Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 25.04.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Тема Тероризма, комунистите и запада.  
Автор ge6eft (непознат )
Публикувано29.09.09 17:04



ТаЗи Ирина Бокова , да не би да не ти е пуснала бе пич ?

Редактирано от 4:3 на 30.09.09 21:28.



Тема Re: Тероризма, комунистите и запада.нови [re: ge6eft]  
Автор ge6eft (непознат )
Публикувано05.10.09 20:36



Аз да не съм геронтофил като тебе ?



Тема Re: Тероризма, комунистите и запада.нови [re: ge6eft]  
Автор titanik77 (Фъни)
Публикувано21.12.14 08:32



Мъртвият ми баща има нещастието да стане член на тая партия. Да не си посмял да петниш името на баща ми.

Имам насрещно питане Президентът на САЩ Джордж Буш тва ли е, или двойникът е под въпрос?

ти спорт-о-санъ ли си?

Профил за spirtosan-126483
Email Picture
Име spirtosan-126483
Вид потребител Премъдър
Всичко мнения 4032
Web страница
Занимание (професия) Премислящ
Хоби Разни
Местонахождение
Биография Твърде много цензура има тука. Цензура, която не е полезна никому. И нека информацията се разпилее на битове и се пръсне по света.
ICQ номер
Регистриран на 18.10.06 11:26
Добави в бележника си | Покажи всички мнения на потребителя


Web Images News Videos Shopping Maps Recipes 1-10 of 19,500,000 results Searches Related to fbi
FBI Agent Salary How The FBI Unmasked Tor Users?
FBI Agent Requirements FBI Most Wanted List
FBI Badge FBI Academy
FBI Agents How The FBI Traced Sony Hack To North Korea?


Web Results
FBI — Homepage
http://www.fbi.gov/
Federal Bureau of Investigation. Sections. Contact the FBI ... The FBI has released a study of 160 active shooter incidents that occurred between 2000 and ...
FBI — Be part of the solution.
http://www.fbi.gov/wanted
Protect your family, your local community, and the nation by helping the FBI catch wanted terrorists and fugitives. You can also help reunite missing persons of ...
Federal Bureau of Investigation - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_Bureau_of_Investigation
The Federal Bureau of Investigation (FBI) is a governmental agency belonging to the United States Department of Justice that serves as both a federal criminal ...
FBI (@FBI) | Twitter
https://twitter.com/fbi
The latest Tweets from FBI (@FBI). Official Twitter Page of the FBI. If you have a tip, please submit it here: https://t.co/56awXxJrEZ /. Washington, DC.
Federal Bureau of Investigation
https://www.fbijobs.gov/
Offers information, details and requirements for careers involving various fields within the Bureau. Outlines benefits and disqualifying criteria.
Special Agents - Federal Bureau of Investigation
https://www.fbijobs.gov/11.asp
FBI Special Agents are responsible for conducting sensitive national security investigations and for enforcing over 300 federal statutes. As an FBI Special Agent ...
Apply for a Job at the FBI - Federal Bureau of Investigation
https://www.fbijobs.gov/03.asp
Applicants for the Special Agent position must apply through the FBI Field Office covering their residence, place of education, and/or place of employment.
FBI – Federal Bureau of Investigation - Washington, DC ... - Facebook
https://www.facebook.com/FBI
FBI – Federal Bureau of Investigation, Washington, DC. 1131895 likes · 9818 talking about this · 30803 were here. Welcome to the official FBI...
FBI confirms North Korea's involvement in Sony hack as attackers ...
http://www.engadget.com/2014/12/19/fbi-confirms-north-korea-sony%3Dhack/
1 day ago ... Earlier reports also suggested that the FBI would identify China as a potential participant (either directly or through use of its network ...
fbi - YouTube
http://www.youtube.com/user/fbi
The official channel of the Federal Bureau of Investigation. If you have tips on a crime, submit to tips.fbi.gov. Searches Related to fbi
FBI Agent Salary How The FBI Unmasked Tor Users?
FBI Agent Requirements FBI Most Wanted List
FBI Badge FBI Academy
FBI Agents How The FBI Traced Sony Hack To North Korea?



Тема Re:нови [re: titanik77]  
Автор titanik77 (Фъни)
Публикувано21.12.14 09:14



Кой е телефонния код на Русия?

НУЛА НУЛА СЕДЕМ.

Айде да наддаваме

ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ====>



Това твоето телефонче ли пусна моето изключено телефонче?

шегичка.

А познай, кой знае кой е номерчето на телефончето, който ме мързи да напиша, но ще кажа, че е кода на една страна, където ще се импортира всичко читаво, а после ще се почне от сектнти, почитатели на Дънов, номер едно в листата, понеже много хора от посолството ходят на поклонение на белодрешкото... А джудженцето с белега на лицето, тренирано в психиатрии, и учило по германски учебник в превод на сръбски, от който се веселех безумно и който ми откраднахте... С бегъл преглед на вашето Косово 1 и 2, ви пишем слаб 2 по сръбски, а сръбско разузнаване, че ви лови по паролките вехти от времето на Третия райх

Освен това съм с ФЕЕБЕРЕ и ИНТЕРПОЛ отворени прозорчета и вие изнервите и тях с тия звнтения.

Ако ще Папата Римски, дето доста кардинали съм скенирала във вашата нова библия, и диагнозана им е или инцест, или педофилия,


Чуждиците се превеждат, така че ето:

малко свежо инфо за косово, ако случайно си пропуснал:

Бутат мавзолея на Енвер Ходжа

Сподели
15.07.2011 23:08; 24 Часа; 1940; 1;
Мавзолеят на Енвер Ходжа

Пирамидална сграда в Тирана, построена в памет на комунистическия лидер Енвер Ходжа, ще бъде срутена и на нейно място ще бъде построен новият парламент на Албания, съобщи Ройтерс.

Закон, който урежда тази промяна, бе приет с гласовете на 72-ма от присъствалите 74 депутати. Представителите на опозиционната социалистическа партия не участваха във вота, тъй като бойкотират парламента в знак на протест срещу “изборните измами”.

Енвер Ходжа, който десетилетия управлява Албания по сталинистки модел, умира през април 1985 г. Погребан е в гробището на националните герои в Тирана. Три години по-късно комунистическата власт издига в центъра на албанската столица мавзолей, в който вместо мумията на вожда излага негови снимки и вещи. От въздуха сградата прилича на орел с разперени крила.

След падането на комунизма мавзолеят на Енвер Ходжа е превърнат в културен център. Правителството на страната отделя 5 млн. евро, за да преустрои огромната сграда в театър. По-късно са похарчени още половин милион евро за обновяването й.

Новият парламент трябва да бъде издигнат в чест на 100-годишнината от освобождението на Албания от османско робство, която ще се чества в края на 2012 г. Плановете за изграждане на нов парламент разделят страната, която има 3,2 млн. жители.

Противници на събарянето, сред които архитекти и интелектуалци, твърдят, че пирамидата има голяма архитектурна стойност. Нито парламентът, нито правителството, което намали бюджетните разходи с 4,5 на сто заради спадналите приходи, обяснява колко ще струва новият строеж.

Понеже споменаваш геронтофилия, ти спечели бонуса да пусна тук детайлна разработка по въпросите на извращенията.

От любимата на цялата глобална младеж нова хакерска библия и кодиране непонятное только облезлому коту с ката-рак-той.

КАТ - украинский.

Там, где Чернобыль, чистый как капля росы, а Албания второй чернобыль судя по вашей ПЕДИКОВ лабуде?

Польская община Чернобыля была депортирована в Казахстан в 1936[источник не указан 1000 дней]. Оставшаяся в городе после 1919 года немногочисленная еврейская община была полностью уничтожена во время немецкой оккупации 1941—1944. День освобождения — 17 ноября 1943 года.

В 1970-х годах в 10 км от Чернобыля была сооружена первая на Украине атомная электростанция.

В 1985 была введена в строй загоризонтная РЛС «Дуга» — объект Чернобыль-2.

26 апреля 1986 года на четвёртом энергоблоке Чернобыльской АЭС произошла авария, ставшая крупнейшей катастрофой в истории атомной энергетики. Все жители города после этого были эвакуированы, однако некоторые впоследствии вернулись в свои дома и сейчас живут на заражённой территории[3].

После распада СССР в 1991 — в составе Украины.

В 2006 году Американской некоммерческой научно-исследовательской организацией Институт Блэксмита был опубликован список самых загрязнённых мест на планете, в котором Чернобыль оказался в первой десятке[4]



Тема Офф топикнови [re: titanik77]  
Автор titanik77 (Фъни)
Публикувано21.12.14 10:31



Виждам персонаж от любим филм, който често гледах през 2010 година в Симеоново.

Имам един въпрос към вас, като към познавач - наистина ли във филма има сцена как сръбски мафиоти бесят български митничар? Поне такъв откъс видях в Ю ТЮБ, това Ю ТЮБ постановка ли е или реализъм като филма КРАСНАЯ ЛИНИЯ, линкнат през едно мостче в дъното на трейдър, български, когото се опитват онез ю тюб мулетари - като МУЛЕ, виден луд дир бг усер, заспал твърде дълго и вероятно вече заличен от архивите и не само, когото някой се опитва да натопи в една ИДЛИЯ с разнежена от стрданията на ИДИЛ децата хубавелка с дълга черна коса и кръшно притичваща сред бойци по време на тяхното преминаване през защитен параметър, преди паузите с боец на въпросната армия, върнал ме към времето, назад във времето преди да ме заличите от архива на ВИП клуба , когато не ми отговорихте на въпроса, какво пише на арабски на чернияяправоъгълник, за който ме подсети знамето на лицето, което е събудило Аллах, който отдавна е станал мой бог, аз приех исляма, правоверния ислям по време на прегледана този филм, а заради глас меден загорски на учтивата и смела християнка и заради възхитата от действията, които коментираше, се отрекох от християнството окончателно.

Изчетох всичко за исляма в Уикипедия, където узнах истинското лице на тази велика религи и нейните мъдреци, които са истински последователи на исляма, и по моя оценка на филма, става дума за светотатство, когато едно грехопадение се назовава с думата ислямист, и се богохулства за една велика религия, приета от хора, оцелели благодарение на Аллах в пустинята.

Те не са ходили да рутят близнаци, където Осама бин Ладен е бил вплетен в притчата, за да се богохулства.

Като правоверен, изповядващ исляма, почувствах, че той ме прие, макар че съм чела само трудове на велики мъже и мъдреци, тълкуващи с векове сурите на най-трудната за интелекта религия, особено пък за хора, шляещи сде с тюрбани по света и у нас, порочащи правоверните вярващи като мен.

Неприлично е да питам коя религия изповядвате, но и циганите, които наричате роми, си имат религия, и в профила ви не е пророк или цигански бог.

Предварително благодаря за мълчанието.



Тема Re: Офф топикнови [re: titanik77]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано17.01.21 12:11



Докладвани сте на ръководството на ДНЕС - дир.бг, ДАНС, ФБР, ЦРУ, Посолството на САЩ в България, МО на РБ и други заради вашата безценна Анна - бяла сова.
Зароди ровенето в публикациите ми на снимки и линкове.
Значи може моите лични и на децата ми, семейството ми снимки да стоят в хакнатия от вас фейсбук, кречи77, а вашите гнусни физиономии и картички да са скрити, така ли?

Оправяйте се.
Играта загрубя много.
И далече от мен и от мои хора.
Които и да са те.
Харесвах семейство Ротшилд -
научих, че Барон Ротшилд е починал твърде млад внезапно.
Илюминатска постановка с чадърчето лондонското или отрова - надушвам нещо долно и намеса на забранената глобална интернет секта забъркала Флойд кашата в САЩ.
Оправяйте се долен слугинаж - преводачи, слугини, медицински сестри и прочее шофьорчета и т.н. Масони ми станали... Тъпи дъновисти скапани!






