Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 11.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано04.03.03 08:57



az govorih za 45-50 min ne za 35 ..........i 1000 otbivki moje da ima tiq dni ......predi mesec e bilo drugo ama kvo da ti obqsnqva 4ovek ..........i na teb she kaja GOVORIM ZA SOFIA-PLOVDIV PO MAGISTRALATA ..................i leko s kvalifikaciite dai da se uvajavame malko a

Bram!


Тема abe kvi sa tia gluposti beнови [re: MaXo]  
Авторfitipaldi (Нерегистриран)
Публикувано27.04.03 03:31



vie ludi li ste ili go minavate tva rastoianie po vuzduh
ne se pravete na liuspi!!!
mnogo dobre znaem che si spestiavate po niakoia minutka -daze desetina petnadeset
Znaem vsichki kakva e hubava magistralata!! osobenno pri mostovete i kakvi ogromni dupki ima
taka ste se zamaiali che sa vi spreli chasovnicite
heehheheehh



Тема volvo 780 bodygardнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 10:46



eto s tazi kola pi4ove /vozil sum se ne sum karal/otidoxme za 30-35 minuti do otbivkata za plovdiv.......nai nisko idiota 6ofior padna na 200km/h a nai barzo sme se dvijeli s 260km/h..........a edin priqtel s motor/suzuki gsxr 1100 poslediq model s masleno oxlajdane/ e xodil do moreto za 2h i 30min........taka 4e 190km/h sredna skorost e vazmojno.....az s moita baba qga poddarjam 180 -200 km/h po magistralata...no az imam drug rekord......NDK- mladost 1 za 3 minuti i polovina:))i akt za previ6ena skorost napisan na svatofara na za mladost 1



Тема abe stiga si se nabutval s taq vectraнови [re: GAlNER]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано06.05.03 10:56



sofia sozopol za 3h35 min........xaxaxa.......tva i niki zlatkov ne go pravi ama ti moje da si nekuv mnogo po dobar ot nego....vse pak si s vectra......a kakto znaem ve4e vsi4ki tq e mnogo"barza"...MOM4ETA VIE PO BARZA KOLA OT VECTRATA NA MOM4ETO ZNAETE LI??????........6tot az se se6tam za vsi4ki ostanali avtomobili ot klas 2.0 litra......are 4ao i sladki sani6ta



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано06.05.03 12:36



Уахахахахаххахахахахахаххахахахххаахааххааахахах
баси Шумахерите имало в България, деба НДК, Младост 1 - 3 минути
Аз пък с пилено-чип-турбо-тунинговано А80 яйце (мегаинжексион на АГУ), с лети сжанти, китеници по седалките и тенис топка на теглича отивам един ден на Метро Горубляне. там нямаше квото ми трябваше и газ до Л=лин. Стихнах за 3.15 секунди (най ниската скорост беше 180км/ч, като минавахме кръастовището на ЦБ3)

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 10:35



moga finasovo da podkrepq tvardenieto si...a ti?



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx]  
Автор Vlado-BENZ (Убиец на пътя)
Публикувано08.05.03 11:06



Оф, човече, не ти ли писна да губиш парите на мама и тати с твоите "финансови подкрепи", а?
И аре стига глупости вече, че взе да ми писваш, и май не само на мен!

Аз бях, съм и ще бъда най-добрия : Това са трите лъча на Mercedes!!!


Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: xxx]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.05.03 13:03



ne samo moga finansowo, no i за тебе даже ще ти излезе безплатно, щото аз пари няма да ти взема, като за 3 1/2 минути, към 5.00 сутрин без движение стигнеш от НДК най много до рекацията на 24 часа (-1 км от орлов мост)

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор xxx-лoшoтo:) (мразим селяни)
Публикувано12.05.03 10:51



ei kenef edinstveniq koito zalaga parite na mam i tate si /nekuv 20 godi6en kele6 deto ne e biel 4ikii o6te az kato sum se ka4il da karam za prav pat/,nikoi ne ti e iska6 tapoto plevensko mnenie 4e da se namesva6,po4va6 da me drazni6 ve4e......kazax ti ela ,i se probvai ,ne mi se pravi na otvoren ot mainata si v neta...pali diesela i idvai da se bqgame....ma si kupi bilet za reisa navra6tane....xaxaxa...komedien aktior ot pleven ,tva si ti!



Тема Re: volvo 780 bodygardнови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор xxx-лoшoтo:) (мразим селяни)
Публикувано12.05.03 10:53



xa xa xa.......ti si malko po tap ot originala.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.