Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 28.09.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Страшно много ме кефят коли с неони от долу  
Автор Fking ()
Публикувано22.09.02 21:36



особено когато присветват в такт с баса....супер
та искам да питам...някой знае ли каде в България монтират такива, колко горе долу струва....и връзват ли ги към sounda



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
АвторLDl (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 22:17



*** Now talking in #cars
*** Topic is 'Prodawat se Streetglow undercar kit's - 4 cwqta! for more info mail alex@infocom.bg ili 098 488 356'



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Авторsri (Нерегистриран)
Публикувано28.10.02 14:46



abe malko si e seljaniika tva ako pitash mene



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: sri]  
Автор Fking ()
Публикувано28.10.02 21:35



Що бе?



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Автор ESCALADE (305/35 R23")
Публикувано30.10.02 14:03



Щото на к'ва кола ще го слагаш?




Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: ESCALADE]  
Автор Fking ()
Публикувано30.10.02 22:25



на BMW



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Автор ESCALADE (305/35 R23")
Публикувано31.10.02 12:35



...става.
Викам си да не си тръгнал да го слагаш на някоя ладунка...

Иначе аз си смених пръскалките на вода за стъклото (намиращи се на предния къпак), със светещи (2 неонови точки). Вързах ги към габаритите и в момента в който включа фаровете те си светят. Има и вариант да ги вържеш към мигачите...тогава при всяко включване на мигача (ляв/десен) успоредно свети и съответната светлинка в/у предния капак на колата ти. Ето малко картинки да видиш за какво разправям.




Фън... к'во да ти разправям...
Варианти колкото щеш, само време и желание ти трябват.
Успех с начинанието!




Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: ESCALADE]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано31.10.02 16:12



Я кажи теа светещи "цицки" като светят не ти ли отвличат вниманието ? Тая светлина Не те ли дразни ТЕБ ?!



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: ESCALADE]  
Автор Fking ()
Публикувано01.11.02 19:59



хехе луд ли си на лада.....нали ще ме приберат в психиатрията веднага...
първата картинка не се зарежда......



Тема Чудно ми е...нови [re: Fking]  
Автор The One (избраният)
Публикувано05.11.02 12:06



... какво ще получиш от цялото това осветление ?
Аз лично бих получил само един интелектуален оргазъм ако го направя.
Но може би се бъркам ?
Колко коня отгоре ще ти вдигне това осветление ?

Та... относно тези неони.
Имаше един пич в Благоевград с едно жълто БМВ с цвета на такси. Някаква 318 ли беше или 316. Може и 320 да беше. От ония модели дето са междинки май. '94 година. Беше кабрио.
Та тоя си махнал задната седалка и си разположил голями тонколони. Сложил и неонови лампи отдолу.
Абе не изглеждаше зле.
Та един ден, като му се подпали цялата тази инсталация.... Стой та гледай... Стана за смях пред всички, тъй както си се правеше на главен герои.

Моята препоръка е, карай си колата без да правиш излишни модификации.
Колата е превозно средство. Трябва да премести от точка А до точка Б.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: The One]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано05.11.02 22:11



pravilno...no as sam maalko po protiv may kam tezi neshta zashtoto i spoyleri..potamnyavane na stopove...razni glupavi svetlini...
vijadal sam chetitiagalen far da sa go napravili kato triegakno...ta sa go boyadisali s cherna boya ednata mu chast na fara...

BENNINGER S.A.



Тема Re: Чудно ми е...нови [re: The One]  
Автор Fking ()
Публикувано05.11.02 22:47



Хех...какво ще получа
Ами душевно задоволство, удовлетворение, кеф и т.н.
нищо материално ако това имаш предвид.....


Чакай бе, защо трябва да ми вдига конските сили? Нима за теб всичко в една кола се изчерпва до конските сили? За какво въобще са ми още конски сили?

Е кво ме интересува тоя......още повече че жълто BMW е гавра с BMW-тата, този е бил некъв бастун...незнам защо го споменаваш....даже незнам защо си написал този пост, по-добре да не беше

хех...кажи това твърдение на някой авто-дизайнер или който и да е запален по колите....ще ти се изсмее.....
ще ти дам прост пример....
Къщата е място за живеене, служи да живеем в нея, защо да я правим уютна, удобна, хубава и т.н. ????

