Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 15.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: НГнови [re: The One]  
Автор Caмo Дизeл (член-кореспонд.)
Публикувано09.05.02 17:23



Да де, имах предвид, че не отваря, иначе сигурно е скъсано.

Само Дизел


Тема Re: Nay-lesno otworenata ot apa6i kola ?нови [re: ADH-Honda]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.05.02 11:51



Най-лесно деца се отваря ОПЕЛ.
Специално говоря за кадет и аскона, щото аскона имам.
Аз не съм джамбазин ама искам да ви кажа че в рамките на 10 сек си отварям асконата с неща които можеш да намериш на улицата, а именно:
всичко требе да е с дължина колко 20 см
1. тънко клонче
2. тел
3. електрод
4. лист от ножовка
5. пластмасова пръчка
6 7 8 9 10 11 12 и така до безкрай
Всичко става стига да е 20-тина см дълго и да не се огъва много.
Бъркаш между джама и лайснята от външната страна внимателно държиш нещото да е перпендикулярно на земята и бавно натискаш надоло и .... щрак - вътре сте в рамките на 10 секунди не повече
Ако някой може да каже същото за друг автомобил моля
Забравих да кажа че ако все пак няма нищо да речем че сте в пустинята можете да свалите тази лайсна с гумата дето е на джама и с нея да бръкнете в отворилото се пространство и да си отключите колата

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема ЯКОООнови [re: Ascona83]  
Автор TK3C ()
Публикувано16.05.02 13:40



EEE това беше яко! Много ми хареса! Остава да кажеш къде паркираш Асконата, да дойда да се поупражнявам!
:)))
Недейте моля изпада в такива подробности, не се знае кой чете. Въпреки че трябва да си много пишман крадец това да не го знаеш.



Тема Много москвичи...нови [re: ADH-Honda]  
Автор TK3C ()
Публикувано16.05.02 13:45



се отварят с един и същ ключ. Аз лично с моят, съм отварял още 4.
Е много повече не съм могъл.
Сега се сещам, като ходех да си купувам ключалка за багажника, и продавача вика -- Дай си ключа, да видим коя ще може да отвори нея да вземеш, да не си сменяш и другата ключалка или да носиш 2 ключа.

По-голям проблем е вътрешната ключалка (стартера). Още повече там има лост за заключване на волана, трябва груба сила или хитрост от тънкостите на занаята.
То при москвичите, дори и да имаш 2та ключа не е ясно дали сам ще запали, пък и после да се чудеш къде да го денеш....



Тема Re: Много москвичи...нови [re: TK3C]  
Автор The One (избраният)
Публикувано16.05.02 15:47



Да бе...
на Баща ми москвича го отварях с телче без да се замислям.
На малкото прозорче пред страничните прозорци има едно лостче за затваряне. Свиваш тела на "ухо" и го закачаш за палчето. След което дърпаш и палчето е вдигнато. Стъклото се отваря и вече имаш достъп до вътрешната ръчка за отваряне на вратата,
Обаче руснака се сетил и сложил блокиращ механизъм на палчето. С едно малко копченце което трябва да натиснеш за да се освободи палчето.
Това става с нож, които е огънат лекичко така, че да може да натисне палчето.

Абе ТКЗС ти ще се сетиш за какво точно ти говоря.


То всъшност, москвича не се заключва много много. В повечето случай, вратите не се заключват и такива приспособления не ти трябват.

Wipe them out! All of them!


Тема Re: Много москвичи...нови [re: The One]  
Автор TK3C ()
Публикувано16.05.02 16:25



Сещам се, те и ладите страдат от такива прозорчета. Ама моят москвич е "подобрена" версия с цял прозорец.
Но пък преди като нямах книжка, тогава механизма на прозореца не работеше и прозореца можеше да се смъква и вдига с ръка. Че колко пъти съм свалял прозореца, че да вляза и да покарам.
Ама пуст москвич, от вътре заключването не е същото като това на ключалката отвън, т.е. дори и с отворен прозорец, пак не може да се отвори вратата. Че бърках да отворя задната, влизам вътре да отворя дясната предна и от там прекрачвам лоста, то е.ати големия лост как не станах гей покрай него, много внимавах :))
И то добре че баща ми мразеше да си заключва волана, че отдолу с жичките, и го подкарвах.
Та като съм го ударил на спомени, веднъж ме спира едно ченге, аз без книжка още. Добре че баща ми държи всички документи + книжката му в сенника. Че давам на баща ми книжката. Тоя добре че не погледна, ама аз си се изпотих яко. И като ми вика Слезте от колата, и аз прескачам слизам от дясната страна, му викам че се скапа вратата и не може да се отвори. Добре че и багажника беше без ключалка тогава, че с една ответка, отварям, оня видя че не возя трупове, и се успокои и ме пусна. Ама аз толкова се наплаших, че цял ден ми трепереха краката :))



Тема Re: Много москвичи...нови [re: TK3C]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано16.05.02 18:06



Basi zaradi tva moq dzugan e CLUB protected:) demek ot tuka sym si zanesyl edin ot oniq ogromnite trybovidni zaklucalki na volana... Kato go vidqt dzambazite vyv moq kvartal i mi vikat - abreee toz MOSKVICH si go oklucil kato S500 :)))

Inache i Cluba e na edin tecen azot zivotec ,ma tva se nadqvam da uslozni dostatycno nestata za da spre decata ot kradene na Dzugi-to:P



Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: Vento]  
Автор ViruS (™)
Публикувано17.05.02 14:55



бе не е съвсем така... веднъж един майстор дет ми оправяше колата /възрастен човека, к'во да се прави/ ми загуби /и в последствие го намери/ ключа на сиерата /'84/.... намери си той един ключар дето се нави да прави ключ по патронник /сега кат имам и стария и новите ключове, виждам, че са съвсем точно направени/, та мисълта ми е, че успя да го направи от 5 или 6ти път... прави си изводи

ViruS


Тема Трабант, отпреди 83 година....нови [re: ADH-Honda]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано24.05.02 21:44



отваря се с монета от 1-2 ст или отверка. Пъхаш и завърташ като ключ. От 84 нататък са доста читави, поне сравнено с лада и москвич.

За предния капак нищо няма да кажа. Оригиналната закопчалка се отваря с пръст.

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Трудно... много при това...нови [re: The One]  
АвторDiablo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 02:17



Razkazwaha mi kak kradeli mislq pak nqkakwa nowa mercedes klasa:
Slagali stari westnici pod wratite i gi zapalwali, datchicite za pojar se aktivirali i otwarqli wratite.. i daje realna krajba imalo taka tuka w DE.. Kulturka ei twa e..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.