***



ЗА ИДИОТИТЕ ПОВТАРЯМ:
Докладвани сте на ръководството на ДНЕС - дир.бг, ДАНС, ФБР, ЦРУ, Посолството на САЩ в България, МО на РБ и други заради вашата безценна Анна - бяла сова.
Зароди ровенето в публикациите ми на снимки и линкове.
Значи може моите лични и на децата ми, семейството ми снимки да стоят в хакнатия от вас фейсбук, кречи77, а вашите гнусни физиономии и картички да са скрити, така ли?

Оправяйте се.
Играта загрубя много.
И далече от мен и от мои хора.
Които и да са те.
Харесвах семейство Ротшилд -
научих, че Барон Ротшилд е починал твърде млад внезапно.
Илюминатска постановка с чадърчето лондонското или отрова - надушвам нещо долно и намеса на забранената глобална интернет секта забъркала Флойд кашата в САЩ.
Оправяйте се долен слугинаж - преводачи, слугини, медицински сестри и прочее шофьорчета и т.н. Масони ми станали... Тъпи дъновисти скапани!






***





ПОДПИС1:
***
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=12&Board=oryviq&Number=1954911567&page=0&view=&sb=&part=1&vc=1Super*Star*Nyctea avatar*lumix*romance klowns*
Аватар на Анчето от Самара – новата българка:
[image] https://lh3.googleusercontent.com/JcY-LmKDWVkDyI5Admn-MBpBpx0iSVF8SaQxDPzEbcHzPyKEQHQnlRQA4w33Awj1jfPA=s113[/image]

Снимката е от 2007 година. Усмихното копие на преден план е потребителката бяла сова nyctea на статуетката на Вилендорфската Венера, която уж била прототип на първата жена, изваяна от реброто на Адам - псевдоним на основателя на масонския забранен орден Баварски илюминати, никнейм Спартак, най-успешен пропагандатор на ложата - Адолф, седи до своя гостенка от Самара, РФ. В центъра е пловдивчанката бивша Березка, Брезичка, мод на клуб Преводачи, заличила всички мои постинги - дори тези във времето, когато не е била модератор. Толкова засега.
[image] https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139107135_259202932296288_2849301822247114669_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z0ChKsIdalcAX8kzI-g&_nc_ht=scontent.fsof6-1.fna&oh=f249074089db9a8224fa9620ac1cf103&oe=602B3318[/image]
Next nictea avatar:
[image] http://ista.blog.bg/photos/6567/475027-1568686.jpg[/image]
TEMA:
[grey]*Бялото братство....[/grey]
Автор nyctea (у......)

Публикувано 19.08.07 22:04


Днес се прибрах от рилските езерца
изкарах страхотно.....е, не стигнах до седмото езеро.....само до петото....но пък видях "дъвинистите"....много....с бели дрехи....впечатляващо е....гледах техните молитвени танци......даже ми се прииска да се присъединя към тях........нежна....неангажираща мелодия............:)


Тяхната мисъл:
Човек, като духовно проявление, живее в целия Космос: в Бога, в ангелите, във всички хора, животни, растения, камъни. Какво означава тази идея? Да съзнава човек, че живее в целия Космос, това значи, че той е свързан с живота на Бога, на ангелите, на хората. Човек е свързан по мисъл с Бога, с ангелите и с хората, вследствие на което става преливане в тях.


Минали са покрай комунистите и са забили в нацизма
*
[image] http://sl.glitter-graphics.net/pub/772/772766k6a5w2qvng.jpg[/image]
[url]de.wikipedia.org/wiki/Sendero_Luminoso">https://de.wikipedia.org/wiki/[/url]

Малко да се сетите:


Re: тук ... щото там не мога [re: nyctea]
Автор jumbles ()
Публикувано 09.12.07 22:02 следващо непрочетено мнение









**
В тази тема може да е с аватар коктейл с маслинка.

****


*****
I bye very interesting book about Gestapo, SS und Reichssichereheitshauptamt auf dem "Prinz-Albrecht-Gelande".
Извинявам се за английския, мразя да сменям клави*Aтурата и ме мързи.
За книгата ще кажа като човек антифашист, че в заглавието фигурира думата ТЕРОР.

******
Книгата няма цена. Най-вече защото е
с личен надпис, който гласи:
Заведох Марко Георгиев моя сълагерник от конлагера Дахау на територията на гестапо и всички ръководни ведомства на СС. Посетихме в бившата столова на Гестапо постоянната изложба "Топография на терора Берлин 10.05.1992год Емил Б. Бонев

Този човек при жестоката омраза към евреите едва ли е жив отдавна.
А за семейството му не ми се мисли…
Не е толкова трудно да бъдат издирени тези хора и да бъде проследена съдбата им,
Сто на 100 (сто) черните масони илюминати са се отчели с някоя неслучайна случайност.
Какъвто е случаят с първия израелски астронавт Илан Рамон – загинал трагично при полет в Космоса – случаят с гибелта на сина му е доста съмнителен.
Направо постановка.
Като с Юри Гагарин.
*******
*
[url=http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=crack&Number=1941756901&page=&view=&sb=&part=all&vc=1[/url]

Специално за нерегистрирания Чернобил в темата. Каквото си направиш сам това е…

Преписах ред по ред посвещението. Книгата е издадена в DDR през 1987 година. Затова демонизираха ЩАЗИ.

Защото тази служба е най-опитна и силна и познава фашистките сволочи издъно.

Макар че изхарчих последните си пари и следващите ще ги имам другия месец след рождения си ден тази покупка беше венецът на колекцията ми от стари книги.

Вчера купих три такива и едно мъничко списание „Житено зърно“ от годината на раждане на майка ми, 1929 година, да ми е жива и здрава, като най-старото закупено от мен издание е с датировка 1873 година - Лондон, а руският тълковен речник на чуждите думи е оригинал от 1880 година, и тези книги плюс пръстенът от стомана с кръста като този на ордена, с който е бил награден Василий Затурский увенчаха деня ми и разходката.

А излязох с намерение да си купя един елек и обърнах всички левове в долари. За да не си профуквам парите. И се върнах вечерта със стотинки в джоба и с три долара за късмет, една банкнота от 2 долара и една банкнота от един долар, като с последните пари, които смених за да си купя цигари, като ги преброих реших да си купя още един долар. Абе моята е сложна. Но Остап Бендер ми диша прахта.

Понеже се върнах с книги, елек и пръстен, които ме направиха Крез.



Леб и сол
Као какао ...

Вчерашната разходка. Апропо, пих шоколад, вместо кафе.
Черен шоколад от автомат на Мария Луиза. Разкош.
После ме черпи приятелката и вместо кафе си поръчах пак шоколад. Сдобих се с приятели и затвърдих приятелства от години, понеже пазарувам книги и дрехи и бижута там от периода на безизходица и безработица заради оазисите.
Чудно нещо е животът, имам безброй случайни познанства, които прерастват в приятелства. А покрай въдворяването в оазиси изгубих онези, които смятах за дългогодишни верни приятели.


А по темата. Трябва повече да се говори и да се пише за Третия Райх.

Например като разгърнах книгата Topographe des Terrors, Verlag Villmuth Arenhovel, Kerausgegeben von Reinhard Rurup, Lectorat& Alfons Arenhovel, Michael Bolle, Jutta Kindel, page 150photo Deportation niederlandischer Juden, 1942. погледът ми*****!!! се заби в черно-бяла снимка на разстрел на македонци в Панчево.

Page 154 4.6. NS-Herrschaft in Europa – andere Landen Photo\165 ErschieBung jugoslawischer Geiseln in Pancevo bei Belgrad, 1942. Text 64 Vermerk uber eine Besprechung unter dem Vorsitz Heydrich im Reichskriminalpolizei- Amt am 3. Dezember 1941 , den Einsatz aus- Landischer Arbeiter im Deutschen Reich be- Treffend. …

Подпис:
Подпис:





Post scriptum Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев - дотогава не знаех за този автор. Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене. Ами Буе 44. преводач в екипа повече от 2 години.
I translated classified files for Nuclear Plant BELENE more than two years.



Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views • May 28, 2013 2.7K 239 SHARE SAVE
Търсене с ключова дума от страница 100 Schutzhalt от книгата Topographie des Terroes Gestapo, SS und and so on... page 102 3.7 "Schutzhalt"Treffend. …

Не ми пречете, ако обичате. Лузъри. Отрязахте подписа... Идиоти. подпис: Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев - дотогава не знаех за този автор. Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене. Ами Буе 44. преводач в екипа повече от 2 години.
I translated classified files for Nuclear Plant BELENE more than 2 /two/ years.
Firm Professional Translations, owner Tatyana Ivanova, address Sofia, Ami Bye 44. Bulgaria


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle 453,683 views•May 28, 2013 2.7K 239 SHARE SAVE


Търсене с ключова дума от страница 100 Schutzhalt от книгата Topographie des Terroes Gestapo, SS und and so on...
page 102 3.7 "Schutzhalt"
____________________
"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur Homosexuelle



Подпис:

Падението Гавра с Виктор Юго.


Подпис:

*

**

***
[url]

****
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1951585261&page=&view=&sb=&part=[url] Krechetalo77 Stay awey rich Roma fans if … Life is only one…\/b]
*****
******anubis


****

[image]https://www.facebook.com/photofbid=259762742240307&set=pcb.259762872240294[/image]

[image]https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139107135_259202932296288_2849301822247114669_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z0ChKsIdalcAX8kzI-g&_nc_ht=scontent.fsof61.fna&oh=f249074089db9a8224fa9620ac1cf103&oe=602B3318[/image]

*
[image]https://www.facebook.com/photofbid=259762742240307&set=pcb.259762872240294[/image]

[image]https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.09/139107135_259202932296288_2849301822247114669_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z0ChKsIdalcAX8kzI-g&_nc_ht=scontent.fsof6.fna&oh=f249074089db9a8224fa9620ac1cf103&oe=602B3318[/image]






***





ПОДПИС2:
***
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Cat=12&Board=oryviq&Number=1954911567&page=0&view=&sb=&part=1&vc=1Super*Star*Nyctea avatar*lumix*romance klowns*
Аватар на Анчето от Самара – новата българка:
[image] https://lh3.googleusercontent.com/JcY-LmKDWVkDyI5Admn-MBpBpx0iSVF8SaQxDPzEbcHzPyKEQHQnlRQA4w33Awj1jfPA=s113[/image]

Снимката е от 2007 година. Усмихното копие на преден план е потребителката бяла сова nyctea на статуетката на Вилендорфската Венера, която уж била прототип на първата жена, изваяна от реброто на Адам - псевдоним на основателя на масонския забранен орден Баварски илюминати, никнейм Спартак, най-успешен пропагандатор на ложата - Адолф, седи до своя гостенка от Самара, РФ. В центъра е пловдивчанката бивша Березка, Брезичка, мод на клуб Преводачи, заличила всички мои постинги - дори тези във времето, когато не е била модератор. Толкова засега.
[image] https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139107135_259202932296288_2849301822247114669_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z0ChKsIdalcAX8kzI-g&_nc_ht=scontent.fsof6-1.fna&oh=f249074089db9a8224fa9620ac1cf103&oe=602B3318[/image]
Next nictea avatar:
[image] http://ista.blog.bg/photos/6567/475027-1568686.jpg[/image]
TEMA:
[grey]*Бялото братство....[/grey]
Автор nyctea (у......)

