3N1P57]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 01:01



Вземете и се върнете в отделенията да видите как се смята скорост, път и време, но понеже едва ли ще можете да речем ще ви помогна малко.
Разстоянието София - Пловдив е 150 км.
Пътя ако не знаете е равен на скоростта по времето, т.е ако
S - пътя; V - скорост; t - време
S = V.t , или скоростта (средната) с която сте се движили V = S/t,
сега времето ви е между 35-40 мин, да вземем средното 38 мин, в един час има 60 минути което ще рече 38/60 = 0.63 или сте взели разстоянието от около 150 км за около 0.63 часа, с други думи
V = S/t = 150km/0.63h = 238 km/h e такава средна скорост не може да постигнете с нито една от описаните коли - нито Хондата нито двете Аудита (А4 1.8 и 90) това дори при положение че цялата магистрала е отворена, т.е няма участъци които да се ремонтират което много ме съмнява, та дори едва ли на места 238km/h е била и максималната ви скорост.



Тема Re: стига сте лъгали бе смешницинови [re: няkoй cи]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано15.02.03 01:59



Ot tabela do tabela ne e 150 a nqkade okolo 130 .........az s Audi80 1.8s s 3ma 4oveka na gaz nqkade za okolo 45 min. .........ama na mesta ne sam karal na max vazmojnosti na kolata

Bram!


Тема OKнови [re: MaXo]  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 03:06



45 мин/ 60 мин = 0.75 часа си ги взел тези 130 км, което ще рече
130км/0.75 = 173 км/час това ти е средната скорост с която си карал а не максималната, за да постигнеш такава средна скорост като се сложат участъците където е двупосочно движението и си карал със скорост 120-160км/ч, като се сложат и моментите в които си намалил почти до 0 км/ч когато си минавал от едно платно което е в ремонт в другото, сигурно си намалил и на тунела, а някъде е имало и КАТ та пак ти се е наложило да понамалиш, то за да направиш средно 173 км/ч през останалото време трябва да си карал в интервала 190-200 км/ч.



Тема Re: OKнови [re: няkoй cи]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано15.02.03 15:15



Do 0 ne sam namalqval :) .......v tunela karah s 120 a za 4engeta ne sam mislil vlopshte poneje iskah da q probvam kolata.

Bram!


Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: roadrunner]  
Автор TheSaint (x moder)
Публикувано15.02.03 21:56



Не искам да се обвързавам с цифри щото не ми се смята по сложни формули дали наисттина е така или не, а и не съм гледал от табела до табела и т.н. Само ще кажа, че след моето изпълнение, една колежка която беше с мен, коментира така:
Май това за колко време ще вземеш София - Половдив не зависи от колата, а зависи само от това колко ти е акъла!



Тема Re: OKнови [re: MaXo]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано16.02.03 19:50



Daje e po-malko ot 130km,malko sled kato izlezesh ot Plovdiv ima tabela na koyato pishe "Sofia-114km" mojebi e okolo 120km,taka che kolegata da smetne po formulata pak



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: TheSaint]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 02:17



Saglasen sam s tova za akala, za sajalenie moia stava dosta posten, a instinktite mi dosta izostreni, kogato se ka4a v moiata kola(Vectra 2000 16V s kerami4ni butala i 4ip tuning - 170Hp). Za Sofia-Plovdiv neznam, No Sofia - Sozopol za 3h 35min!!!

gainer.data.bg



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано17.02.03 08:27



abe neznam vie kvo si mislite za tva za akula ama mai ne e na dobro a?
Wink! Wink!
abe, kolko km e putia Sofia-sozopol?

Si Power - Wona Go !!!


Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: roadrunner]  
Авторryмa (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 16:38



Хора, клакво и на кого се опитвате да докажете? И да ви питам - какви гуми имате на колите си?



Тема Re: OKнови [re: roadrunner]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано17.02.03 17:55



От табела до табела са 114 км.



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано17.02.03 17:58



Без керамични бутала, София (Плиска)-Несебър (пощата) 3,5 ч. с едно спиране за 5-10 мин., ама не съм много горд

Редактирано от Myyy на 17.02.03 17:59.



