Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 11.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:44



20 litra .......sabira 18 ......dostata4no za okolo 220-230 km gradsko 180 .......... predpo4itam da pulnq prez okolo 200 km no da ne mi se motae neshto s razmerite na boiler v bagajnika ........da ne govorim za izlishnite kila ot po-golqmata butilka ........i pak shte kaja ako imash 5 litra v 20 litrova butilka kolata shte varvi mnogo po-dobre ot kolkoto ako sa ti v 60 litrova butilka ..........pitai nqkoi po-razbira4 ot men ako ne vqrvash:)

Bram!


Тема Re: Малко разяснениянови [re: Dimi3x]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 00:59



Mom4e ako iskash da te zakaram do Plovdiv ako si ot Sofia i da zase4em zaedno .........samo shte mi platish gorivoto v 2te posoki i oshte 20 leva za zdrave na kolata ne za drugo:)....................ako nqkoi ot tuk beshe kazal 4e e podurjal 250 to togava shteshe da tvardi 4e go e vzel za okolo 30 min. ..........az kazah 45min. .............na magistralata i na teb shte ti kaja 4e se kara samo 3 km v ednata lenta .......drugoto si e pusnato ......prosto ne znam ot koga ne si minaval pi4:).....................aaaaaaaa zabravih da kaja 4e na gaz si karam kolata:) ae sa shte ti napisha i v IRC neshto poneje te gledam 4e si v kanala ........hehe kvo se preebah da pisha i tuk:)

Bram!


Тема Re: Ей, мушмурок..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cherepaha ()
Публикувано20.02.03 10:27



Аз пък умрем като видим Мерцедес на газ.



Тема Re: Ей, мушмурок..нови [re: Cherepaha]  
Автор Myyy (познат)
Публикувано20.02.03 11:06



Да, ама след основен ремонт



Тема Re: Малко разяснениянови [re: MaXo]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано20.02.03 11:31



Ти си икономичен явно При мен нещата изглеждат така
33 литра = ~230 км. ако ти правиш същия резултат при 20 л. бутилка си добре.

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Ей, мушмурок..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Jp (мушмурок ;))))
Публикувано20.02.03 13:39



I ti brzako pro4eti po-vnimatelno, mai stava vapros 140-150 za konkretnia model Peugeot 106 A ne 4e s tolkova se kara poprincip.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано20.02.03 13:55



mi 8 na 100 har4i Audito .......to e 1.8 dvigatel a ti ako si s vectra 16V i ako si i 4x4 normalno ama moje i da ne e poneje 14-15 na 100 mi se struva mnogo ............ama nali ne govorim za gradsko :)

Bram!


Тема Абе не знам за вас...нови [re: roadrunner]  
Автор Caмo Дизeл (нинджа)
Публикувано20.02.03 14:18



Не знам за колко взимате София-Пловдив, но знам, че с едни типове с S-класи, се чуваме да се срешнем на горе на Печатницата. Те тръгват от Пловдив, а ние тръгваме от центъра и докато стигнем горе, тия вече СЕДЯТ И ЧАКАТ и ПИЯТ КАФЕ!!! Не съм засичал време, ама ми събраха очите

Само Дизел


Тема Re: Малко разяснениянови [re: MaXo]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано20.02.03 14:44



Аз за градско говоря , на мен газовата ми е на 1000 км и ми се струва, че малко пада разхода последните 2/3 зареждания около 13 някъде ми харчи. А иначе извън градско я засичах 9,5-10 което ми се вижда нормално

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано20.02.03 14:54



Ще ме водиш по кръчми аз съм издържлив смятам знаеш

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.