Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 01.07.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Ми тонови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано06.08.02 13:22



като караш колата със 240 да не мислиш че много ще се отървеш ако стане нещо?



Тема Re: Ми тонови [re: Чepнorлaв]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано06.08.02 18:14



Мойта толко НЕ може да вдигне, но нали не искаш да ми кажеш, че е все едно дали ще се разбиеш с мотор или кола примерно със 100 км./ч ще бъде едно и също?!?



Тема Мен не ме мислси..нови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано07.08.02 11:10



аз ако се шибна в кола - излитам
Мога даже с ръце да помахам докато се приземя. Е ще има ожулвания и т.н., но хич и не ме е страх.. няма да ми е за пръв път.
На главата си имам трипластова каска, която държи доста пързаляне по асвалта, удари в бордюри и т.н.
Със 100 км. в мерцедеса съм си ок - има възглавници, е в града колан не слагам, ама щом подуша извънградки и съм с коланче
Спирачки има, така че преди удара смятам знаеш скоростта пада значително.. наскоро така един изрод в Пловдив щеше да ме отнесе - гъзар в някаква 7-ца.. зор да не пусне някакво японско да го изпревари, та се ръга пред мен.. аз бях в най-лявата лента - единственото което можах да направя беше крака на спирачката яко и ръката на клаксона.. незнам как се разминахме, щото накрая затварям очи.. много ценно, щото на едно приятелче преди 2-3 седмици му вадиха стъкла от очото. Та разминахме се - явно свинята е извил рязко вдясно в последния момент..



Тема Re: Мен не ме мислси..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор !!!!!FROSTY (неОпознат)
Публикувано07.08.02 13:58



Радвай се, че си се разминал, то възглавниците са хубаво нещо но не винаги спасяват, а иначе и аз колана си го слагам само на ИЗВЪНГРАДСКО щото много са лудите по пътищата, и аз не правя изключение, понякога се усещам каква тъпотия съм направил току що, но тва е след дъжд качулка......



Тема Re: Егатинови [re: !!!!!FROSTY]  
Автор Spidercho (Entusiast)
Публикувано11.08.02 18:25



Според мен има нещо общо. Всеки стрелкови измервателен уред има най голяма грешка в крайните части на диапазона си.

А това с еднаквите табла е така, но каква е връзката с грашката на уреда?



Тема 225 km/hнови [re: LordDigital]  
Автор Spidercho (rising ninja)
Публикувано19.08.02 12:54



Нов личен рекорд: 225 km/h (отново магистралата за Пловдив).
Отново с Audi Coupe 2.3 10V произведено 1989 година, вече на 218000 км.
При това със стюардеса на борда



Тема Re: 225 km/hнови [re: Spidercho]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано20.08.02 07:07



Eeeeeh tez Sturdeski bre:) sigurno ti e servirala mnoo vodka:P



Тема Re: 225 km/hнови [re: LordDigital]  
Автор Favorit (непознат)
Публикувано24.08.02 22:43



За часче изчетох всичките мнения... Мммм баси ужаса как да карам извън града вече
Ма тей и тей си загубих времето поне и аз като вас да се похваля/излъжа нещо. Значи със бившата ми кола ( на 3 седмици книжка ) ена 18 годишна Шкода 120L дефорсирана ( със зазови бутала ) ама баща ми я беше направил кукличка - 150. И предния капак се изкърти и залепна на челното стъкло и трябваше да прекратя гонката с бавареца ( той пък над 20 годишен и половината му кончета измрели хехе ) Е капака не са изкърти ама много се разтрака и аз помислих дан се разпада BMW и го пуснах.



Тема Re: 225 km/hнови [re: Favorit]  
Автор LordDigital (DigitalDesigneR)
Публикувано26.08.02 10:10



Eheeee ,kvi sa tez Butala ,ot koi zavod za avtomobilni zverove sa dosli?

Smisal chuvAl sym che se slagat Zazovi segmenti ,kato se dostigne do opredeleno nivo na razduvane na motora ,ma ti sega syvsem grubo



Тема Re: 225 km/hнови [re: LordDigital]  
Автор Favorit ()
Публикувано27.08.02 17:23



Буталата са си обикновени зазови. Дори с тях Шкодата е по слаба. Бяхме си сложили такива щото преди да почнат да се правят немските бутала за Шкода тези, зазовите бяха по издържани.
Имах предвит че не заради тях съм вдигнал тая скорост - ами просто колата си беше в перфектно състояние




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.