Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 11.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Малко разяснениянови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано24.02.03 22:50



Е ти ми строши главата!
и аз съм взел да се хваля колко малко ми гори колата
С какъв автомобил си постигнал това?

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Малко разяснениянови [re: Vectra_16V]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:01



Plovdiv - Sofia - s pejo 306xsi 120hp go praja tochno 1chas momcheta e imashe malko dvijenie no skorosta ne mi e padala po 100km/h maximum dignah 210km/h shtoto gumite ne mi bqha hubavo balansirani i stiga ste lugali che za 35min go pravite s tez baraki audita!!!



Тема Re: Малко разяснениянови [re: Peugeot3O6xsi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.03.03 23:41



hvalish li se s tva postijenie 1 4as .......ako iskash da te povozq na barakata Audi da vidim za kolko vreme shte go vzema tva razstoqnie :)trqbva da karam na 3ta za da e pod 1 4as:)

Bram!


Тема gornoto moe mnenie da ne se 4ete:)нови [re: MaXo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.03.03 23:43



hvalish li se s tva postijenie 1 4as .......ako iskash da te povozq na barakata Audi da vidim za kolko vreme shte go vzema tva razstoqnie :)trqbva da karam na 3ta za da e pove4e ot 1 4as:)

Bram!


Тема Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: MaXo]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 23:46



Hahahahahahahahha..... Ave to srednata ti skorost trqbva da e kam 180km/h ve brato q presmetni ... ako mojesh de... :) ima dosta ostrechki zavoi da ti kaja kak shte gi vzimash s 160 pone... tc tc tc



Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: Peugeot3O6xsi]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано03.03.03 23:52



ti si podobavashto tup mai .............pro4eti kvo sme pisali i posle govori ...........ako go vzimash za 1 4as .................kolko mislish 4e trqbva da e srednata skorost?.............vapros kato za teb... dano ne te zatrudni

Bram!


Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: MaXo]  
Авторroadrunner (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 00:41



Toya mai naistina e mnogo zle s p(i)jenceto,dori i s nego moje da se postigne sredna 160km/h ama ne triabva da kara toi



Тема Re: Audi 90 - sredna skorost 190km/hнови [re: roadrunner]  
АвторPeugeot3O6xsi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 00:52



Ave vie ste maloumnici ve hora....... kaji mi kak shte stignesh oot sofia do pld za 35min ja presmetni..... shtoto kva kola imash ve neshtasnik ?!?! mnooo vi znae ustata kat ima 1000 otbivki ot magestralata dnes se vyrnah ot sofia i minah prez pld



Тема Slushaite sega momchetaaнови [re: speedmaniak]  
АвторDido s XSi-kata (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 01:21



vizte sega dragi mi liude...purvo magistralata nikoga ne e puskana cialata vinagi ima otklonenia- v momenta e otklonena adski mnogo prez ihtiman- tam putishtata sa tolkova zle ima ogormni dupki -GIGANTI taka che nad 80-90 neznam koi bi izkal da kara tam.
vtoro ot tabella do tabella neznam koi go izchisli che sa 114 km ama da e jiv i zdrav
bih vi kazal che za 55 mints chas mozesh da stignesh spokoino ,no onia pich koito govori za niakvi moskvichi aleko i neznam si kvi laina moze da doide da go sabudia ot sunia



Тема GOVORIM ZA PO MAGISTRALATA A NE .........нови [re: Dido s XSi-kata]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано04.03.03 08:55



Mom4e nie govorim za po magistralata a ne za v4erashniq den kade bila otbita ..........az nqkade predi mesec hodih do Plovdiv ........edinstveno 3 km imashe v koito se kara v edna lenta

Bram!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.