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: Myyy]  
Автор Bobo| (145QV)
Публикувано17.02.03 18:48



Sofia - Plovdiv - 114km
S moita Alfa 145QV ~165hp - 34min
S bivshata 33 16V - 42 min - s edno spirane i podkupvane na chengeta shoto karah spored radara s 208 km/h
S Porshe 911 Turbo - 32 min - tova e i nai dobrata sredna skorost koiato sum postigal niakoga
S Mercedes SL500 - 34 min
S Eagle LX V6 3.0 Avtomatik - 38 min
S Peugeot 405Mi16 - 39 min - obache tova beshe pri dosta natovareno dvijenie.
S Moskvich Aleko 1.6 :))) - 46 min
S Peugeot Partner 1.9 HDi - 49 min
Ta patuvam mnogo chesto do tam i imam oshte dosta rezultati no niakoi tuk spomena za akula napulno sum suglasen vsichko zavisi ot tova kolko si shantav



Alfa Forever!

Редактирано от Bobo| на 17.02.03 18:51.



Тема Re: стига сте лъгали бе смешницинови [re: няkoй cи]  
АвторHi (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 19:29



magistralata e okolo 100-110km....haide pak posmiatai:)



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: Myyy]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 19:36



Burgas(hl.Bulgaria)-Sofia(Medicinska akademia)
3.5chasa,no mi se nalagashe...prieha me po speshnost:)))



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: ryмa]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 22:07



Kolata e Opel Vectra 2000 16V. Gumite sa DBICA FURIO 205/60R15 91V Summer High Performance. Malko sa izvan gabaritite na Vectra, no se sabraha. Tova sa neveroiatni gumi!!! Ne sam se podlagal ot niskata im cena, imam dostata4no pari za po-skapi, no niama smisal. Nikakav akwaplaning, nisak 6um, neveroiatno zdravi, osiguriavat sra6na stabilnost na kolata, starta e neveroiaten i povedenieto pri 250Km/h e mnogo dobro. Treskal sam v jestoki dupki, ni6to im niama.

gainer.data.bg



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано17.02.03 22:33



250 s Vectra 16V .............kato se sabudi beshe li ritnal vazglavnicata ?

Bram!


Тема Малко разяснениянови [re: TheSaint]  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 12:03



Тук прочетох доста неща които откровено ме разсмяха... Пловдив-София правя всеки петък и понеделник от доста време насам и смея да твърдя че магистралата познавам много по - добре от повечето от вас. Карал съм при всякакви условия и обикновено времето ми е 55 мин. :))) обяснявам - колата е Peugeot 106, 954 куб. см., 45 к.с. гуми 145/70/13 та помислете си как се прави това време с тази кола в петък вечерния трафик и може да си поговорим пак.
P.S. можеби забравих да спомена че това не е като да съм станал в 5 часа, за да няма почти никой на пътя - просто за толкова си го взимам освен ако условиятя не са много лоши та не ми се мисли какъв ще е резултата ако ми падне A4 пък било то и слабичкото 1.8



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: MaXo]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 18:03



Ne sam zaspiwal i za 4asti ot sekundata, priatel4e, ina4e stava lo6o nali se se6ta6 Stava vapros za Vectra 2000 16V DOHC 175HP(kerami4ni butala+ 4ip tuning), Kilometraja i e do 280Km/h. Ako ne6to te pritesniava i ne wiarva6 vlez v saita mi i ia razgledai. S neia sam pravil 258Km/h, sastezavah se s Porsche Boxter, koeto e ograni4eno elektronno na 250km/h i razbirase baba Vectra pobedi



Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано18.02.03 18:24



Сега да не кажеш, че си с газова и с 5 човека

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 18:31



Gaz!!! Nikoga! Samo 98H ili V-Power Racing i pove4e ot 1 patnik ne obi4am da ka4vam.

gainer.data.bg



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано18.02.03 20:43



I ti stradash ot kompleksa na bedniq 4ovek :)mislish li 4e nqkoi shte ti povqrva na napisanoto?

Bram!


Тема Re: Малко разяснениянови [re: GAlNER]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано18.02.03 22:18



Тея думи са ми много познати. Да знаеш колко съм ги повтарял преди да почна да опознавам милата ни столица и да навъртам( в абсоютно безмислени обиколки) по 400-500 км на седмица.
Да видиш как бързо отпраших да монтирам АГУ-то. Е за жалост на първото АГУ не можах да се порадвам по обясними причини, но сега на тая Vectra ми е много добре с газчицата.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор Jp (мушмурок ;))))
Публикувано18.02.03 22:30



a ako si s kolelo sigurno za 30 min. ste go vzemes!
Ne sam 4el posrtingite na drugite,zastoto mi se struva bezmislena tazi tema. Ama mi e mnogo 4udno kak se vzemat 156Km. za 55min. s kola na koiato po katalog i davat max-149 km/h? A realno po magistralata da poddarza 130-140 km/h i to na mesta.
Vakarel ne e Sofia a Shell-a na Pazardjik ne e Plovdiv Prosto e smesno da se tvardi edva li ne 4e prez celite 156km se dvizis s okolo 160 km/h.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: Vectra_16V]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 01:02



