Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 11.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: ryмa]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 22:07



Kolata e Opel Vectra 2000 16V. Gumite sa DBICA FURIO 205/60R15 91V Summer High Performance. Malko sa izvan gabaritite na Vectra, no se sabraha. Tova sa neveroiatni gumi!!! Ne sam se podlagal ot niskata im cena, imam dostata4no pari za po-skapi, no niama smisal. Nikakav akwaplaning, nisak 6um, neveroiatno zdravi, osiguriavat sra6na stabilnost na kolata, starta e neveroiaten i povedenieto pri 250Km/h e mnogo dobro. Treskal sam v jestoki dupki, ni6to im niama.

gainer.data.bg



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано17.02.03 22:33



250 s Vectra 16V .............kato se sabudi beshe li ritnal vazglavnicata ?

Bram!


Тема Малко разяснениянови [re: TheSaint]  
Авторoнзи (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 12:03



Тук прочетох доста неща които откровено ме разсмяха... Пловдив-София правя всеки петък и понеделник от доста време насам и смея да твърдя че магистралата познавам много по - добре от повечето от вас. Карал съм при всякакви условия и обикновено времето ми е 55 мин. :))) обяснявам - колата е Peugeot 106, 954 куб. см., 45 к.с. гуми 145/70/13 та помислете си как се прави това време с тази кола в петък вечерния трафик и може да си поговорим пак.
P.S. можеби забравих да спомена че това не е като да съм станал в 5 часа, за да няма почти никой на пътя - просто за толкова си го взимам освен ако условиятя не са много лоши та не ми се мисли какъв ще е резултата ако ми падне A4 пък било то и слабичкото 1.8



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: MaXo]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 18:03



Ne sam zaspiwal i za 4asti ot sekundata, priatel4e, ina4e stava lo6o nali se se6ta6 Stava vapros za Vectra 2000 16V DOHC 175HP(kerami4ni butala+ 4ip tuning), Kilometraja i e do 280Km/h. Ako ne6to te pritesniava i ne wiarva6 vlez v saita mi i ia razgledai. S neia sam pravil 258Km/h, sastezavah se s Porsche Boxter, koeto e ograni4eno elektronno na 250km/h i razbirase baba Vectra pobedi



Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор 4x4 (<>)
Публикувано18.02.03 18:24



Сега да не кажеш, че си с газова и с 5 човека

Opel Vectra 2.0 4x4, ON-ROAD


Тема Re: Малко разяснениянови [re: 4x4]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано18.02.03 18:31



Gaz!!! Nikoga! Samo 98H ili V-Power Racing i pove4e ot 1 patnik ne obi4am da ka4vam.

gainer.data.bg



Тема Re: Za kolko ste vzimali Sofia-Plovdivнови [re: GAlNER]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано18.02.03 20:43



I ti stradash ot kompleksa na bedniq 4ovek :)mislish li 4e nqkoi shte ti povqrva na napisanoto?

Bram!


Тема Re: Малко разяснениянови [re: GAlNER]  
Автор Vectra_16V (150hp)
Публикувано18.02.03 22:18



Тея думи са ми много познати. Да знаеш колко съм ги повтарял преди да почна да опознавам милата ни столица и да навъртам( в абсоютно безмислени обиколки) по 400-500 км на седмица.
Да видиш как бързо отпраших да монтирам АГУ-то. Е за жалост на първото АГУ не можах да се порадвам по обясними причини, но сега на тая Vectra ми е много добре с газчицата.

Лека нощ, добър ден пак съм с моя...


Тема Re: Малко разяснениянови [re: oнзи]  
Автор Jp (мушмурок ;))))
Публикувано18.02.03 22:30



a ako si s kolelo sigurno za 30 min. ste go vzemes!
Ne sam 4el posrtingite na drugite,zastoto mi se struva bezmislena tazi tema. Ama mi e mnogo 4udno kak se vzemat 156Km. za 55min. s kola na koiato po katalog i davat max-149 km/h? A realno po magistralata da poddarza 130-140 km/h i to na mesta.
Vakarel ne e Sofia a Shell-a na Pazardjik ne e Plovdiv Prosto e smesno da se tvardi edva li ne 4e prez celite 156km se dvizis s okolo 160 km/h.



Тема Re: Малко разяснениянови [re: Vectra_16V]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 01:02



I ti li si s Vectra 16V 150hp? Ako si s takava, kaji kakva gazova si slojil, kade i dali si dovolen ot neia, za6toto mai same poizlagali, no mi kazaha, 4e toia dvigatel ne ponasia gazova!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.