Много не правилни неща намирам в тоя пост.....но както и да е
айде със здраве!



Тема Иронията....нови [re: Fking]  
Автор The One (избраният)
Публикувано21.11.02 17:01



... не си забелязал в постинга ми.

Конски сили няма да ти даде, това е ясно.
Какво ти ще получиш - не коментирам. Решенията и резултатите от тях са лично твои.
Казах аз какво бих получил от това.

Говориш за уют, удобство и красота. Би ли ми обяснил с какво ще се повишат тези показатели след като сложиш неонови светлини ?
Да... може би красотата би се повишила от това.
Но ако наистина неоновите светлини правеха автомобила по-красив - то всички автомобили щяха да излизат от завода с неонови светлини отдолу. Или поне щяха да са като екстра. Дизайнерите на автомобили като мерцедес, БМВ или Ауди със сигурност са се сетили много преди теб. ;)

Що се отнася до оня в Благоевград. Ами бастун си е.... и това е.

Отношението на конските сили и удобството обикновенно е правопропорционално. Или колко по-удобна колата - с толкова по-мощен двигател е.. Виж как вървят стандартните екстри заедно със мощността на двигателя.
Да си виждал климатик на автомобил с двигател по-малък от 1.6 ? Има... ама много рядко. Да си виждал хидравлика на автомобил с двигател под 2 литра ?
Или пък кожен салон на автомобил с двигател под 1.6 ?

А що се отнася до моето мнение за конските сили... Ами как да ти кажа, предпочитам 136 коня без климатик отколкото 100 коня с климатик и кожен салон. С две думи, повечето коне дават една по-добра сигурност на пътя. А аз залагам на сигурността пред алуминиевите джанти, коженият салон и споилерите.
Всеки един производител се опитва да направи даден модел да е по-сигурен отколкото лъскав.

Това с неоните ми прилича като на тия с ремусите и другите спортни гърнета дето гърмят и бумкат като парни локомотиви.
Всички производители се стремят да направят автомобила колкото си може по-тих и безшумен, а съответните пичове правят точно обратното. Да има как да им бръмнат главите след 20 км път.
Толкова ли са тъпи автомобилните производители ?

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: ESCALADE]  
Автор Vse_1_EdnO™ (-FURIOUS-)
Публикувано21.11.02 18:19



Хехех :))))))

Тия лампички са мноооооо зле, това не трябва да те обижда, това си е мое мнение.

А неона, ама истинския неон е уникално нещо, но цената му варира, от 200 - 400 лв, за кой квот може!

Танцът е вертикалното положение на хоризонталното ми желание.


Тема Re: Иронията....нови [re: The One]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 12:56



абе прав си ама не съвсем.

за гърнетата специално има коли които заводски си ги правят с такива ауспуси, примерно повечето спортни са по-шумни, издават повече шум ама готино звучат. Друг е въпроса че в България всеки сельо слага някакво ипърдяно гарне с големи кюнци отзад и се чува звук като на Мосвич без гърне
Аз съм се возил на едно BMW 325 24 което беше 2 пъти по-шумно от един дръглив Кадет 1,4 примерно, без да са му слагани различни гърнета



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: ADH-Honda]  
Авторcrx vt (Нерегистриран)
Публикувано10.12.02 02:44



otnosno sveteshtite pruskalki mnogo e vredno za ochite po dobre gi mahnete tova e ultra violetova svetlina



Тема Гъзарията почивен ден нема (НТ)нови [re: crx vt]  
Автор The One (избраният)
Публикувано12.12.02 14:41



.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Автор Чepвeнaтa Apмия (Червенотвсекъде)
Публикувано11.01.03 16:05



мен пък ме кефят жени с неони отдолу !

Червеното завзема света!


Тема Re: Страшно много ме дразнят коли с неонинови [re: Чepвeнaтa Apмия]  
Авторlv4o (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 00:57



За първи път изразявам мнение в тоя клуб, обаче ще го направя щото много ме кефи тука.Както и да е, исках да кажа че това с тия работи е малко "грозно".Незнам кво ще кажат другите ама има много други начини да направиш колата си по-готина.Може би като си сложат неонки някои хора си мислят че са се качили на самолет, сигурно е начин за избиване на комплекси...Все пак тва си е моето мнение и всеки има право на такова, нали?