I ti li si s Vectra 16V 150hp? Ako si s takava, kaji kakva gazova si slojil, kade i dali si dovolen ot neia, za6toto mai same poizlagali, no mi kazaha, 4e toia dvigatel ne ponasia gazova!!!



Тема Еваларка!!!нови [re: GAlNER]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано19.02.03 10:16



А газта как се отразява на керамичните ти бутала?
Що ли ми е толкова смешно, всичките състезатели с газови. И къде е толкова далаверата, като газта е 90 ст., а бензин има под 1,30?



Тема Re: Еваларка!!!нови [re: Myyy]  
АвторGAlNET (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 12:46



Nali tova ti kazvam be 4ovek!!! Niamam gazova! Edno, 4e o6te ne sam oprial do neia, vtoro 4e ima dosta mnenia, 4e mo6nosta pada i treto neznam kak 6te mi se otrazi na dvigatelia!
Ne sam kazal, 4e iskam da si slagam gazova, prosto iskah da otida niakade, kadeto sa slagali gazova na tozi dvigatel (C20XE) i da gi porazpitam za informacia.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: GAlNER]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано19.02.03 14:15



Ами аз година и половина карах на бензин, щот и на мен навсякъде ми казваха, че газ на тая кола не се слага. И аз к'во да правя вервам, докато не се запознах с един пич с такава, който ме повози малко из Надежда с 205км/ч!!!!! и то на газ. Неговата кола беше лудница, а какви пилажи правеше, аз се хванах за главата. Та тоя пич ми даде телефона на един човек в Кюстендил, който монтира Stargas. Отидох сложиха ми я и бях супер доволен. хората работят много добре и знаят как става монтажа, защото моята беше третата таква, на която монтират газ. Задължително обаче се снабди с нови кабели за свещи и свещи преди да сложиш газта. Аз за съжаление не можах да се нарадвам на Stargas-a минах само 1200км за около 9 дни и потроших колата в един стълб.
Тази Vectra (пак 2000 16V 150hp)която имам сега е с Lovato, обаче определено на газ не върви както предишната, Изобщо са правени доста компромиси с монтажа. Check Engine лампата досега не е светвала нито веднъж, което ме кара да си мисля, че по електрониката са пипали разни самозванци.
Онези в Кюстендил ти слагат емулатор, автоматично превключване на газта и други полезни работи 60л. бутилка. Цената беше 650лв всичко.
Ако искаш мога да ти оставя телефон.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Ей, мушмурок..нови [re: Jp]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.02.03 15:24



хвани се първо и прочети темата преди да бълваш ......
Км от табела д отабела са 114. И незнам каква барака караш, която поддържа 130-140 на места.. Аз също съм го взимал това разстояние за 35мин със отклонението което беше лятото накъм Пловдив от 20км някъде.
Освен това съм карал по тая магистрала с 200, 230 на такива места където с моята кола просто не мога да ги вдигна за толкова кратко време.
Така че ако си в една спортна кола с твърдо окачване и много коне ще го взема и за 30мин. Баси и специалистите взеха да се изказват.. 130-140.. и изпреварвате по 5 км.. Умрем като видим таквиз идиоти..



Тема Re: Еваларка!!!нови [re: GAlNET]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано19.02.03 16:21



oooooooo sastezatelq deto kara vectra 16V s 258km/h:) .......vij www.avtogaz.com..................ot men da znaesh 4e pada moshtnosta s okolo 8% ama kolata za smetka na tva raboti po-spokoino...........ne se useshta osobenna razlika Audi80 1.8s po knijka trqbva da pravi max speed 182 a az na gaz s 3ma 4oveka i si beshe ravno napravih 190 .........12.4 po knijka do 100 az za 13.5 na gaz sus sputnik do men .......teji si 4oveka:)...............gazta udaljava jivota na dvigatelq dvoino .....ne e laja .....vervai :)

Bram!