Публикувано 19.08.07 22:04


Днес се прибрах от рилските езерца
изкарах страхотно.....е, не стигнах до седмото езеро.....само до петото....но пък видях "дъвинистите"....много....с бели дрехи....впечатляващо е....гледах техните молитвени танци......даже ми се прииска да се присъединя към тях........нежна....неангажираща мелодия............:)


Тяхната мисъл:
Човек, като духовно проявление, живее в целия Космос: в Бога, в ангелите, във всички хора, животни, растения, камъни. Какво означава тази идея? Да съзнава човек, че живее в целия Космос, това значи, че той е свързан с живота на Бога, на ангелите, на хората. Човек е свързан по мисъл с Бога, с ангелите и с хората, вследствие на което става преливане в тях.


Минали са покрай комунистите и са забили в нацизма
*
[image] http://sl.glitter-graphics.net/pub/772/772766k6a5w2qvng.jpg[/image]
[url]de.wikipedia.org/wiki/Sendero_Luminoso">https://de.wikipedia.org/wiki/[/url]

Малко да се сетите:


Re: тук ... щото там не мога [re: nyctea]
Автор jumbles ()
Публикувано 09.12.07 22:02 следващо непрочетено мнение









**
В тази тема може да е с аватар коктейл с маслинка.

****


*****
I bye very interesting book about Gestapo, SS und Reichssichereheitshauptamt auf dem "Prinz-Albrecht-Gelande".
Извинявам се за английския, мразя да сменям клави*Aтурата и ме мързи.
За книгата ще кажа като човек антифашист, че в заглавието фигурира думата ТЕРОР.

******
Книгата няма цена. Най-вече защото е
с личен надпис, който гласи:
Заведох Марко Георгиев моя сълагерник от конлагера Дахау на територията на гестапо и всички ръководни ведомства на СС. Посетихме в бившата столова на Гестапо постоянната изложба "Топография на терора Берлин 10.05.1992год Емил Б. Бонев

Този човек при жестоката омраза към евреите едва ли е жив отдавна.
А за семейството му не ми се мисли…
Не е толкова трудно да бъдат издирени тези хора и да бъде проследена съдбата им,
Сто на 100 (сто) черните масони илюминати са се отчели с някоя неслучайна случайност.
Какъвто е случаят с първия израелски астронавт Илан Рамон – загинал трагично при полет в Космоса – случаят с гибелта на сина му е доста съмнителен.
Направо постановка.
Като с Юри Гагарин.
*******
*
[url=http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=crack&Number=1941756901&page=&view=&sb=&part=all&vc=1[/url]

Специално за нерегистрирания Чернобил в темата. Каквото си направиш сам това е…

Преписах ред по ред посвещението. Книгата е издадена в DDR през 1987 година. Затова демонизираха ЩАЗИ.

Защото тази служба е най-опитна и силна и познава фашистките сволочи издъно.

Макар че изхарчих последните си пари и следващите ще ги имам другия месец след рождения си ден тази покупка беше венецът на колекцията ми от стари книги.

Вчера купих три такива и едно мъничко списание „Житено зърно“ от годината на раждане на майка ми, 1929 година, да ми е жива и здрава, като най-старото закупено от мен издание е с датировка 1873 година - Лондон, а руският тълковен речник на чуждите думи е оригинал от 1880 година, и тези книги плюс пръстенът от стомана с кръста като този на ордена, с който е бил награден Василий Затурский увенчаха деня ми и разходката.

А излязох с намерение да си купя един елек и обърнах всички левове в долари. За да не си профуквам парите. И се върнах вечерта със стотинки в джоба и с три долара за късмет, една банкнота от 2 долара и една банкнота от един долар, като с последните пари, които смених за да си купя цигари, като ги преброих реших да си купя още един долар. Абе моята е сложна. Но Остап Бендер ми диша прахта.

Понеже се върнах с книги, елек и пръстен, които ме направиха Крез.



Леб и сол
Као какао ...

Вчерашната разходка. Апропо, пих шоколад, вместо кафе.
Черен шоколад от автомат на Мария Луиза. Разкош.
После ме черпи приятелката и вместо кафе си поръчах пак шоколад. Сдобих се с приятели и затвърдих приятелства от години, понеже пазарувам книги и дрехи и бижута там от периода на безизходица и безработица заради оазисите.
Чудно нещо е животът, имам безброй случайни познанства, които прерастват в приятелства. А покрай въдворяването в оазиси изгубих онези, които смятах за дългогодишни верни приятели.


А по темата. Трябва повече да се говори и да се пише за Третия Райх.

Например като разгърнах книгата Topographe des Terrors, Verlag Villmuth Arenhovel, Kerausgegeben von Reinhard Rurup, Lectorat& Alfons Arenhovel, Michael Bolle, Jutta Kindel, page 150photo Deportation niederlandischer Juden, 1942. погледът ми*****!!! се заби в черно-бяла снимка на разстрел на македонци в Панчево.

Page 154 4.6. NS-Herrschaft in Europa – andere Landen Photo\165 ErschieBung jugoslawischer Geiseln in Pancevo bei Belgrad, 1942. Text 64 Vermerk uber eine Besprechung unter dem Vorsitz Heydrich im Reichskriminalpolizei- Amt am 3. Dezember 1941 , den Einsatz aus- Landischer Arbeiter im Deutschen Reich be- Treffend. …

Подпис:
Подпис:





Post scriptum Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев - дотогава не знаех за този автор. Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене. Ами Буе 44. преводач в екипа повече от 2 години.
I translated classified files for Nuclear Plant BELENE more than two years.



Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle
453,683 views • May 28, 2013 2.7K 239 SHARE SAVE
Търсене с ключова дума от страница 100 Schutzhalt от книгата Topographie des Terroes Gestapo, SS und and so on... page 102 3.7 "Schutzhalt"Treffend. …

Не ми пречете, ако обичате. Лузъри. Отрязахте подписа... Идиоти. подпис: Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън ми препоръча Лазарев - дотогава не знаех за този автор. Госпожа Иванова, която спечели конкурса за държавна поръчка за фирма, която ще превежда документацията за проекта АЕЦ Белене. Ами Буе 44. преводач в екипа повече от 2 години.
I translated classified files for Nuclear Plant BELENE more than 2 /two/ years.
Firm Professional Translations, owner Tatyana Ivanova, address Sofia, Ami Bye 44. Bulgaria


Reinhard Haller: Die Narzissmus-Falle 453,683 views•May 28, 2013 2.7K 239 SHARE SAVE


Търсене с ключова дума от страница 100 Schutzhalt от книгата Topographie des Terroes Gestapo, SS und and so on...
page 102 3.7 "Schutzhalt"
____________________
"Schutzhalt" und "Verbeugungshaft" fur Homosexuelle



Подпис:

Падението Гавра с Виктор Юго.


Подпис:

*

**

***
[url]

****
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1951585261&page=&view=&sb=&part=[url] Krechetalo77 Stay awey rich Roma fans if … Life is only one…\/b]
*****
******anubis


****

[image]https://www.facebook.com/photofbid=259762742240307&set=pcb.259762872240294[/image]

[image]https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/139107135_259202932296288_2849301822247114669_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z0ChKsIdalcAX8kzI-g&_nc_ht=scontent.fsof61.fna&oh=f249074089db9a8224fa9620ac1cf103&oe=602B3318[/image]

*
[image]https://www.facebook.com/photofbid=259762742240307&set=pcb.259762872240294[/image]

[image]https://scontent.fsof6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.09/139107135_259202932296288_2849301822247114669_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z0ChKsIdalcAX8kzI-g&_nc_ht=scontent.fsof6.fna&oh=f249074089db9a8224fa9620ac1cf103&oe=602B3318[/image]






***







Тема Re: Тероризма, комунистите и запада.нови [re: titanik77]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано18.01.21 07:07














Тема via Mossad, FBI, ДАНС, МО на РБ и т.н.нови [re: titanik77]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано29.01.21 14:04



Нахвърлян текст - подлежи на обработка, но все пак хайде да го пусна... Че много хакер, много нещо...

Понеже бяха казани сериозни неща в клубовете, трябва пак да доказвам самоличността си. Отново луди и диви хакерски атаки. Защо ли?Ами защото на някои преводачи им гори така наречената търговска репутация. Съжалявам, но понесох такив загуби лични и щети, орални, материални, включително трети ден няма обаждане за личната ми карта, а в дирекця Миграция - намерих оригинала на старата бележка, която не направи никакво впечатление на служителите в пощенски клон 1784 Младост и въобще за тях думата Полиция се изчерпва с вица за това колко милиционери били нужни да завият една крушка, - така че може би четвъртата случка с личните ми документи плюс поръчка 1500 на подизпълнителите по проекта Белене, избирани от госпожа Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън, ме карат да мисля, https://www.facebook.com/Polyankata/photos/532281970123592 че живея в разпасана държава тип Украйна.

Сектата им илюминатска се е самозабравила и време е да се осъзнаете накъде сте поели. Мога да осъдя България за милиони - но те не разбират от добро. Така че са ми оставили по недоглеждане фактурника като единствен документ, доказващ с една анулирана фактура, че съм работила за г-жа Иванова, по проекта Белене. Останалото е в няколко хакнати компютъра, всичко е откраднато де що има преводи за АЕЦ Козлодуй, по случайност не са изнесли няколко страници с АЕК Енергоатом.

Понеже е в тема за много богат човек, не мога да не спомена слугите, шофьорите, готвачите и готвачките и останалите, закомпнели я да направят изгоден брак, я да отстранят от пейзажа един богат човек и да хапнат парче от тортата...
Я да му организират "случайност" и после да ръфат семейството му и да плискат помия из медиите и в интернет, да злорадстват.

Ами почитаеми, мога спокойно да препиша записките с десетките имена, телефони, сметки за хонорар, на мърлячите преводачески агенции, но не ми се занимава с хора, които не вдяват от дума. Намерих още един фалшифициран документ на покойния ми брат, Владимир Полянов, с прословутата дата 23 април, намерих договора с хазяина за Симеоново, в който имената ми са сбъркани, но адресът е точен, има двата му телефона, лични данни и домашен адрес. Той е много свестен човек, затова няма да ги преснимам, още повече че нямам покрай кражбата пари за това. Те ме превърнаха в просяк, така ли? Чудесно. Да речем - фирмата Артел 22, преди беше на същия адрес но с друго наименование - Мигел, адресът е улица Света София 8.
Предишният управител беше в пъти по-точен човек.

Баща ми Георги Полянов има орденска книжка, която е пред мен - роден е през 1931 година, а в книжката пише - номер на Указа 325, дата 30 ІV 1965 година. Значи на колко години е получил това отличие ОРДЕН НА ТРУДА ЗЛАТЕН? бИЛ Е НА 34 ГОДИНИ.

А тука някакви ми размахват ръце и под звуци на виеща цигулка имат милиони, защото ги бил осетнил Учителят? Той - техният учител - се казва Приватизация и Реституция, тоя дашен демократичен даскал.

Имам и снимка на баща ми Георги Полянов, малка, на която на гърба пише СГС - Софийски градски съвет. Бил е градски съветник. Раздавал местата над Киноцентъра. Където сме си говорили с Добри Джуров, лични познати сме. Те не знаят кой е Добри Джуров... Мани ги. За тях всичко преди тяхната реститутско-анархистично-псевдодемократична нежна революция е КОМУНИЗЪМ.

Затова ли общинарите на Младост са като хрътки, дебнещи дивеч, и копнеят да сме на улицата?
НЕ ИМ СЕ ОТВАРЯ ПАРАШУТЪТ.

