Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 26.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема aaaaaaaaaнови [re: SunFlower]  
АвторZmiata_ (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 13:29



a kade na Balgaria bre - tam prechat sfetofarite - ima samo edno edinstveno miasto na koeto mojesh da diglesh takava skorost - no to e opashno vecher ako ne znaesh dupkite



Тема Re: Koi Kolko Km Nai-mnogo e pravilнови [re: LordDigital]  
АвторEmo (Нерегистриран)
Публикувано21.03.02 10:48



sus kola: sus starata si mazda 626 turbo vednuj dignah 125 mili v chas na 417 vuv canada....

sus samolet, koito az pilotirah sus edin priatel instructor, letiahme beechcraft B119
(chetirimesten, ednomotoren samolet) i dostignahme skorost 160 knots (296 km/h) :)))
tfa beshe nad ottawa, canada, izletiahme ot YOW intl apt.

vednuj predi 2 godini kogato biah vuv Air Cadets (neshtu kato military za hora mejdu 12-18, jelaeshti da se zanimavat sus letene), letiaha ni f edin canadski military helicopter, CH 1?? Griffin, i f nego letiahme dosta burzo ama biah samo putnik razbira se, i ne si spomniam tochno tolko burzo sme letiali, nad 140 knots beshe sus sigurnost :)



Тема Re: не карах аз но седях до шофьора но ...нови [re: Шkoдa]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано22.03.02 17:06



това може да е постигнато с Кьониг Спешъл - купе 'пура"/не им знам номерациите/ -7.2 мисля че е към 620 коня - това е най-големия самолет на мерцедес и е старо, но не знам коя година. може и 91 ва да го е имало. Николай Гигов имаше такова.



Тема Re: aaaaaaaaaнови [re: Zmiata_]  
Автор SunFlower (нерегистрирани)
Публикувано22.03.02 17:10



ми там беше проблема че от сфетофар на сфетофар ги правехме и неможахме да направим 260 поне :(( първия път от сфетофара под моста на НДК - 230 и + и втория път на сфетофара след красно село до борово 240 ... на връщане неможахме повече от 200 имаше коли яко

иначе след 23 00 събота и неделя сфетофарите светят само жълто ... ама пак некой може да ти изкочи :)
дупките на бел. българия не са толкоз много а и ги знам наизуст шото почти секи ден по 4 пъти минавам от там ...

тая събота може пак да си направим кефа ... ама му се ебава майката на мотора ... 230 кила да носи на гърба си ... :))) спирачките миришеха яко след това :))

'94 2000 16V

Редактирано от SunFlower на 22.03.02 17:15.



Тема Re: aaaaaaaaaнови [re: SunFlower]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано22.03.02 17:14



недейте да правите такива неща бе - ти луд ли си? като ти се мре ходи некъде, където няма да ти изскочи кола....навремето едно такова копеле се блъсна в мен на хемус и после и го бих



Тема Re: aaaaaaaaaнови [re: SunFlower]  
Автор ADH-Honda (Honda-Man)
Публикувано22.03.02 17:43



Boge mili !!!

Za koe po-to4no prikazwame - Za CBR 1100 XX ili CBR 1100 RR ?
Za "XX" towa be nay-barziq w sweta predi da se poqwi Suzuki Hayabusa.

Ako e "RR" towa kazwat 4e e nay-barziq seriino proizwevdan motoziklet w sweta - po barz e dori i ot Suzuki Hayabusa !!!
Na "RR"-a mu dawat 290 + km/h !!!

Basi *******, i takiwa viwotni li sa wmeseni w BG-to ?!



Тема Re: aaaaaaaaaнови [re: freestyler]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано22.03.02 23:26



Ako toq e sys motopedka - nema da ima kvo da biqt stoto pri udar sys 200+ sha izleti tolkova daleche che chovek nema da moze i da nameri kakvo e ustanlo ot nego.



Тема Re: aaaaaaaaaнови [re: LordDigital]  
Автор ADH-Honda (Honda-Man)
Публикувано23.03.02 12:28



Twa e ludost - s 240, i to w grada, pri towa s motor, i dwama du6i na nego!!!

Twa e ludost - ne naprazno gi nari4at LETQ6I KOW4EZI



Тема Re:малко но...нови [re: Emo]  
АвторSpeedy (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 13:35



.. достатъчно да ми събере очите.
от Пловдив към София с.. Трабант! Да, но този "дзвер" си изпълни 120 като "стой та гледай" и то с трима човека, а и не беше по нанадолнище а жив БАИР




ЩЕ ПРОДАМ ПОРШЕТО - ЩО МИ Е, КАТО ИМА ТРАБАНТИ?



Тема Re: Koi Kolko Km Nai-mnogo e pravilнови [re: LordDigital]  
Автор Rossen21 (Фен)
Публикувано25.03.02 04:19



Бате LordDigital,
Завъшваме на равно.
Аз направих моите 220+на километржа пак около Правец.
Сезона е Пролет 2000 пистата новооткритата магистрала към Варна.
Ако не се лъжа Ябланица май я наркоха.
Та аз бях петата кола която мина за пръв път по магистралата.
Първите три бяха на седмиците на Костов, Бакърджиев + охрана.
Четвъртата беше една Е klasa.
Аз карах петата кола.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.