Тема Re: Малко разяснениянови [re: Vectra_16V]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано19.02.03 16:31



I v Sofia pravqt ka4estven montaj ............... 60 litra butilka e mnogo izlishna ..........az si slojih 20 litrova i si stoii perfektno a i navsqkade ima gazostancii ve4e.............60 litra gazova ako q karash s 5 litra gaz v neq e kofti pi4 .........a da q pulnij cqlata tva sa qko kila v bagajnika

Bram!


Тема Re: стига сте лъгали бе смешницинови [re: няkoй cи]  
АвторMalcho (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 16:53



I az chesto sum patuval Sf-Plovdiv i smeia da tvurdia che vreme pod 50 min trudno shte se postigne. S tolkova otklonenia ssrednata skorost pada-dori i sutrin v 5.Plovdiv-Sofia moje da se vzeme malko po-burzo



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
АвторMalcho (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 16:55



i si vdignal 250 are stiga de ne iadem domatite s kolcite



Тема Re: Малко разяснениянови [re: MaXo]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано19.02.03 17:01



Че ти на 100 км трябва да зареждаш, аз с 40 л по някой път съжалявам, че не си сложих 60.

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Малко разяснениянови [re: Jp]  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 18:20



По това, което си писал разбирам, че си повече по теорията отколкото по карането иначе щеше да питаш дали този резултат е напавен в посока към Пловдив или към София. Има сериозна разлика :). За феновете ще допълня, че съм на газ само дето се возя сам. Само ще допълня, че същата тази кола - правилно си прочел за максималната скорост - прави 165 по надолнището след тунела и 145 от отбивката за Ихтиман (ти май я бъркаш със София) до наклона преди тунела :)



Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано19.02.03 18:25



165 ще вдигнеш само ако те хвърлят от самолет (не дай боже) или ако те дърпам аз, ако искаш съм на разположение (ext. 49)

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD

Редактирано от 4x4 на 19.02.03 18:27.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 18:33



Всеки петък съм на разположение само не знам как ще се прибереш от Пловдив щото аз сам там до понеделник.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор Dimi3x (непознат )
Публикувано19.02.03 19:11



Abe mom4eta i az edin den trugvam za pld oba4e spukah guma i za tova stignah za 5 min a ina4e sum siguren 4e mogeh i za 3 min. Abe ia se osuznaite polet sofia plovdiv niama. A tam tia kade mi gi govorite nekvi Porsheta nekvi koli stiga be kade sa? Ako produlgavate da go sukrashtavate toia put az po dobre se zapisha da u4a vuv pld shte mi e po blizo to ot 156 km stignahte do 110 mai ehoooo subodete se be hora putia ne se smaliava taka razbiram da dadete razlika 2-3 km neznam az ne sum shofior kato vas ot 100 godini ama sum u4il fizika i moga da vi kaga 4e 4oveka kadeto vi izvede formulata e dosta prav i vihte li mi kazali koga ste ia vigdali taia magistrala da e otvorena cialata a ako slu4aino e otvorena cialata ne viarvam da mogete da podurgate skorost ot blizo 250 km/h sus koiato i da e kola ne ot opisanite ami ot si4ki.Tui4e mom4eta zemete sipete benzin v koli4kite vi i probvaite pak ama toia put ostavete 1 4as ot pre molia vi se zashtoto tuka ne sme zastanali da se lujeme ami si kagete mnenieto t.e. opita ;))) aide za sega bye



Тема Re: Еваларка!!!нови [re: MaXo]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано19.02.03 19:42



Чак двойно не удължава живота, но че го удължава няма спор.
Мисля беше с около 30%. Иначе няма как да си обясня, че ладата на тате върви идеално при навъртени 140хил.км. Ама е карана на газ от първата минута в която я взехме от кореком преди около 14 год.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Истината !нови [re: Myyy]  
Автор Goofy (непознат )
Публикувано20.02.03 00:27



Здравейте шофьори ! Ако не сте забелязали на магистралата си има знаци за километрите ( кой да ги види, всички си гледате километражите, кои 200 , кои 300 )От започването на магистралата (след разклона на околовръстното на София) до разклона за Пловдив , този който също така е за Карлово са 125 км. О там до най-хубавият град в България има още 4-5 км до табелата му. Както го нарекохте 'колегата' , с него съм най-съгласен, под 40 минути много трудно !