Не връщай ЛЕВИЯ мигач ;) !!!



Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Авторlva (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 23:04



super iztarkano!!!



Тема Re: Ателие за неоннови [re: Fking]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано08.02.03 11:34



Има едно ателие за реклама на бул."Хр.Ботев" и ул."Цар Симеон" на кръстовището.
Шефа, Георги Петров се казва, от известно време внася релета, неон и всичко необходимо за целта. Естествено с гаранция Има много яки идеи.
Мога да ти оставя телефон да го питаш за цена и каквото решиш.

088 46 26 91

@>-'-,-'—


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: The One]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано08.02.03 11:43



Нямаш си на идея, колко яко изглежда неона на Бус Транспортер. При това в три цвята, червено, синьо и зелено.

Като летяща чиния е в тъмното!

Щях да лудна, като го видях. Мой приятел си сложи.
Майчице, невероятно е красиво. Ама е като мухоловка за Катаджий. Особено извън София, по пътищата. Просто не го оставиха на мира.

@>-'-,-'—


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: Fking]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано08.02.03 11:56



Шът!


Много си е красиво BMW-то, като е жълто. Не си карал жълто, затова не го приемаш като цвят!

Ето, скивай колко са хубави! И Порше имат жълти!










@>-'-,-'—

Тема Re: Чудно ми е...нови [re: The One]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано09.02.03 10:34



Izkluchitelno sum suglasen s tebe THE ONE!!!
veche kogato imash pari v izlishuk i ot niamane kvo da praish, togava ako pitash mene prai si kolata da izglezda na samolet!!!!
ili kakto v toia sluchai Novogodishna Elha !!!

Si Power - Wona Go !!!


Тема Re: Чудно ми е...нови [re: Eva*]  
Автор del_sol_fen (ThePhotographer)
Публикувано09.02.03 10:40



Eva*, vsichkite mi haresvat s izkluchenie na purvoto!!!
abe toia sobstvenik, nali uz bmw sa sportni koli, puk toi na Pick-Up Truck go naprail.!!! vsiakvi bolesti gi ima!

P.S. nadiavam se tva da ne e na niakoi ot foruma!

Si Power - Wona Go !!!


Тема Re: Ателие за неоннови [re: Eva*]  
Автор Dimi3x (непознат )
Публикувано21.02.03 02:08



Hey mom4eta neznam spored men poprincip ne grozno no zavisi ot kolata ama niama da sedi hubavo na koeto i da e BMW ta i imam 4ustvoto 4e ste gledali Burzi i iarostni za tova ste na vulna svetlinki :))) a tova za neon4etata na pruskalkite do kolkoto znam ne drazni o4ite i sum 4uval 4e kato kara niakoi na dulgi sreshtu teb ne ti drazni tkolko o4ite :) ta vse pak pi4 pitai si horata koito se zanimavat sus tova gledam 4e 4oveka predi men ti e ostavil tel4e



Тема Re: Ателие за неоннови [re: Dimi3x]  
Автор Dimi3x (непознат )
Публикувано21.02.03 02:09



Lele koga shte se nau4a da pisha bez pravopisni greshki ama se pak go pisha i vuv 2 i 10 ve4erta ta malko mi se i spi ama se pak mislia 4e se razbira



Тема тунингнови [re: The One]  
Автор Skoda Fabia (Шкода Фабия)
Публикувано21.02.03 02:48



Според мене колата не е само превозно средство. С добрия тунинг може да се превърне в произведение на изкуството. Аз лично предпочитам да карам небърза кола но да има супер визия.


Давам газ и карам без спирачаки.

Тема Ето ти ценинови [re: Fking]  
Автор Skoda Fabia (Шкода Фабия)
Публикувано21.02.03 03:29



Carstyling NEON Kit Unterboden na FOLIA TEC
2x95cm + 2x126cm >> 253,95 EUR (това е цената в Германия)
Като идеш да си ги поръчаш от някой от магазините на D&W в България ще ти искат 600лв.
Виждал съм само 2x120 за 500лева.


Давам газ и карам без спирачаки.

