Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 17.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Тема Колата е транспортно средство...и нищо повече.нови  
Автор Cпpaвkи Aвтoчacти (шмекерче)
Публикувано03.05.02 19:45



Коя може да боде най-добрата кола?
Няма такава.
Всичко е рекламен ход, за да бъде привличано вниманието на потенциалните клиенти.
Всичко е пълно с компромиси...компромиси, компромиси....и как тогава, може да стои въпроса за "най-добрата кола"...или за "най-лошата кола".
Не придавайта стойност на нещо повече, от коллкото е стойността му.
Колата е куп ламарини, за които плащаш с труда си, и с парите, трупани с години.
Забележете, ча тези които имат НОВИ И СКЪПИ КОЛИ, са КОМПЛЕКСАРИ.
Особенно пък, тези с "джиповете"
Наблюдавайте ги, от тази гледна точка....

?? ?? ?? - може би ще спестите време и пари! МОЖЕ БИ...

Редактирано от Spidercho на 07.05.02 14:27.



Тема Re: Колата е транспортно средство...и нищо повече.нови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор lCE ()
Публикувано03.05.02 22:47



Въпрос на гледна точка .... За мен например колите и шофирането им са истинско удоволствие , а не само начин на придвижване



Тема Re: Колата е транспортно средство...и нищо повече.нови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор Beeblebrox (Zeyphod)
Публикувано03.05.02 23:09



Освен че сме комплексари, другата причина да караме нови коли е, че не разбираме от коли и ни е страх да ги поддържаме като остареят.



Тема Re: Колата е транспортно средство...и нищо повече.нови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор ADH-Honda (Honda-Maniac)
Публикувано03.05.02 23:42



Abe - do nqkyde si praw - nqma perfectnata kola !!!


NO wse pak - wseki 4owek, malko ili mnogo si e kompleksar - taka 4e na wseki mu se iska estestweno da se wozi w nowi hubawi koli - da ne bi da ti e priqtno da se dwivi6 w edin 30 godi6en srarwnen s ne6o 4isto nowo !!!

Ne razbira se !!!


Az s udowolstwie BIH karal Honda NSX ili Honda S2000 ili pyk Honda LEGEND - koli koyto struwat po nad 100 000 dm (a pyrwiqt dori e 200 000dm, no kakto i da e ) - nari4ay me kompleksar !!!

Pyk dori i edni po-nowi Civic pak bih om se radwal i kefil !!!

No Za sega karam ot wreme na wreme (tyj kat nemam wse o6e knivka ama kwo ot twa ) Honda CIVIC na 15 godini - ne 4e ne mio hareswa ama we4e si e stara ko6nica !!! Kefa i se i q uwavawam - no s udowolstwie bih se kefil i na po-nowo !!!

No 4owe6kata du6a e nenasitna !!!


BTW: za men kolite sa strast - na4in na viwot - ne samo kato sredstwo za pridwivwane !!!



Тема Re: виж тука си прав муле....... [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано07.05.02 20:25



но не забравяй че всеки един е минал по пътя в началото на който автомобила е любов гордост начин на живот и прочие.........първата ми собствена кола преди повече от 10години беше един стар москвич който с много любов старание и средства направих маняшка кола доколкото е възможно разбира се и с мъка се разделих с него но явно поостаряхме и следващите ми коли са това за което говориш и нищо повече ...........така че всяка нещо с времето.........не съди от раз.........

незабележим


Тема ha-ha-haнови [re: Cпpaвkи Aвтoчacти]  
Автор W r a n g l e r™ (off-road)
Публикувано08.06.02 22:40



a na schumacher za kakvo mu e bolidut? da si hodi na rabota li ?! avtomobilostroeneto e imperiq tochno zashtoto horata iskat poveche i poveche ot kolite. Mene kakvo me interesuva kolko e golqm GM, BMW ili Daimler-Chrysler? Interesuva me da imam rqdka kola, koqto da mi haresva, da e burza i moshtna. Nqma znachenie kolko pari struva, vajnoto e da me kefi!

Аз пилотирам Golf II GTi!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.