Тема Re: Малко разяснениянови [re: Dimi3x]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 00:32



Priyateliu yavno ne si prichel dobre mneniyata po-gore,stava vupros za razstoyanieto ot tabela do tabela koeto e 114km,i za 05h sutrinta,ya sega smetni pak,ako oshte ne ti e yasno che tova e taka ostava samo da te kacha i da vidish i to bez osobenno da se napriagame

P.S.Ti kakvo karash?



Тема Re: стига сте лъгали бе смешницинови [re: Malcho]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:39



v edno platno se kara samo 3 km ............drugade ne vijdam pri4ina da ne karash burzo .............tunela se vzima s visoka skorost

Bram!


Тема Re: Еваларка!!!нови [re: Vectra_16V]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:41



Az karah do skoro edna lada 1500s ..........na 70hil q vzehme sega e 170000 .......100000 sa na gaz i varvi perfektno........a tva 4e uveli4ava dvoino sum go 4el ot 2 mesta ednoto e www.avtogaz.com ama ne pomnq kade to4no go pisheshe

Bram!


Тема Re: Еваларка!!!нови [re: Vectra_16V]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:42



Az karah do skoro edna lada 1500s ..........na 70hil q vzehme sega e 170000 .......100000 sa na gaz i varvi perfektno........a tva 4e uveli4ava dvoino sum go 4el ot 2 mesta ednoto e www.avtogaz.com ama ne pomnq kade to4no go pisheshe
Btw predi 15 godini imalo li e gazstancii :) ?

Bram!


Тема Ti si N1нови [re: oнзи]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 00:43



Ti si goliam maistor na volana be priyatel i goliam durven filosov sushto.Ne sum kazval che tova mi e rekorda nito che e goliamo postijenie no puk ti si N1 nali? Kolko e lesno da si pishesh zad ekrana a? S udovolstvie bih se kachil da te vidia kak se muchish v tvoita kolica do Sofia



Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:44



20 litra .......sabira 18 ......dostata4no za okolo 220-230 km gradsko 180 .......... predpo4itam da pulnq prez okolo 200 km no da ne mi se motae neshto s razmerite na boiler v bagajnika ........da ne govorim za izlishnite kila ot po-golqmata butilka ........i pak shte kaja ako imash 5 litra v 20 litrova butilka kolata shte varvi mnogo po-dobre ot kolkoto ako sa ti v 60 litrova butilka ..........pitai nqkoi po-razbira4 ot men ako ne vqrvash:)

Bram!


Тема Re: Малко разяснениянови [re: Dimi3x]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:59



Mom4e ako iskash da te zakaram do Plovdiv ako si ot Sofia i da zase4em zaedno .........samo shte mi platish gorivoto v 2te posoki i oshte 20 leva za zdrave na kolata ne za drugo:)....................ako nqkoi ot tuk beshe kazal 4e e podurjal 250 to togava shteshe da tvardi 4e go e vzel za okolo 30 min. ..........az kazah 45min. .............na magistralata i na teb shte ti kaja 4e se kara samo 3 km v ednata lenta .......drugoto si e pusnato ......prosto ne znam ot koga ne si minaval pi4:).....................aaaaaaaa zabravih da kaja 4e na gaz si karam kolata:) ae sa shte ti napisha i v IRC neshto poneje te gledam 4e si v kanala ........hehe kvo se preebah da pisha i tuk:)

Bram!


Тема Re: Ей, мушмурок..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано20.02.03 10:27



Аз пък умрем като видим Мерцедес на газ.



Тема Re: Ей, мушмурок..нови [re: Cherepaha]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано20.02.03 11:06



Да, ама след основен ремонт



Тема Re: Малко разяснениянови [re: MaXo]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано20.02.03 11:31



Ти си икономичен явно При мен нещата изглеждат така
33 литра = ~230 км. ако ти правиш същия резултат при 20 л. бутилка си добре.

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Ей, мушмурок..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Jp (мушмурок ;))))
Публикувано20.02.03 13:39



I ti brzako pro4eti po-vnimatelno, mai stava vapros 140-150 za konkretnia model Peugeot 106 A ne 4e s tolkova se kara poprincip.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 13:55



mi 8 na 100 har4i Audito .......to e 1.8 dvigatel a ti ako si s vectra 16V i ako si i 4x4 normalno ama moje i da ne e poneje 14-15 na 100 mi se struva mnogo ............ama nali ne govorim za gradsko :)

Bram!