Тема Da be niama...нови [re: The One]  
Автор Norauto (непознат)
Публикувано24.02.03 15:21



Niakolko Primera
- Renault Twingo 2001- 1,2 benzin- leti djanti, klimatik, servo, shibidah, el.stakla, centralno, abs, air bag
-Peugeot 106 1,4 1996- leti djanti, klimati, servo, shibidahm el. stakla, centralno

I ne samo tezi: Renault 5, 1986 godina- 1,5 benzin sas servo, el stakla i leti djanti...

A pak na Fiat Stylo ot 2003, na bagahnika niama centralno zakliuchvane i triabva vseki pat da hodish s kliucha da otvariash

A inache spored men neona ot dolu e malko po-kompleksarsko ot folioto po staklata i lepenkata Shark i/ili OMV...




Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Vse_1_EdnO™]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано05.03.03 04:51



Значи малко обобщение на постингите по горе...
Говорехме защо се слагат неони, светлинки...

Ами цялата идея е да се различаваш от останалите.
Дали ще си смениш джантите с по големи, дали ще си боядисаш колата...(аз примерно много се кефя на боя хамелион); Може да си туриш някое спойлерче, да си смениш волана, shifter-a...
Или пък ще и туриш някоя "ваденка" я GTI, я GSI, я "Дишай ми прахта..." Ясно е за какво става въпрос: Разни хора, разни идеали.

Та в Бг има сумати колици с дубайски лепенки(магнити) М3...
А под капака...старото двигателче на базавата тройка.
Едни приятели ме светнаха на жаргона за подобна дисгъзария.
А именно: Пернишки Тунинг.
Да де ама 70% от "разбирачите" в студентски град виждат "М3" и захапват въдицата.


Проблемът не е каква кола имаш.
Не става въпрос и колко мощна е, колко турбота, окачвания, въздушни филтри си сменил...
Идеята е:
Каквото и който от горепосочените примери да правиш, майсторш и upgrade-ваш, ако колата ти изглежда по-красива (дори и само на самия тебе си) и това те прави малко по-различен от останалите - ти получаваш задоволство и вътрешно удоволетворение.



Тема Re: тунингнови [re: Skoda Fabia]  
Автор The One (избраният)
Публикувано09.04.03 16:40



"Според мене колата не е само превозно средство."
А какво е ? 3-Стаен трактор с ремарке + кухня, хол, спалня, баня, 2 тераси и 2 тоалетни ?

Целта на автомобила не е да осветява улиците за да пести ток на общината. Нито пък да ти е украса на гаража.
Автомобила е направен да те придвижи от точка А до точка Б. Колкото по-комфортно е това придвижване - толкова е по-добра колата.

"...небърза кола но да има супер визия"
Никога няма да го разбера това. Отвън колата изглежда като малък космос. А всъшност вътре под капака няма никой. Какво се постига с това ? Хората си мислят, че караш автомобил. А ти караш лагерна колича с калници от Ес Класа.
Не разбирам батенце, как това може да ти доставя удоволствие. Аз колата си я купувам да ме вози където искам да отида. А не за да правя впечатление по павираните улици.

The shroud of the darks side has fallen.


Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Авторmicro (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 16:56



Predlagam ti za 200lv. nowi Kitajski. Wyw Varna sym.
Mojte sa BERNER I SI GI WZEH ZA 320lv. Posledowatelno swyrzani sa.
Tezi koito ti predlagam sa za paralelno swyrzwane 2 kysi i 2 dylgi.



Тема Proshatavai...нови [re: Skoda Fabia]  
Автор Kuku ()
Публикувано09.04.03 17:41



..."Fabia", no ako iskash kolata ti da ima SUPER VIZIA, tova oznachava, che iskash da ti haresvat kolata?!
Ti estestveno shte se perchish do neia, kato sobstvenik i vsichki shte ti zadavat vaprosi(za tuninga)!!!

Tova mi prilicha na "Poburkah edna Calibra s moia Golf", no v druga svetlina!!!
Pomisli, ne e li sushtoto, perchene?!