Има и още нещо - аз съм опана за тях, защото помня за зомбирането в Полиграфическия комбинат по техния метод сугестопедия.
А те са страшно сигурни, че зомбирането е баз грешка.

Да, ама не. С мен удариха на камък.
Правех се на хахо, защото на когото и да разкажех това - разказано на части, като пъзел - на разузнавателните служби, не биха ми повярвали.

Абе то е лудо...
Да, ама не.
Защото тези методи на сектантска вербовка изобщо не са тайна за службите.
Към мен е прилагана класиката в жанра плюс кражби, добавяне на наркотици и боклуци в храната ми в мое отсъствие - особено в Симеоново.
Плюс кражба на лични документи и финансов пресинг - влачат ми се разни кухи лейки от Топлофикация, не знаели колко дължим - обаче не сме погасили и прочее тъпи изпълнения.

ЧАКАМ ОБАЖДАНЕ ЗА НАМЕРЕНА ЛИЧНА КАРТА НА ОТСЕЧКАТА МЛАДОСТ-АЕРОГАРА СОФИЯ - РАЙОНА НА АЕРОГАРАТА.
В метрото не се возеха граждани или гражданки със съмнителна външност.
А на вид добропорядъчни лица.
Нямаше тъпканица.
Ясно?!

А документите... Уличаващи ги бол. Сметки за вода, парно и ток с космически суми. И така нататък...

Документът на брат ми е от Първа гимназия "Д.Благоев" София и е Свидетелство за зрелост не по метода на сугестопедията. С лилаво матило е изписан номерът № 7267
И ясно и четливо и нагло пише:
роден на 23 април 1956 година в гр.- Харков СССР.

Мързи ме да ровя за флашове, в момента правя ама наистина генерално подреждане и почистване. При това така, че като влезе някоя молдовска циганка дъновистка у нас, докато аз отсъствам, а майка ми си почива, да открадне поредния документ, пари и каквото й падне.



Още през 2007 година под черджето пръст, пред вратата конци, пера и разни боклуци - похватите на мърльото Волк или Блек Улф на снимката.

Те какво си въобразяват не знам, но че сектата Бяло така наречено братство е на път глобално да заграби навсякъде всичко е ясно. В Минск протестите, Флойд в САЩ, Хонгконг, софийските изстъпления и крясъци по улиците и пред президентството - това са те, шайката последователи не само на Дънов.
Но и на някой си генерал Луков, да речем...

Който Беинса Дуно - и адептите му - с мазен глас вещаят, че всеки можел да се присъедини... Нещо много са объркали картинката... Правят римски възстановки с унизителни продажби на роби, имат се за патриции и матрони... Чшшш, тия къде се намират бе! Това е моя страница, където Вал Глейд играе ролята на втора цигулка при админа кречетало или кречи.
Която също е доказателство за дирбг наглостта сектантска beinsa duno клуб вместо обявените Велики личности... Във Визитката.
Егати дерибейството.



Записан е разговортъ ми с едни момчета в сайта на Еминем, стария- old Eminem site, който е доказателство и на самоличността ми като юзър. Вал Глейд - Val Glade съм аз - ако Иван, издателят е изгубил тотално съвестта си, нека отрече. Освен това книгата си има ISBN номер, който доказва, че авторът е българин или българка.
Договорът с Квазар е откраднат отдавна, заедно с Булстат картата ми, трудовата книжка, кръщелното свидетелство, дипломата за висше образование.

Имам копия на документите на флаш, но не желая повече да доставям на някакви отрепки паневритмични да доказвам каквото и да било.

Тези хора нямат за нищо официално признатите църкви, те непрекъснато леят помия срещу Православието - ами да ме прощават, кой е опазил българската книжнина и език по време на петвековното робство? Може би измисленият Дънов, така ли? Сектата има общо заглавие Ню Ейдж, а всички те са разклонения на забранената масонска ложа Баварски илюминати, въвела обичая да се вземат псевдоними. Също като в интернет. Е, вихрят се и Кришна, и Аум Самрикьо и кой ли не. Бяло Братство има и в Русия, Украйна, бившия СССР, в Австралия...
Справка?
Уикипедия.

ВЪПРОС:


Има ли Комисия по религиозните въпроси? Къде гледа толкова години?
Къде? Явно се радва на сладникавата учтивост и привидна святост в съчетание с връзки - я в общината, я в някоя важна за джоба институция.


Относно текста на руски в линка - ботовете и хакерите не спят, личи си, че добре са кодирали чрез правописни грешки. Аз си пишех на жаргон, ама чак пък толкова...

Жалки "господари".

Като намеря листовете от работния си бележник ще запиша парашутистите мои клиенти - разни преводачески фирми - въобще не ме интересува какво ще си помислята те. Стига вече, писна ми.

В клуба им за рака се занимават с продажба на треволяци и илачи, получават процент за всеки спечелен за някоя натуропатска клиника у нас и в чужбина и проче... Както и с разни други дейности - като темите около знакови дати като 18 юли 2012 година са заключени... Или около датата 10 април 2010 година...

Сори, о понеже съм работила почти денонощно, съм следила нитересуващите ме клубове.

Честито, и вие като САЩ си имате правителство в сянка от синчета и дъщерички на разни заможни бизнесмени, политици, юристи и т.н.

Те решават съдбините на АЕЦ Белене, абе те решават ситуирането на България във всички аспекти на боществено-политическия живот ей тук, в тези клубове
И, разбира се, се намесват в частния и делови живот на неугодните.
Битов тероризъм.

При тях в тези клубове модераторите мародерстват. Разменят си ключове от клубовете, бъркат в публикациите, продават това-онова. Ярък пример - клуба за борба с рака.

И така е не само в тези клубове.
Глобално интернет е завладян от полуграмотна въртяща търговия и разни интересни дейности пасмина. От разлигавени скучаещи безделници.

Тази пасмина се нарича с общата дума администрация. Топлофикация, Водопровод и канализация, Електро и прочее майстори - плочкаджии и т.н. Не обобщавам, а просто най-общо формулирам сферата - НА УСЛУГИТЕ. В ПОЩАТА, В ОБЩИНАТА, В СЪДА - РАЗНИ КАНЦЕЛАРСКИ МИШКИ И ПЛЪХОВЕ, ПЕРСОНАЛ БЕЗ ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ИЛИ С ПОЛУСЛЕДНО.
ВИСШИСИТЕ и богатите реститути и приватизатори са АРИСТОКРАЦИЯТА.. Надписване на сметки за ток, вода и парно - редовна практика.
Влиза майстор в къщата - оглед на охранителната система и имуществото, после "случаен обир".
Доносници къде си - съседите...

Тоест тия с белите одежди, дето при тях всичко се крепи на връзки - по време на забраната тайните сбирки от групи до пет човека, са били непрекъсната практика, звезда с пет лъча - пет човека плътно свързани, като всеки от ттях има връзки с някой от друга петорка или тройка.

А работещите хора а са тяхната дойна крава.



I.eohflf,
\
Дори ъпдейтите в Уиндоус са съобразени с цифроманията на картите Таро на илюминатите...
Тази цифромания плъзна като чума из България още преди годините на прехода.

case Шумахер ДЕЛО НА БАВАРСКИТЕ СЕКТАНТИ-ИЛЮМИНАТИ
лично мнение - ОБОСНОВАНО В ХАКНАТИЯ МИ СТАР ФЕЙСБУК С АДРЕС КРЕЧИ77 НА ЛАТИНИЦА - ЕДГАР АЛЪН ПО, ХИПНОЗАТА, ГРАЧЕНЕТО НА ГАРВАНА И Т. Н.

Да, наистина интересно какво препредава един несъществващ потребител за казаното от учителя му. В клуб Християнство...

Както и в клуб, обявен на първа страница Велики личности - а адресът е Беинса Дуно. Петър Дънов.

Той ли, даскалът, изучил се в Америка, е най-великият?
Дали върналият се от САЩ човек е същият, който е заминал преди няколко години, също е въпрос.
Двойници много..
Спрягат се двойници на Сталин, на кого ли не - а за този учител с абсолютно банална биография никой нищо. Кристално чистият Дънов... Пък аз като сравних снимки доста се усъмних в самоличността на заминалия и върналия се Петър.

Върнал се е, ама друг българин.
Най-вероятно израсъл сред мормони или евангелисти или друга секта.



Post scriptum
Из списанието
ЖИТНО ЗЪРНО
(рисунка на кръга на зодиака)
КН.7-8 (кръгче с вграден равностранен триъгълник с върха нагоре)
(на същия ред) ЕДИНАДЕСЕТА ГОДИНА (СЪЩИЯ КРЪГ ПЛЮС ТРИЪГЪЛНИК) 1937
S O M M A I R E
B. Boev La Paneurythmie
... La Maitre L'Intelligence, le coeur et la volonte,
С Ъ Д Ъ Р Ж А Н И Е
Б. Боевъ Паневритмията.
206
ИЗЪ НАШИЯ ЖИВОТЪ
Боянъ Боевъ
За плочи.
Ще отидемъ за плочи. Ще покриемъ и постелимъ каменната хижа.
Ще я украсимъ отпредъ. Ще й туримъ ст/Ъ\пала.
Тя служи не само намъ. Презъ есента, зимата и прол+Ь+тта тя
служи на вси туристи. Нека уморениятъ туристъ да има к/Ъ\де да се
приюти ! Нека той да почувствува любящата р/Ъ\Ка, която е изградила
хижата !
Днесъ отиваме за плочи ! Колко сме радостни ! Ще видим пакъ
шестото езеро - "Сърдцето"! Ще видимъ пакъ заледенит+Ь+ му брегов+Ь+ и
плаващит+Ь+ сн+Ь+жни маси по него !
Плочите с/Ъ\ тамъ ! Те с/Ъ\ даръ, който то ще ни даде ! То обича
да дарява всички, които отиватъ при него !
Днесъ отиваме до "съдцето" И даровете, които то ще ни даде,

с/Ъ\ за всички - за всички п/Ъ\тници, които минаватъ по тия м+Ь+ста !
Единъ в+Ь+ченъ п/Ъ\тникъ минава по великия друмъ на живота :
Облекчи п/Ъ\тя му съ даровет+Ь+, които щедро получавашъ отъ Ми-
ровото Сърдце.

Той слиза !
Ние сме край второто езеро. То е тихо. Водит+Ь+ му се к/Ъ\пят
изобилно въ слънчевит+Ь+ л/Ъ\чи.
Поглеждамъ нагоре. Ето палатката на Учителя ! Какъ красиво е
кацнала тя на ония висини !
Но ето, виждамъ, че Учительтъ слиза от тамъ по китната п/Ъ\-
тека, която направихме миналата година за единъ день !
Колко любовь
е вложена въ нея !
Той слиза при насъ. Слиза отъ слънчевит+Ь+ дворци.
Слиза, за да внесе долу огъня, който носи съ себе си отъ небес-
нит+Ь+ сфери. Този огънь ще разтопи всичко и ще претвори всичко.
Ледовет+Ь+ ще се стопятъ и ще потекатъ като кристални извори.
Той слиза ! Слиза отъ сферит+Ь+ на чистотата, и т+Ь+хното сияние ни
докосва !
Слиза при окованите+Ь+. И ето, веригит+Ь+ падатъ от нозет+Ь+ имъ !
Слиза при обремененит+Ь+. И ето, св+Ь+тлата усмивка на надеждата
заиграва по лицата имъ.
Той слиза, за да покаже п/Ъ\тя на възлизане !