Тема Абе не знам за вас...нови [re: roadrunner]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано20.02.03 14:18



Не знам за колко взимате София-Пловдив, но знам, че с едни типове с S-класи, се чуваме да се срешнем на горе на Печатницата. Те тръгват от Пловдив, а ние тръгваме от центъра и докато стигнем горе, тия вече СЕДЯТ И ЧАКАТ и ПИЯТ КАФЕ!!! Не съм засичал време, ама ми събраха очите

Само Дизел


Тема Re: Малко разяснениянови [re: MaXo]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано20.02.03 14:44



Аз за градско говоря , на мен газовата ми е на 1000 км и ми се струва, че малко пада разхода последните 2/3 зареждания около 13 някъде ми харчи. А иначе извън градско я засичах 9,5-10 което ми се вижда нормално

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано20.02.03 14:54



Ще ме водиш по кръчми аз съм издържлив смятам знаеш

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: Bobo|]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано21.02.03 07:47



hahaha, tva za akula si prav i tvoia posting prikazva sam po sebe si!!!

Si Power - Wona Go ???


Тема Re: Еваларка!!!нови [re: MaXo]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано21.02.03 07:55



MaXo, ti da ne ochakvashe, na website: avtogaz.sz ili tam kvoto e , da pishe drugo?

Si Power - Wona Go ???


Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: roadrunner]  
Автор speedmaniak (adrenalin)
Публикувано23.02.03 00:33



ot tabelata na 10 km, t.e. ot kraia na sofia do izhoda na magistralata za plovdiv sa 108km i moje da se vzeme za 35min, no do samia plovdiv ne.

adrenalin up to the top


Тема Re: Еваларка!!!нови [re: Myyy]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано23.02.03 16:16



Я кажи къде го тоя бензин под 1.30 лв да ходя и аз да си наливам, освен ако не е 92H



Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано23.02.03 16:29



Ами то зависи колко караш на ден, но аз в София с около 50 - 60 км/ден наливам по 2 пъти в седмицата и съм с 25 литрова бутилка, а до морето с едно доливане, но от друга страна по-добре да дозаредиш някъде отколкото една бутилка от 60 литра да ти изяде половината багажник.
А иначе колата ми е Honda Civic 1.3 16V



Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано23.02.03 16:32



24 litra -> 260 km. градско



Тема Molq otgovorete na vaprosaнови [re: GAlNER]  
АвторarOm1x (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 02:51



Az sam na !7 godini kazvam se Ivan i sam ot Yambol . Bashtami ima jigyla i lqtoto na selo mi q dava da pravq kakvoto iskam sas ne . Shte mi povqrvate li che sas taq prslovyta jigyla koqto e na 27 god. na 180000 km i na 1 osnoven remont vdigna 130 km/h sas 8 choveka vatre shofirana ot men . Ako nqkoi e vdigal poveche sas Jigula ili dryga ryska kola da pishe



Тема Re: Molq otgovorete na vaprosaнови [re: arOm1x]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано24.02.03 14:41



Mnogo hora sa vdigali pove4e ot 130 s ruski koli tva si e vuv vazmojnostite im :)........a sled osnoven remont ne vijdam pri4ina da ne varvi kolata tukmo obratnoto

Bram!


Тема Re: Molq otgovorete na vaprosaнови [re: arOm1x]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано24.02.03 14:41



Mnogo hora sa vdigali pove4e ot 130 s ruski koli tva si e vuv vazmojnostite im :)........a sled osnoven remont ne vijdam pri4ina da ne varvi kolata tukmo obratnoto ...........az sum pravil 150km/h s LADA 1500S koqto e na 170000 bez osnoven remont

Bram!


Тема Re: Еваларка!!!нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано24.02.03 15:55



Ходи виж в Ауди, там съм обяснявал. Днес обаче беше 1,32.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано24.02.03 22:50



Е ти ми строши главата!
и аз съм взел да се хваля колко малко ми гори колата
С какъв автомобил си постигнал това?

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Малко разяснениянови [re: Vectra_16V]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:01



Plovdiv - Sofia - s pejo 306xsi 120hp go praja tochno 1chas momcheta e imashe malko dvijenie no skorosta ne mi e padala po 100km/h maximum dignah 210km/h shtoto gumite ne mi bqha hubavo balansirani i stiga ste lugali che za 35min go pravite s tez baraki audita!!!



Тема Re: Малко разяснениянови [re: Peugeot3O6xsi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.03.03 23:41



hvalish li se s tva postijenie 1 4as .......ako iskash da te povozq na barakata Audi da vidim za kolko vreme shte go vzema tva razstoqnie :)trqbva da karam na 3ta za da e pod 1 4as:)

Bram!


