Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 22.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Nay-lesno otworenata ot apa6i kola ?нови  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано07.05.02 22:58



Q kavete po wa6i wpe4atleniq (i poznaniq) - koq kola nay-lesno bi-mogla da se otklu4i ot awtojambazi i t.n. - demek - KOQ E NAY LESNA ZA KRADCITE ?!


Sy6o taka - koq nay-mnogo im se opira !!!


Sq - trebe da se spazi - prikaZwame , kat se otklu4i kat se raboti po mehani4en pyt - prez alarmata ako e - qsno e 4e tam e po razli4no i po lesno dori !!!



Тема Трудно... много при това...нови [re: ADH-Honda]  
Автор The One (избраният)
Публикувано08.05.02 10:56



Голфа.. отварят го с поглед през ключалките. При това с отверка.
Типо.... същата история.
Това го знам от колеги...

Ето и за по-новите Ес Класи но това само са ми казвали, че са го виждали.
През покрива. Качваш се отгоре. Един скок на място... и колата сама отваря вратата.
Цялата "сложнотия" била в някакъв датчик на покрива дето следял дали колата няма да се обърне по покрив, та да отвори вратите де....

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: The One]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано08.05.02 13:29



Същото било и за БМВ-тата, само да ги ритнеш където трябва

Между другото, ако говорим за по-страри коли, Фордовете са май най-трудни за отваряне. Е, сравнително трудни, разбира се.

Само Дизел


Тема Stiga ste se zaqvdali !!!нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано08.05.02 14:40



De prestanete bre !!!


Sq - ne6o ako e istina - ne trqbwa drugiq da go priema li4no i da se obivda i da zapo4ne da rogae !!!


Neka se razbere naistina koy sa nay-lesni !!!

Az sym 4ul (pyk i widql) 4e Golf mnogo lesno se raztwarq !!! KAkto i Mitsubnishi GAlant !!!



Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Vento (VW маниак)
Публикувано08.05.02 14:54



Да бе, точно Фордовете са от най-лесните за отваряне - с поглед става.
Ако не вярваш - пробвай следният тест:
На Форд около '88-'89г. (ония дето са с шестограмния ключ - баси тъпотията, кой го е измислил...!!!), примерно Ескорт или Сиера, пробвай да отключиш шофьорската врата с ключ от друга кола, същият модел и близка година. СТАВА без никакъв проблем - все едно с оригиналният ключ. Многократно така съм отварял колите на заключили вътре ключовете колеги!
Като се износят зъбите и става почти кръчъл ключът и каквото и да врътнеш в ключалката - отключва!


Volkswagen е моят автомобил!

Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: Vento]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано08.05.02 16:25



Ами може. Ама на мойта съм и запушил ключалките, отварям само с централното

Само Дизел


Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор The One (избраният)
Публикувано09.05.02 10:34



Абе тук май си прав.
Но повечето ги отварят с куки от стоманена тел.
Промушват я между прозореца и уплътнението от външната страна. С куката закачат вътре лостчето и го дърпат/натискат. ФРАС!
Колата е отворена.

А най-лесно се отварят с по-голям камък (или т.нар. скалевица :) ).

Ти между другото, оправи ли врата по онази картинка дето я постнах ?

Wipe them out! All of them!


Тема Нещо си се объркал.нови [re: ADH-Honda]  
Автор The One (избраният)
Публикувано09.05.02 10:36



Нито аз, нито Само Дизел се заяждаме.
Всичко това е само констатции и мнения. Нищо лично не е казано или е имао в предвид под тези мнения.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: The One]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано09.05.02 14:27



Точно това е номера, че Форд не може да се отвори по този начин (с тел). Е, може и да може, не съм специалист по тия работи.

А онова Ауди не съм го пипвал от тогава, няма и да го пипна. Ебаси човека, откачила му се дръжката за отваряне отвътре и вече цял месец излиза, като си отваря вратата през прозореца и пак не се хваща да направи нещо. Аз го ръчках известно време да я правим, т.е. аз да я правя, ама ми писна вече, нищо не му казвам. Извинявай, че те занимавах и теб, ама твойто не се губи, почерпката съм я обещал

Само Дизел


Тема НГнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор The One (избраният)
Публикувано09.05.02 16:54



Нямаш Грижи :)

Ами.. правилно. Той като не иска... що да правиш.
Обаче, това за дръжката.... може да не е точно така. По-скоро ще повярвам, че се е скъсало жилото, но не и да се е откачило.
Отварял съм вратите и като гледам - няма шанс да се откачи, ако не се размества планката с дръжката. Вътре е на една кука дето зор ще се откачи, дори и да е свалена тапицерията.

Wipe them out! All of them!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.