207
Езерото на чистотата
Поемамъ отъ второто езеро нагоре.
Скоро предъ менъ е тихата огледална повърхностъ на Езерото на
Чистотата.
Аз съмъ въ другъ единъ св+Ь+тъ.
Ето, цв+Ь+тята отъ бр+Ь+говет+Ь+ е оглеждатъ въ синит+Ь+ му води. На
китнит+Ь+ околни полянки изобилие от морави иглики ! Кристални р+Ь+ки
се втичатъ въ него, идещи отъ сн+Ь+жни преспи.
Седя на една отъ гол+Ь+мит+Ь+ скали край него.
Животътъ му не е ли чуденъ нанизъ от ск/Ъ\пи мигов+Ь+ ?
Ето, с радостно очакване то поср+Ь+ща слънцето. Л/Ъ\чит+Ь+ му се
пречупватъ съ хиляди багри въ водите му.
(пропуск)

Стълбата.
Хубава е програмата за днесъ : ще градимъ стълба.
Тя ще бъде близо до палатката на Учителя.
(пропуск)
Шумъ и тр+Ь+съкъ се чуватъ днесъ около насъ : гради се приказ-
ната стълба съ 51 ст/Ъ\пала !
И когато б/Ъ\де тя готова, ще почне вървиятъ день на "Живота"!
_______
208
Т+Ъ+ чакатъ!

(пропуск)
Т+Ь+ чакатъ магическото слово, за да се преобразятъ. И тогазъ
ще се пробудятъ и изяятъ с/Ъ\ществата, скрити въ тия форми.
Т+е+ чакат любовното Слово, за да възкъръсснатъ!

Ск/Ъ\пиятъ накитъ на Рила.
Тая година пакъ сме на гости въ свещената обителъ на Рила!
(пропуск)
Обичамъ да спохождамъ сн+Ь+жните преспи. Там срещамъ
ск/Ъ\пия накитъ на Рила: алпийското ззвънче !
(пропуск)
Обичамъ да го гледамъ , какъ н+Ь+жниятъ в+Ь+трецъ тихо полю-
лява тънката му дръжка.
Защо събужда то у насъ една св+е+тла надежда и един ра-
достенъ копнежъ?
Като че ли около него се разлива тиха музика, която ни
говори:

209
Ние идемъ презъ лятото за малко време тукъ, за да ви на-
помнимъ, че има единъ св+Ь+тъ на висша любовь и на висша красота1
за който с/Ъ\ родени всички!
(пропуск)
При котвата
Ето, локвата тихо цепи водит+Ь+ на второто езеро "Елбуръ"
Кой е въ нея? Това е Учительтъ, който отива при "Р/Ъ\цет+Ь+
които даватъ."
(пропуск).
Котвата е формата, която тази година се въплъти горе, при Седемт+Ь3 Езера.
Котвата е начало на водит+Ь+, които слизатъ надолу.
Тия води ще занесатъ една нова весть тамъ долу.
Надежда за близкото утро __ това е вестьта на котвата.
Тая година се праща долу светлата весть на котвата!
/на последната страница, част от текста/
Открита е подписка за

О С Е М Н А Д Е С Е Т А Г О Д И Ш Н И Н А
на сп. ЖИТНО ЗЪРНО
която почва от януарий 1944 година
Абонам/Ъ\нтьт остава пакъ 80 лева.

(пропуск)
Adresse de la revue occulte ,,J I T N O Z E R N O,,.
Izgrev, Sofia, X___ (Bulgarie)
Abbonnement pour l`etranger 150 Levas ou 2 Doll.
______________________________________________




Защо ли ми се струва, че в този клуб се шири чиста ЕРЕС и словоблудие?
В клуб християнство.
Затова ли в началото на прехода кръстиха един свещеник Фори светулката?
Въпроси, въпроси . и все без отговор.
На книжката има надпис:
Пенка Колчива, ул. Чаталджа" 29, София.
А пък на друго списание се чете:
Подполковникъ Никифоровъ ул. Михаилъ Танкев 2
Тукъ
Видни почитатели на Беинса Дуно, очевидно заможни хора, за да се абонират.





Послепис.

Невъзможно е човек, израснал в България за броени години да се трансформира в лицето, завърнало се в страната - подобни опитности се придобиват от детинство.
Това, което проповядва Петър Дънов, е ерес, с която е закърмен далеч от България.
Заминалият сигурно гние някъде, а завърналият се прилича на него, пък и с тази брада и имидж, нали... То близките забравят за броени дни камо ли чуждите.
А този е липсвал години. Ни вест, ни кост.
Не сме пасли трева, почитаеми дъновисти.
Това не е Бхагаван Раджиниш Ошо, да речем, чиято биография е прозрачна и ясна.
Както и на други водачи на различни Ню Ейдж "течения"...
Тогава е нямало както сега начини за идентификация.
Заминава отвъд океана губи се няколко години от хоризонта на близки и познати, и да не обяснявам.
Що нещо изчетох, беседите му са някакви бълнувания на зомбиран от младенчески години човек, който се има за поне за Иисус Христос. За бог.


Животът е притча - документален филм
25,220 views•Mar 25, 2016

362

16

SHARE

SAVE


ПАНЕВРИТМИЯ оригинал
2.02K subscribers
Документален филм за Учението и делото на Учителя Петър Дънов (Беинса Дуно).

Красивите и величествени гледки на Рила и вдъхновяващото Слово на Учителя ни пренасят в магията на Съборните дни - лятната Духовна Школа на Бялото Братство. Филмът съдържа кратка историческа информация за развитието на Учението, както и съвременен видео материал от Седемте рилски езера. Показани са и кадри от всички упражнения на оргиналния танц - динамична медитация - Паневритмия.
лово, музика, Паневритмия: Беинса Дуно

четец: Стефан Димитриев

ТВ екип: Иван Михневски, Стефка Любомирова, Мария Ташева


песните "Венир Бенир", "Духът Божи", "На Учителя" са в изпълнение

на Здравка Баръмова (цигулка) и Ина Дойнова (аранжимент, ел. орган)

използвани фотоси от поредицата "Изгревът..." с разрешението на съставителя

използвани видео кадри с Петър Дънов от архивен филм сниман през 40те години на миналия век
1 Comment
Default profile photo
Add a public comment...
Vladislava Ilcheva
Vladislava Ilcheva
4 years ago
Благодаря ☼

8









Тема Руско посолство, Белене преводи и т.н. битовизминови [re: titanik77]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано29.01.21 14:06



Нахвърлян текст - подлежи на обработка, но все пак хайде да го пусна... Че много хакер, много нещо...

Понеже бяха казани сериозни неща в клубовете, трябва пак да доказвам самоличността си. Отново луди и диви хакерски атаки. Защо ли?Ами защото на някои преводачи им гори така наречената търговска репутация. Съжалявам, но понесох такив загуби лични и щети, орални, материални, включително трети ден няма обаждане за личната ми карта, а в дирекця Миграция - намерих оригинала на старата бележка, която не направи никакво впечатление на служителите в пощенски клон 1784 Младост и въобще за тях думата Полиция се изчерпва с вица за това колко милиционери били нужни да завият една крушка, - така че може би четвъртата случка с личните ми документи плюс поръчка 1500 на подизпълнителите по проекта Белене, избирани от госпожа Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън, ме карат да мисля, https://www.facebook.com/Polyankata/photos/532281970123592 че живея в разпасана държава тип Украйна.

Сектата им илюминатска се е самозабравила и време е да се осъзнаете накъде сте поели. Мога да осъдя България за милиони - но те не разбират от добро. Така че са ми оставили по недоглеждане фактурника като единствен документ, доказващ с една анулирана фактура, че съм работила за г-жа Иванова, по проекта Белене. Останалото е в няколко хакнати компютъра, всичко е откраднато де що има преводи за АЕЦ Козлодуй, по случайност не са изнесли няколко страници с АЕК Енергоатом.

Понеже е в тема за много богат човек, не мога да не спомена слугите, шофьорите, готвачите и готвачките и останалите, закомпнели я да направят изгоден брак, я да отстранят от пейзажа един богат човек и да хапнат парче от тортата...
Я да му организират "случайност" и после да ръфат семейството му и да плискат помия из медиите и в интернет, да злорадстват.

Ами почитаеми, мога спокойно да препиша записките с десетките имена, телефони, сметки за хонорар, на мърлячите преводачески агенции, но не ми се занимава с хора, които не вдяват от дума. Намерих още един фалшифициран документ на покойния ми брат, Владимир Полянов, с прословутата дата 23 април, намерих договора с хазяина за Симеоново, в който имената ми са сбъркани, но адресът е точен, има двата му телефона, лични данни и домашен адрес. Той е много свестен човек, затова няма да ги преснимам, още повече че нямам покрай кражбата пари за това. Те ме превърнаха в просяк, така ли? Чудесно. Да речем - фирмата Артел 22, преди беше на същия адрес но с друго наименование - Мигел, адресът е улица Света София 8.
Предишният управител беше в пъти по-точен човек.

Баща ми Георги Полянов има орденска книжка, която е пред мен - роден е през 1931 година, а в книжката пише - номер на Указа 325, дата 30 ІV 1965 година. Значи на колко години е получил това отличие ОРДЕН НА ТРУДА ЗЛАТЕН? бИЛ Е НА 34 ГОДИНИ.

А тука някакви ми размахват ръце и под звуци на виеща цигулка имат милиони, защото ги бил осетнил Учителят? Той - техният учител - се казва Приватизация и Реституция, тоя дашен демократичен даскал.

Имам и снимка на баща ми Георги Полянов, малка, на която на гърба пише СГС - Софийски градски съвет. Бил е градски съветник. Раздавал местата над Киноцентъра. Където сме си говорили с Добри Джуров, лични познати сме. Те не знаят кой е Добри Джуров... Мани ги. За тях всичко преди тяхната реститутско-анархистично-псевдодемократична нежна революция е КОМУНИЗЪМ.

Затова ли общинарите на Младост са като хрътки, дебнещи дивеч, и копнеят да сме на улицата?
НЕ ИМ СЕ ОТВАРЯ ПАРАШУТЪТ.

Има и още нещо - аз съм опана за тях, защото помня за зомбирането в Полиграфическия комбинат по техния метод сугестопедия.
А те са страшно сигурни, че зомбирането е баз грешка.

Да, ама не. С мен удариха на камък.
Правех се на хахо, защото на когото и да разкажех това - разказано на части, като пъзел - на разузнавателните служби, не биха ми повярвали.

Абе то е лудо...
Да, ама не.
Защото тези методи на сектантска вербовка изобщо не са тайна за службите.
Към мен е прилагана класиката в жанра плюс кражби, добавяне на наркотици и боклуци в храната ми в мое отсъствие - особено в Симеоново.
Плюс кражба на лични документи и финансов пресинг - влачат ми се разни кухи лейки от Топлофикация, не знаели колко дължим - обаче не сме погасили и прочее тъпи изпълнения.

ЧАКАМ ОБАЖДАНЕ ЗА НАМЕРЕНА ЛИЧНА КАРТА НА ОТСЕЧКАТА МЛАДОСТ-АЕРОГАРА СОФИЯ - РАЙОНА НА АЕРОГАРАТА.
В метрото не се возеха граждани или гражданки със съмнителна външност.
А на вид добропорядъчни лица.
Нямаше тъпканица.
Ясно?!

А документите... Уличаващи ги бол. Сметки за вода, парно и ток с космически суми. И така нататък...

Документът на брат ми е от Първа гимназия "Д.Благоев" София и е Свидетелство за зрелост не по метода на сугестопедията. С лилаво матило е изписан номерът № 7267
И ясно и четливо и нагло пише:
роден на 23 април 1956 година в гр.- Харков СССР.