Clio V6

Тема Re: Страшно много ме кефят коли с неони от долунови [re: Fking]  
Автор Catalizator (непознат )
Публикувано11.04.03 15:43



това си е моето мнение, не искам да обиждам никой, "вкус другар няма" както казават някои:
според мен това е много тъпо, както и да си сложиш 1000вата музика или няк'ви такива простотии( например колата ти струва 2000/музиката ти струва 500, баси тъпото, и ако я надуеш докрай щти се разбадне бричката.), абсолютна гъзария(р'н'б простотия:))) - явно бмв-то е от тея, псевдо гъзарските от 90г надолу, щото ново едва ли ше го съсипеш какъвто и вкус да имаш.

а и още нещо - жълтото е много готин цвят, един съсед има нов роувър75 - жълт и изглежда страхотно в сравнение с един тъмно син например.



Тема Re: тунингнови [re: The One]  
Автор Skoda Fabia (Шкода Фабия)
Публикувано12.04.03 02:29



Гледай сега. Прочетох ти всичките мнения по тая тема и си личи че предпочиташ да караш 300коня в една изгнила ламаринена кутийка. Твое си е решението но като нехаресваш StreetGlow неоните просто не пиши в темата щото си много неподготвен явно.
Под капака ми: 101коня 16V, стига ми "да ме предвижи от точка А до точка Б". Оптичния тунинг явно не е тема за обсъждане с тебе, защото след това ще има да се чудиш защо са ми 17" джанти 'като под капака няма никой', защо трябва да са ми затъмнени стъклата 'като под капака няма никой' или пък защо тоя ауспух издава такъв звук 'като под капака няма никой'...и т.н.


Давам газ и карам без спирачки.

Тема Ех това 16Жнови [re: Skoda Fabia]  
Автор The One (избраният)
Публикувано14.04.03 17:23



Както ти седи табелката 16V на задният капак - така си далеч под конете които аз карам. Те вече всички коли, включително табуретките и лагерните колички са 16V. 1.4 16V. 1.8 16V. Е аз нямам 16V на задният капак. Нито пък 17" алуминиеви джанти. Не съм и със затъмнени стъкла. Не съм и със спойлери. Нямам и две футболни топки на задното стъкло.
И въпреки всичко - колата ми е по-мощна и по-удобна от твоята. Нищо, че на външен вид изглежда обикновен автомобил.


Разбираш ли приятел, аз на външен вид не изглеждам гъзарче с изрусена косица и все косъм на мястото му. Нито пък съм си сложил дънки които са последна мода ала-капалъ-чарши, нито пък ходя с излъскани до блясък обувки.
Просто не парадирам с външният си вид.
Но.... разни хора - разни идеали. Щом желаеш да парадираш без покритие... твой си проблем.

А съм сигурен, че твоите 101 коня изцедени от 1.4 (или 1.6) 16V двигател няма да са проблем на един номрално изглеждащ голф на 10 години с 1.8 двигател.

Сигурен съм, че неможеш да управялваш автомобила ти със скорост 180 км/ч повече от 10 минути. Въпреки 17" лети джанти, жълтата чистачка на задният прозорец и затъмнените прозорци.
И какво ? Въпреки всичките ти екстри които си накачулил - пак ще има автомобил които не изглежда така хубаво но ще стигне по-бързо, по-сигурно, по-удобно от теб от точка А до точка Б. А това е основната замисъл на автомобила.

П.П.
Само да добавя, че моята кола е с поцинковано купе. Смятай колко е ржъдясала и дали случайно твоята няма да изгние преди моята.

The shroud of the darks side has fallen.

Редактирано от The One на 14.04.03 17:28.



Тема Propusk!!!нови [re: The One]  
Автор Kuku ()
Публикувано14.04.03 18:34



Ne biah oburnal vnimanie, che Shkoda-ta nosi 17" djanti!!!
Samo da popitam, kade si trugnal s tia 101k.c. i 17" valiaci???
To, nito varvi, nito vozi, nito nishto, egati krasivata kola!!! -K'uv e smisala???
Shte obiasnish li na men nevejata, che ne mi e iasno(ne otgovori na predishnia mi post), k'vo tochno demonstrirash s taia natochena Shkoda?!
Pravish si reklama(kakto veche kazah) i edvam se dvijish!!!
Druj si ia pred bloka da i se radvat minuvachite!!!
Egati tuninga......!!!

Clio V6...

Редактирано от Kuku на 14.04.03 18:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.