Тема gornoto moe mnenie da ne se 4ete:)нови [re: MaXo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.03.03 23:43



hvalish li se s tva postijenie 1 4as .......ako iskash da te povozq na barakata Audi da vidim za kolko vreme shte go vzema tva razstoqnie :)trqbva da karam na 3ta za da e pove4e ot 1 4as:)

Bram!


Тема Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: MaXo]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:46



Hahahahahahahahha..... Ave to srednata ti skorost trqbva da e kam 180km/h ve brato q presmetni ... ako mojesh de... :) ima dosta ostrechki zavoi da ti kaja kak shte gi vzimash s 160 pone... tc tc tc



Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.03.03 23:52



ti si podobavashto tup mai .............pro4eti kvo sme pisali i posle govori ...........ako go vzimash za 1 4as .................kolko mislish 4e trqbva da e srednata skorost?.............vapros kato za teb... dano ne te zatrudni

Bram!


Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: MaXo]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 00:41



Toya mai naistina e mnogo zle s p(i)jenceto,dori i s nego moje da se postigne sredna 160km/h ama ne triabva da kara toi



Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: roadrunner]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 00:52



Ave vie ste maloumnici ve hora....... kaji mi kak shte stignesh oot sofia do pld za 35min ja presmetni..... shtoto kva kola imash ve neshtasnik ?!?! mnooo vi znae ustata kat ima 1000 otbivki ot magestralata dnes se vyrnah ot sofia i minah prez pld



Тема Slushaite sega momchetaaнови [re: speedmaniak]  
АвторDido s XSi-kata (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 01:21



vizte sega dragi mi liude...purvo magistralata nikoga ne e puskana cialata vinagi ima otklonenia- v momenta e otklonena adski mnogo prez ihtiman- tam putishtata sa tolkova zle ima ogormni dupki -GIGANTI taka che nad 80-90 neznam koi bi izkal da kara tam.
vtoro ot tabella do tabella neznam koi go izchisli che sa 114 km ama da e jiv i zdrav
bih vi kazal che za 55 mints chas mozesh da stignesh spokoino ,no onia pich koito govori za niakvi moskvichi aleko i neznam si kvi laina moze da doide da go sabudia ot sunia



Тема GOVORIM ZA PO MAGISTRALATA A NE .........нови [re: Dido s XSi-kata]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано04.03.03 08:55



Mom4e nie govorim za po magistralata a ne za v4erashniq den kade bila otbita ..........az nqkade predi mesec hodih do Plovdiv ........edinstveno 3 km imashe v koito se kara v edna lenta

Bram!


Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано04.03.03 08:57



az govorih za 45-50 min ne za 35 ..........i 1000 otbivki moje da ima tiq dni ......predi mesec e bilo drugo ama kvo da ti obqsnqva 4ovek ..........i na teb she kaja GOVORIM ZA SOFIA-PLOVDIV PO MAGISTRALATA ..................i leko s kvalifikaciite dai da se uvajavame malko a

Bram!


Тема abe kvi sa tia gluposti beнови [re: MaXo]  
Авторfitipaldi (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 03:31



vie ludi li ste ili go minavate tva rastoianie po vuzduh
ne se pravete na liuspi!!!
mnogo dobre znaem che si spestiavate po niakoia minutka -daze desetina petnadeset
Znaem vsichki kakva e hubava magistralata!! osobenno pri mostovete i kakvi ogromni dupki ima
taka ste se zamaiali che sa vi spreli chasovnicite
heehheheehh



Тема volvo 780 bodygardнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 10:46



eto s tazi kola pi4ove /vozil sum se ne sum karal/otidoxme za 30-35 minuti do otbivkata za plovdiv.......nai nisko idiota 6ofior padna na 200km/h a nai barzo sme se dvijeli s 260km/h..........a edin priqtel s motor/suzuki gsxr 1100 poslediq model s masleno oxlajdane/ e xodil do moreto za 2h i 30min........taka 4e 190km/h sredna skorost e vazmojno.....az s moita baba qga poddarjam 180 -200 km/h po magistralata...no az imam drug rekord......NDK- mladost 1 za 3 minuti i polovina:))i akt za previ6ena skorost napisan na svatofara na za mladost 1