Мързи ме да ровя за флашове, в момента правя ама наистина генерално подреждане и почистване. При това така, че като влезе някоя молдовска циганка дъновистка у нас, докато аз отсъствам, а майка ми си почива, да открадне поредния документ, пари и каквото й падне.



Още през 2007 година под черджето пръст, пред вратата конци, пера и разни боклуци - похватите на мърльото Волк или Блек Улф на снимката.

Те какво си въобразяват не знам, но че сектата Бяло така наречено братство е на път глобално да заграби навсякъде всичко е ясно. В Минск протестите, Флойд в САЩ, Хонгконг, софийските изстъпления и крясъци по улиците и пред президентството - това са те, шайката последователи не само на Дънов.
Но и на някой си генерал Луков, да речем...

Който Беинса Дуно - и адептите му - с мазен глас вещаят, че всеки можел да се присъедини... Нещо много са объркали картинката... Правят римски възстановки с унизителни продажби на роби, имат се за патриции и матрони... Чшшш, тия къде се намират бе! Това е моя страница, където Вал Глейд играе ролята на втора цигулка при админа кречетало или кречи.
Която също е доказателство за дирбг наглостта сектантска beinsa duno клуб вместо обявените Велики личности... Във Визитката.
Егати дерибейството.



Записан е разговортъ ми с едни момчета в сайта на Еминем, стария- old Eminem site, който е доказателство и на самоличността ми като юзър. Вал Глейд - Val Glade съм аз - ако Иван, издателят е изгубил тотално съвестта си, нека отрече. Освен това книгата си има ISBN номер, който доказва, че авторът е българин или българка.
Договорът с Квазар е откраднат отдавна, заедно с Булстат картата ми, трудовата книжка, кръщелното свидетелство, дипломата за висше образование.

Имам копия на документите на флаш, но не желая повече да доставям на някакви отрепки паневритмични да доказвам каквото и да било.

Тези хора нямат за нищо официално признатите църкви, те непрекъснато леят помия срещу Православието - ами да ме прощават, кой е опазил българската книжнина и език по време на петвековното робство? Може би измисленият Дънов, така ли? Сектата има общо заглавие Ню Ейдж, а всички те са разклонения на забранената масонска ложа Баварски илюминати, въвела обичая да се вземат псевдоними. Също като в интернет. Е, вихрят се и Кришна, и Аум Самрикьо и кой ли не. Бяло Братство има и в Русия, Украйна, бившия СССР, в Австралия...
Справка?
Уикипедия.

ВЪПРОС:


Има ли Комисия по религиозните въпроси? Къде гледа толкова години?
Къде? Явно се радва на сладникавата учтивост и привидна святост в съчетание с връзки - я в общината, я в някоя важна за джоба институция.


Относно текста на руски в линка - ботовете и хакерите не спят, личи си, че добре са кодирали чрез правописни грешки. Аз си пишех на жаргон, ама чак пък толкова...

Жалки "господари".

Като намеря листовете от работния си бележник ще запиша парашутистите мои клиенти - разни преводачески фирми - въобще не ме интересува какво ще си помислята те. Стига вече, писна ми.

В клуба им за рака се занимават с продажба на треволяци и илачи, получават процент за всеки спечелен за някоя натуропатска клиника у нас и в чужбина и проче... Както и с разни други дейности - като темите около знакови дати като 18 юли 2012 година са заключени... Или около датата 10 април 2010 година...

Сори, о понеже съм работила почти денонощно, съм следила нитересуващите ме клубове.

Честито, и вие като САЩ си имате правителство в сянка от синчета и дъщерички на разни заможни бизнесмени, политици, юристи и т.н.

Те решават съдбините на АЕЦ Белене, абе те решават ситуирането на България във всички аспекти на боществено-политическия живот ей тук, в тези клубове
И, разбира се, се намесват в частния и делови живот на неугодните.
Битов тероризъм.

При тях в тези клубове модераторите мародерстват. Разменят си ключове от клубовете, бъркат в публикациите, продават това-онова. Ярък пример - клуба за борба с рака.

И така е не само в тези клубове.
Глобално интернет е завладян от полуграмотна въртяща търговия и разни интересни дейности пасмина. От разлигавени скучаещи безделници.

Тази пасмина се нарича с общата дума администрация. Топлофикация, Водопровод и канализация, Електро и прочее майстори - плочкаджии и т.н. Не обобщавам, а просто най-общо формулирам сферата - НА УСЛУГИТЕ. В ПОЩАТА, В ОБЩИНАТА, В СЪДА - РАЗНИ КАНЦЕЛАРСКИ МИШКИ И ПЛЪХОВЕ, ПЕРСОНАЛ БЕЗ ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ИЛИ С ПОЛУСЛЕДНО.
ВИСШИСИТЕ и богатите реститути и приватизатори са АРИСТОКРАЦИЯТА.. Надписване на сметки за ток, вода и парно - редовна практика.
Влиза майстор в къщата - оглед на охранителната система и имуществото, после "случаен обир".
Доносници къде си - съседите...

Тоест тия с белите одежди, дето при тях всичко се крепи на връзки - по време на забраната тайните сбирки от групи до пет човека, са били непрекъсната практика, звезда с пет лъча - пет човека плътно свързани, като всеки от ттях има връзки с някой от друга петорка или тройка.

А работещите хора а са тяхната дойна крава.



I.eohflf,
\
Дори ъпдейтите в Уиндоус са съобразени с цифроманията на картите Таро на илюминатите...
Тази цифромания плъзна като чума из България още преди годините на прехода.

case Шумахер ДЕЛО НА БАВАРСКИТЕ СЕКТАНТИ-ИЛЮМИНАТИ
лично мнение - ОБОСНОВАНО В ХАКНАТИЯ МИ СТАР ФЕЙСБУК С АДРЕС КРЕЧИ77 НА ЛАТИНИЦА - ЕДГАР АЛЪН ПО, ХИПНОЗАТА, ГРАЧЕНЕТО НА ГАРВАНА И Т. Н.

Да, наистина интересно какво препредава един несъществващ потребител за казаното от учителя му. В клуб Християнство...

Както и в клуб, обявен на първа страница Велики личности - а адресът е Беинса Дуно. Петър Дънов.

Той ли, даскалът, изучил се в Америка, е най-великият?
Дали върналият се от САЩ човек е същият, който е заминал преди няколко години, също е въпрос.
Двойници много..
Спрягат се двойници на Сталин, на кого ли не - а за този учител с абсолютно банална биография никой нищо. Кристално чистият Дънов... Пък аз като сравних снимки доста се усъмних в самоличността на заминалия и върналия се Петър.

Върнал се е, ама друг българин.
Най-вероятно израсъл сред мормони или евангелисти или друга секта.



Post scriptum
Из списанието
ЖИТНО ЗЪРНО
(рисунка на кръга на зодиака)
КН.7-8 (кръгче с вграден равностранен триъгълник с върха нагоре)
(на същия ред) ЕДИНАДЕСЕТА ГОДИНА (СЪЩИЯ КРЪГ ПЛЮС ТРИЪГЪЛНИК) 1937
S O M M A I R E
B. Boev La Paneurythmie
... La Maitre L'Intelligence, le coeur et la volonte,
С Ъ Д Ъ Р Ж А Н И Е
Б. Боевъ Паневритмията.
206
ИЗЪ НАШИЯ ЖИВОТЪ
Боянъ Боевъ
За плочи.
Ще отидемъ за плочи. Ще покриемъ и постелимъ каменната хижа.
Ще я украсимъ отпредъ. Ще й туримъ ст/Ъ\пала.
Тя служи не само намъ. Презъ есента, зимата и прол+Ь+тта тя
служи на вси туристи. Нека уморениятъ туристъ да има к/Ъ\де да се
приюти ! Нека той да почувствува любящата р/Ъ\Ка, която е изградила
хижата !
Днесъ отиваме за плочи ! Колко сме радостни ! Ще видим пакъ
шестото езеро - "Сърдцето"! Ще видимъ пакъ заледенит+Ь+ му брегов+Ь+ и
плаващит+Ь+ сн+Ь+жни маси по него !
Плочите с/Ъ\ тамъ ! Те с/Ъ\ даръ, който то ще ни даде ! То обича
да дарява всички, които отиватъ при него !
Днесъ отиваме до "съдцето" И даровете, които то ще ни даде,

с/Ъ\ за всички - за всички п/Ъ\тници, които минаватъ по тия м+Ь+ста !
Единъ в+Ь+ченъ п/Ъ\тникъ минава по великия друмъ на живота :
Облекчи п/Ъ\тя му съ даровет+Ь+, които щедро получавашъ отъ Ми-
ровото Сърдце.

Той слиза !
Ние сме край второто езеро. То е тихо. Водит+Ь+ му се к/Ъ\пят
изобилно въ слънчевит+Ь+ л/Ъ\чи.
Поглеждамъ нагоре. Ето палатката на Учителя ! Какъ красиво е
кацнала тя на ония висини !
Но ето, виждамъ, че Учительтъ слиза от тамъ по китната п/Ъ\-
тека, която направихме миналата година за единъ день !
Колко любовь
е вложена въ нея !
Той слиза при насъ. Слиза отъ слънчевит+Ь+ дворци.
Слиза, за да внесе долу огъня, който носи съ себе си отъ небес-
нит+Ь+ сфери. Този огънь ще разтопи всичко и ще претвори всичко.
Ледовет+Ь+ ще се стопятъ и ще потекатъ като кристални извори.
Той слиза ! Слиза отъ сферит+Ь+ на чистотата, и т+Ь+хното сияние ни
докосва !
Слиза при окованите+Ь+. И ето, веригит+Ь+ падатъ от нозет+Ь+ имъ !
Слиза при обремененит+Ь+. И ето, св+Ь+тлата усмивка на надеждата
заиграва по лицата имъ.
Той слиза, за да покаже п/Ъ\тя на възлизане !

207
Езерото на чистотата
Поемамъ отъ второто езеро нагоре.
Скоро предъ менъ е тихата огледална повърхностъ на Езерото на
Чистотата.
Аз съмъ въ другъ единъ св+Ь+тъ.
Ето, цв+Ь+тята отъ бр+Ь+говет+Ь+ е оглеждатъ въ синит+Ь+ му води. На
китнит+Ь+ околни полянки изобилие от морави иглики ! Кристални р+Ь+ки
се втичатъ въ него, идещи отъ сн+Ь+жни преспи.
Седя на една отъ гол+Ь+мит+Ь+ скали край него.
Животътъ му не е ли чуденъ нанизъ от ск/Ъ\пи мигов+Ь+ ?
Ето, с радостно очакване то поср+Ь+ща слънцето. Л/Ъ\чит+Ь+ му се
пречупватъ съ хиляди багри въ водите му.
(пропуск)

Стълбата.
Хубава е програмата за днесъ : ще градимъ стълба.
Тя ще бъде близо до палатката на Учителя.
(пропуск)
Шумъ и тр+Ь+съкъ се чуватъ днесъ около насъ : гради се приказ-
ната стълба съ 51 ст/Ъ\пала !
И когато б/Ъ\де тя готова, ще почне вървиятъ день на "Живота"!
_______
208
Т+Ъ+ чакатъ!

(пропуск)
Т+Ь+ чакатъ магическото слово, за да се преобразятъ. И тогазъ
ще се пробудятъ и изяятъ с/Ъ\ществата, скрити въ тия форми.
Т+е+ чакат любовното Слово, за да възкъръсснатъ!

Ск/Ъ\пиятъ накитъ на Рила.
Тая година пакъ сме на гости въ свещената обителъ на Рила!
(пропуск)
Обичамъ да спохождамъ сн+Ь+жните преспи. Там срещамъ
ск/Ъ\пия накитъ на Рила: алпийското ззвънче !
(пропуск)
Обичамъ да го гледамъ , какъ н+Ь+жниятъ в+Ь+трецъ тихо полю-
лява тънката му дръжка.
Защо събужда то у насъ една св+е+тла надежда и един ра-
достенъ копнежъ?
Като че ли около него се разлива тиха музика, която ни
говори:

209
Ние идемъ презъ лятото за малко време тукъ, за да ви на-
помнимъ, че има единъ св+Ь+тъ на висша любовь и на висша красота1
за който с/Ъ\ родени всички!
(пропуск)
При котвата
Ето, локвата тихо цепи водит+Ь+ на второто езеро "Елбуръ"
Кой е въ нея? Това е Учительтъ, който отива при "Р/Ъ\цет+Ь+
които даватъ."
(пропуск).
Котвата е формата, която тази година се въплъти горе, при Седемт+Ь3 Езера.
Котвата е начало на водит+Ь+, които слизатъ надолу.
Тия води ще занесатъ една нова весть тамъ долу.
Надежда за близкото утро __ това е вестьта на котвата.
Тая година се праща долу светлата весть на котвата!
/на последната страница, част от текста/
Открита е подписка за

О С Е М Н А Д Е С Е Т А Г О Д И Ш Н И Н А
на сп. ЖИТНО ЗЪРНО
която почва от януарий 1944 година
Абонам/Ъ\нтьт остава пакъ 80 лева.

(пропуск)
Adresse de la revue occulte ,,J I T N O Z E R N O,,.
Izgrev, Sofia, X___ (Bulgarie)
Abbonnement pour l`etranger 150 Levas ou 2 Doll.
______________________________________________




Защо ли ми се струва, че в този клуб се шири чиста ЕРЕС и словоблудие?
В клуб християнство.
Затова ли в началото на прехода кръстиха един свещеник Фори светулката?
Въпроси, въпроси . и все без отговор.
На книжката има надпис:
Пенка Колчива, ул. Чаталджа" 29, София.
А пък на друго списание се чете:
Подполковникъ Никифоровъ ул. Михаилъ Танкев 2
Тукъ
Видни почитатели на Беинса Дуно, очевидно заможни хора, за да се абонират.





Послепис.

Невъзможно е човек, израснал в България за броени години да се трансформира в лицето, завърнало се в страната - подобни опитности се придобиват от детинство.
Това, което проповядва Петър Дънов, е ерес, с която е закърмен далеч от България.
Заминалият сигурно гние някъде, а завърналият се прилича на него, пък и с тази брада и имидж, нали... То близките забравят за броени дни камо ли чуждите.
А този е липсвал години. Ни вест, ни кост.
Не сме пасли трева, почитаеми дъновисти.
Това не е Бхагаван Раджиниш Ошо, да речем, чиято биография е прозрачна и ясна.
Както и на други водачи на различни Ню Ейдж "течения"...
Тогава е нямало както сега начини за идентификация.
Заминава отвъд океана губи се няколко години от хоризонта на близки и познати, и да не обяснявам.
Що нещо изчетох, беседите му са някакви бълнувания на зомбиран от младенчески години човек, който се има за поне за Иисус Христос. За бог.


Животът е притча - документален филм
25,220 views•Mar 25, 2016

362

16

SHARE

SAVE


ПАНЕВРИТМИЯ оригинал
2.02K subscribers
Документален филм за Учението и делото на Учителя Петър Дънов (Беинса Дуно).

Красивите и величествени гледки на Рила и вдъхновяващото Слово на Учителя ни пренасят в магията на Съборните дни - лятната Духовна Школа на Бялото Братство. Филмът съдържа кратка историческа информация за развитието на Учението, както и съвременен видео материал от Седемте рилски езера. Показани са и кадри от всички упражнения на оргиналния танц - динамична медитация - Паневритмия.
лово, музика, Паневритмия: Беинса Дуно

четец: Стефан Димитриев

ТВ екип: Иван Михневски, Стефка Любомирова, Мария Ташева


песните "Венир Бенир", "Духът Божи", "На Учителя" са в изпълнение

на Здравка Баръмова (цигулка) и Ина Дойнова (аранжимент, ел. орган)

използвани фотоси от поредицата "Изгревът..." с разрешението на съставителя

използвани видео кадри с Петър Дънов от архивен филм сниман през 40те години на миналия век
1 Comment
Default profile photo
Add a public comment...
Vladislava Ilcheva
Vladislava Ilcheva
4 years ago
Благодаря ☼

8









Тема Re: Тероризма, комунистите и запада. ФБР.нови [re: titanik77]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано29.01.21 14:09



Нахвърлян текст - подлежи на обработка, но все пак хайде да го пусна... Че много хакер, много нещо...

Понеже бяха казани сериозни неща в клубовете, трябва пак да доказвам самоличността си. Отново луди и диви хакерски атаки. Защо ли?Ами защото на някои преводачи им гори така наречената търговска репутация. Съжалявам, но понесох такив загуби лични и щети, орални, материални, включително трети ден няма обаждане за личната ми карта, а в дирекця Миграция - намерих оригинала на старата бележка, която не направи никакво впечатление на служителите в пощенски клон 1784 Младост и въобще за тях думата Полиция се изчерпва с вица за това колко милиционери били нужни да завият една крушка, - така че може би четвъртата случка с личните ми документи плюс поръчка 1500 на подизпълнителите по проекта Белене, избирани от госпожа Татяна Иванова от Профешънъл Транслейшън, ме карат да мисля, https://www.facebook.com/Polyankata/photos/532281970123592 че живея в разпасана държава тип Украйна.

Сектата им илюминатска се е самозабравила и време е да се осъзнаете накъде сте поели. Мога да осъдя България за милиони - но те не разбират от добро. Така че са ми оставили по недоглеждане фактурника като единствен документ, доказващ с една анулирана фактура, че съм работила за г-жа Иванова, по проекта Белене. Останалото е в няколко хакнати компютъра, всичко е откраднато де що има преводи за АЕЦ Козлодуй, по случайност не са изнесли няколко страници с АЕК Енергоатом.

Понеже е в тема за много богат човек, не мога да не спомена слугите, шофьорите, готвачите и готвачките и останалите, закомпнели я да направят изгоден брак, я да отстранят от пейзажа един богат човек и да хапнат парче от тортата...
Я да му организират "случайност" и после да ръфат семейството му и да плискат помия из медиите и в интернет, да злорадстват.

Ами почитаеми, мога спокойно да препиша записките с десетките имена, телефони, сметки за хонорар, на мърлячите преводачески агенции, но не ми се занимава с хора, които не вдяват от дума. Намерих още един фалшифициран документ на покойния ми брат, Владимир Полянов, с прословутата дата 23 април, намерих договора с хазяина за Симеоново, в който имената ми са сбъркани, но адресът е точен, има двата му телефона, лични данни и домашен адрес. Той е много свестен човек, затова няма да ги преснимам, още повече че нямам покрай кражбата пари за това. Те ме превърнаха в просяк, така ли? Чудесно. Да речем - фирмата Артел 22, преди беше на същия адрес но с друго наименование - Мигел, адресът е улица Света София 8.
Предишният управител беше в пъти по-точен човек.

Баща ми Георги Полянов има орденска книжка, която е пред мен - роден е през 1931 година, а в книжката пише - номер на Указа 325, дата 30 ІV 1965 година. Значи на колко години е получил това отличие ОРДЕН НА ТРУДА ЗЛАТЕН? бИЛ Е НА 34 ГОДИНИ.

А тука някакви ми размахват ръце и под звуци на виеща цигулка имат милиони, защото ги бил осетнил Учителят? Той - техният учител - се казва Приватизация и Реституция, тоя дашен демократичен даскал.

Имам и снимка на баща ми Георги Полянов, малка, на която на гърба пише СГС - Софийски градски съвет. Бил е градски съветник. Раздавал местата над Киноцентъра. Където сме си говорили с Добри Джуров, лични познати сме. Те не знаят кой е Добри Джуров... Мани ги. За тях всичко преди тяхната реститутско-анархистично-псевдодемократична нежна революция е КОМУНИЗЪМ.

Затова ли общинарите на Младост са като хрътки, дебнещи дивеч, и копнеят да сме на улицата?
НЕ ИМ СЕ ОТВАРЯ ПАРАШУТЪТ.

Има и още нещо - аз съм опана за тях, защото помня за зомбирането в Полиграфическия комбинат по техния метод сугестопедия.
А те са страшно сигурни, че зомбирането е баз грешка.

Да, ама не. С мен удариха на камък.
Правех се на хахо, защото на когото и да разкажех това - разказано на части, като пъзел - на разузнавателните служби, не биха ми повярвали.

Абе то е лудо...
Да, ама не.
Защото тези методи на сектантска вербовка изобщо не са тайна за службите.
Към мен е прилагана класиката в жанра плюс кражби, добавяне на наркотици и боклуци в храната ми в мое отсъствие - особено в Симеоново.
Плюс кражба на лични документи и финансов пресинг - влачат ми се разни кухи лейки от Топлофикация, не знаели колко дължим - обаче не сме погасили и прочее тъпи изпълнения.

ЧАКАМ ОБАЖДАНЕ ЗА НАМЕРЕНА ЛИЧНА КАРТА НА ОТСЕЧКАТА МЛАДОСТ-АЕРОГАРА СОФИЯ - РАЙОНА НА АЕРОГАРАТА.
В метрото не се возеха граждани или гражданки със съмнителна външност.
А на вид добропорядъчни лица.
Нямаше тъпканица.
Ясно?!

А документите... Уличаващи ги бол. Сметки за вода, парно и ток с космически суми. И така нататък...

Документът на брат ми е от Първа гимназия "Д.Благоев" София и е Свидетелство за зрелост не по метода на сугестопедията. С лилаво матило е изписан номерът № 7267
И ясно и четливо и нагло пише:
роден на 23 април 1956 година в гр.- Харков СССР.

Мързи ме да ровя за флашове, в момента правя ама наистина генерално подреждане и почистване. При това така, че като влезе някоя молдовска циганка дъновистка у нас, докато аз отсъствам, а майка ми си почива, да открадне поредния документ, пари и каквото й падне.



Още през 2007 година под черджето пръст, пред вратата конци, пера и разни боклуци - похватите на мърльото Волк или Блек Улф на снимката.

Те какво си въобразяват не знам, но че сектата Бяло така наречено братство е на път глобално да заграби навсякъде всичко е ясно. В Минск протестите, Флойд в САЩ, Хонгконг, софийските изстъпления и крясъци по улиците и пред президентството - това са те, шайката последователи не само на Дънов.
Но и на някой си генерал Луков, да речем...

Който Беинса Дуно - и адептите му - с мазен глас вещаят, че всеки можел да се присъедини... Нещо много са объркали картинката... Правят римски възстановки с унизителни продажби на роби, имат се за патриции и матрони... Чшшш, тия къде се намират бе! Това е моя страница, където Вал Глейд играе ролята на втора цигулка при админа кречетало или кречи.
Която също е доказателство за дирбг наглостта сектантска beinsa duno клуб вместо обявените Велики личности... Във Визитката.
Егати дерибейството.



Записан е разговортъ ми с едни момчета в сайта на Еминем, стария- old Eminem site, който е доказателство и на самоличността ми като юзър. Вал Глейд - Val Glade съм аз - ако Иван, издателят е изгубил тотално съвестта си, нека отрече. Освен това книгата си има ISBN номер, който доказва, че авторът е българин или българка.
Договорът с Квазар е откраднат отдавна, заедно с Булстат картата ми, трудовата книжка, кръщелното свидетелство, дипломата за висше образование.