Тема abe stiga si se nabutval s taq vectraнови [re: GAlNER]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 10:56



sofia sozopol za 3h35 min........xaxaxa.......tva i niki zlatkov ne go pravi ama ti moje da si nekuv mnogo po dobar ot nego....vse pak si s vectra......a kakto znaem ve4e vsi4ki tq e mnogo"barza"...MOM4ETA VIE PO BARZA KOLA OT VECTRATA NA MOM4ETO ZNAETE LI??????........6tot az se se6tam za vsi4ki ostanali avtomobili ot klas 2.0 litra......are 4ao i sladki sani6ta



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано06.05.03 12:36



Уахахахахаххахахахахахаххахахахххаахааххааахахах
баси Шумахерите имало в България, деба НДК, Младост 1 - 3 минути
Аз пък с пилено-чип-турбо-тунинговано А80 яйце (мегаинжексион на АГУ), с лети сжанти, китеници по седалките и тенис топка на теглича отивам един ден на Метро Горубляне. там нямаше квото ми трябваше и газ до Л=лин. Стихнах за 3.15 секунди (най ниската скорост беше 180км/ч, като минавахме кръастовището на ЦБ3)

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 10:35



moga finasovo da podkrepq tvardenieto si...a ti?



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано08.05.03 11:06



Оф, човече, не ти ли писна да губиш парите на мама и тати с твоите "финансови подкрепи", а?
И аре стига глупости вече, че взе да ми писваш, и май не само на мен!

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.05.03 13:03



ne samo moga finansowo, no i за тебе даже ще ти излезе безплатно, щото аз пари няма да ти взема, като за 3 1/2 минути, към 5.00 сутрин без движение стигнеш от НДК най много до рекацията на 24 часа (-1 км от орлов мост)

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор xxx-лoшoтo:) (мразим селяни)
Публикувано12.05.03 10:51



ei kenef edinstveniq koito zalaga parite na mam i tate si /nekuv 20 godi6en kele6 deto ne e biel 4ikii o6te az kato sum se ka4il da karam za prav pat/,nikoi ne ti e iska6 tapoto plevensko mnenie 4e da se namesva6,po4va6 da me drazni6 ve4e......kazax ti ela ,i se probvai ,ne mi se pravi na otvoren ot mainata si v neta...pali diesela i idvai da se bqgame....ma si kupi bilet za reisa navra6tane....xaxaxa...komedien aktior ot pleven ,tva si ti!



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор xxx-лoшoтo:) (мразим селяни)
Публикувано12.05.03 10:53



xa xa xa.......ti si malko po tap ot originala.....



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: speedmaniak]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 12:34



Всички рекорди са верни !
Просто при движение със субсветлинни скорости времето тече по- бавно, и това се знае от преди около 100 години.
Но състезателчетата откъде да го знаят... Те знаят да дават газ и да се хвалят. Е ако се пребие някой, поне ще умре бързо и няма да го боли.
Онзи ден един такъв състезател във Враца със 150км/ч пред болницата отряза дърво с диаметър 25см. Жалко за дървото, а и за мерцедеса.



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx-лoшoтo:)]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано12.05.03 13:08



хахаха, намерил кой да говори за тъпота
"НДК - М1 за 3.5 мин"

...чики на, чики на-на-на


Тема Iskam samo da popitam "XXX"!!!нови [re: xxx-лoшoтo:)]  
Автор Kuku ()
Публикувано12.05.03 18:30



Az poneje sum ot Sofia, a iavno ti imash problem s provincialnite hora i po-tochno s Plevenchanite, iskam samo da te popitam neshto!!!
"NDK- mladost 1 za 3 minuti i polovina:))i akt za previ6ena skorost napisan na svatofara na za mladost 1"
Kak uspiaha da ti napishat akt za 3.5min???
To i az imam 2 fakturi za godivo v edna vecher (na lichnata mi firma, nali sum na 21 godini, a ti si mnogo goliam) ot "SHELL"(Carigradsko shose) i "OMV-Rojen"(Nadejda) s razlika ot 2 minuti, mnogo sum burz nali

P.S.
Vse se opitvam da te vidia na "OMV" ili na "Voenna rampa", ama vse te niama, da ti spukam gaza....
Puk, kato si tolkova DOBUR SHAFIOR, dai da napravim edin start(kato si vzema kolata) ot Sofia, do kadeto kajesh, no i obratno?!
da vidim, koi shte se vurne purvi s dokazatelstvo

F1

Редактирано от Kuku на 12.05.03 18:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.