Имам копия на документите на флаш, но не желая повече да доставям на някакви отрепки паневритмични да доказвам каквото и да било.

Тези хора нямат за нищо официално признатите църкви, те непрекъснато леят помия срещу Православието - ами да ме прощават, кой е опазил българската книжнина и език по време на петвековното робство? Може би измисленият Дънов, така ли? Сектата има общо заглавие Ню Ейдж, а всички те са разклонения на забранената масонска ложа Баварски илюминати, въвела обичая да се вземат псевдоними. Също като в интернет. Е, вихрят се и Кришна, и Аум Самрикьо и кой ли не. Бяло Братство има и в Русия, Украйна, бившия СССР, в Австралия...
Справка?
Уикипедия.

ВЪПРОС:


Има ли Комисия по религиозните въпроси? Къде гледа толкова години?
Къде? Явно се радва на сладникавата учтивост и привидна святост в съчетание с връзки - я в общината, я в някоя важна за джоба институция.


Относно текста на руски в линка - ботовете и хакерите не спят, личи си, че добре са кодирали чрез правописни грешки. Аз си пишех на жаргон, ама чак пък толкова...

Жалки "господари".

Като намеря листовете от работния си бележник ще запиша парашутистите мои клиенти - разни преводачески фирми - въобще не ме интересува какво ще си помислята те. Стига вече, писна ми.

В клуба им за рака се занимават с продажба на треволяци и илачи, получават процент за всеки спечелен за някоя натуропатска клиника у нас и в чужбина и проче... Както и с разни други дейности - като темите около знакови дати като 18 юли 2012 година са заключени... Или около датата 10 април 2010 година...

Сори, о понеже съм работила почти денонощно, съм следила нитересуващите ме клубове.

Честито, и вие като САЩ си имате правителство в сянка от синчета и дъщерички на разни заможни бизнесмени, политици, юристи и т.н.

Те решават съдбините на АЕЦ Белене, абе те решават ситуирането на България във всички аспекти на боществено-политическия живот ей тук, в тези клубове
И, разбира се, се намесват в частния и делови живот на неугодните.
Битов тероризъм.

При тях в тези клубове модераторите мародерстват. Разменят си ключове от клубовете, бъркат в публикациите, продават това-онова. Ярък пример - клуба за борба с рака.

И така е не само в тези клубове.
Глобално интернет е завладян от полуграмотна въртяща търговия и разни интересни дейности пасмина. От разлигавени скучаещи безделници.

Тази пасмина се нарича с общата дума администрация. Топлофикация, Водопровод и канализация, Електро и прочее майстори - плочкаджии и т.н. Не обобщавам, а просто най-общо формулирам сферата - НА УСЛУГИТЕ. В ПОЩАТА, В ОБЩИНАТА, В СЪДА - РАЗНИ КАНЦЕЛАРСКИ МИШКИ И ПЛЪХОВЕ, ПЕРСОНАЛ БЕЗ ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ - ИЛИ С ПОЛУСЛЕДНО.
ВИСШИСИТЕ и богатите реститути и приватизатори са АРИСТОКРАЦИЯТА.. Надписване на сметки за ток, вода и парно - редовна практика.
Влиза майстор в къщата - оглед на охранителната система и имуществото, после "случаен обир".
Доносници къде си - съседите...

Тоест тия с белите одежди, дето при тях всичко се крепи на връзки - по време на забраната тайните сбирки от групи до пет човека, са били непрекъсната практика, звезда с пет лъча - пет човека плътно свързани, като всеки от ттях има връзки с някой от друга петорка или тройка.

А работещите хора а са тяхната дойна крава.



I.eohflf,
\
Дори ъпдейтите в Уиндоус са съобразени с цифроманията на картите Таро на илюминатите...
Тази цифромания плъзна като чума из България още преди годините на прехода.

case Шумахер ДЕЛО НА БАВАРСКИТЕ СЕКТАНТИ-ИЛЮМИНАТИ
лично мнение - ОБОСНОВАНО В ХАКНАТИЯ МИ СТАР ФЕЙСБУК С АДРЕС КРЕЧИ77 НА ЛАТИНИЦА - ЕДГАР АЛЪН ПО, ХИПНОЗАТА, ГРАЧЕНЕТО НА ГАРВАНА И Т. Н.

Да, наистина интересно какво препредава един несъществващ потребител за казаното от учителя му. В клуб Християнство...

Както и в клуб, обявен на първа страница Велики личности - а адресът е Беинса Дуно. Петър Дънов.

Той ли, даскалът, изучил се в Америка, е най-великият?
Дали върналият се от САЩ човек е същият, който е заминал преди няколко години, също е въпрос.
Двойници много..
Спрягат се двойници на Сталин, на кого ли не - а за този учител с абсолютно банална биография никой нищо. Кристално чистият Дънов... Пък аз като сравних снимки доста се усъмних в самоличността на заминалия и върналия се Петър.

Върнал се е, ама друг българин.
Най-вероятно израсъл сред мормони или евангелисти или друга секта.



Post scriptum
Из списанието
ЖИТНО ЗЪРНО
(рисунка на кръга на зодиака)
КН.7-8 (кръгче с вграден равностранен триъгълник с върха нагоре)
(на същия ред) ЕДИНАДЕСЕТА ГОДИНА (СЪЩИЯ КРЪГ ПЛЮС ТРИЪГЪЛНИК) 1937
S O M M A I R E
B. Boev La Paneurythmie
... La Maitre L'Intelligence, le coeur et la volonte,
С Ъ Д Ъ Р Ж А Н И Е
Б. Боевъ Паневритмията.
206
ИЗЪ НАШИЯ ЖИВОТЪ
Боянъ Боевъ
За плочи.
Ще отидемъ за плочи. Ще покриемъ и постелимъ каменната хижа.
Ще я украсимъ отпредъ. Ще й туримъ ст/Ъ\пала.
Тя служи не само намъ. Презъ есента, зимата и прол+Ь+тта тя
служи на вси туристи. Нека уморениятъ туристъ да има к/Ъ\де да се
приюти ! Нека той да почувствува любящата р/Ъ\Ка, която е изградила
хижата !
Днесъ отиваме за плочи ! Колко сме радостни ! Ще видим пакъ
шестото езеро - "Сърдцето"! Ще видимъ пакъ заледенит+Ь+ му брегов+Ь+ и
плаващит+Ь+ сн+Ь+жни маси по него !
Плочите с/Ъ\ тамъ ! Те с/Ъ\ даръ, който то ще ни даде ! То обича
да дарява всички, които отиватъ при него !
Днесъ отиваме до "съдцето" И даровете, които то ще ни даде,

с/Ъ\ за всички - за всички п/Ъ\тници, които минаватъ по тия м+Ь+ста !
Единъ в+Ь+ченъ п/Ъ\тникъ минава по великия друмъ на живота :
Облекчи п/Ъ\тя му съ даровет+Ь+, които щедро получавашъ отъ Ми-
ровото Сърдце.

Той слиза !
Ние сме край второто езеро. То е тихо. Водит+Ь+ му се к/Ъ\пят
изобилно въ слънчевит+Ь+ л/Ъ\чи.
Поглеждамъ нагоре. Ето палатката на Учителя ! Какъ красиво е
кацнала тя на ония висини !
Но ето, виждамъ, че Учительтъ слиза от тамъ по китната п/Ъ\-
тека, която направихме миналата година за единъ день !
Колко любовь
е вложена въ нея !
Той слиза при насъ. Слиза отъ слънчевит+Ь+ дворци.
Слиза, за да внесе долу огъня, който носи съ себе си отъ небес-
нит+Ь+ сфери. Този огънь ще разтопи всичко и ще претвори всичко.
Ледовет+Ь+ ще се стопятъ и ще потекатъ като кристални извори.
Той слиза ! Слиза отъ сферит+Ь+ на чистотата, и т+Ь+хното сияние ни
докосва !
Слиза при окованите+Ь+. И ето, веригит+Ь+ падатъ от нозет+Ь+ имъ !
Слиза при обремененит+Ь+. И ето, св+Ь+тлата усмивка на надеждата
заиграва по лицата имъ.
Той слиза, за да покаже п/Ъ\тя на възлизане !

207
Езерото на чистотата
Поемамъ отъ второто езеро нагоре.
Скоро предъ менъ е тихата огледална повърхностъ на Езерото на
Чистотата.
Аз съмъ въ другъ единъ св+Ь+тъ.
Ето, цв+Ь+тята отъ бр+Ь+говет+Ь+ е оглеждатъ въ синит+Ь+ му води. На
китнит+Ь+ околни полянки изобилие от морави иглики ! Кристални р+Ь+ки
се втичатъ въ него, идещи отъ сн+Ь+жни преспи.
Седя на една отъ гол+Ь+мит+Ь+ скали край него.
Животътъ му не е ли чуденъ нанизъ от ск/Ъ\пи мигов+Ь+ ?
Ето, с радостно очакване то поср+Ь+ща слънцето. Л/Ъ\чит+Ь+ му се
пречупватъ съ хиляди багри въ водите му.
(пропуск)

Стълбата.
Хубава е програмата за днесъ : ще градимъ стълба.
Тя ще бъде близо до палатката на Учителя.
(пропуск)
Шумъ и тр+Ь+съкъ се чуватъ днесъ около насъ : гради се приказ-
ната стълба съ 51 ст/Ъ\пала !
И когато б/Ъ\де тя готова, ще почне вървиятъ день на "Живота"!
_______
208
Т+Ъ+ чакатъ!

(пропуск)
Т+Ь+ чакатъ магическото слово, за да се преобразятъ. И тогазъ
ще се пробудятъ и изяятъ с/Ъ\ществата, скрити въ тия форми.
Т+е+ чакат любовното Слово, за да възкъръсснатъ!

Ск/Ъ\пиятъ накитъ на Рила.
Тая година пакъ сме на гости въ свещената обителъ на Рила!
(пропуск)
Обичамъ да спохождамъ сн+Ь+жните преспи. Там срещамъ
ск/Ъ\пия накитъ на Рила: алпийското ззвънче !
(пропуск)
Обичамъ да го гледамъ , какъ н+Ь+жниятъ в+Ь+трецъ тихо полю-
лява тънката му дръжка.
Защо събужда то у насъ една св+е+тла надежда и един ра-
достенъ копнежъ?
Като че ли около него се разлива тиха музика, която ни
говори:

209
Ние идемъ презъ лятото за малко време тукъ, за да ви на-
помнимъ, че има единъ св+Ь+тъ на висша любовь и на висша красота1
за който с/Ъ\ родени всички!
(пропуск)
При котвата
Ето, локвата тихо цепи водит+Ь+ на второто езеро "Елбуръ"
Кой е въ нея? Това е Учительтъ, който отива при "Р/Ъ\цет+Ь+
които даватъ."
(пропуск).
Котвата е формата, която тази година се въплъти горе, при Седемт+Ь3 Езера.
Котвата е начало на водит+Ь+, които слизатъ надолу.
Тия води ще занесатъ една нова весть тамъ долу.
Надежда за близкото утро __ това е вестьта на котвата.
Тая година се праща долу светлата весть на котвата!
/на последната страница, част от текста/
Открита е подписка за

О С Е М Н А Д Е С Е Т А Г О Д И Ш Н И Н А
на сп. ЖИТНО ЗЪРНО
която почва от януарий 1944 година
Абонам/Ъ\нтьт остава пакъ 80 лева.

(пропуск)
Adresse de la revue occulte ,,J I T N O Z E R N O,,.
Izgrev, Sofia, X___ (Bulgarie)
Abbonnement pour l`etranger 150 Levas ou 2 Doll.
______________________________________________




Защо ли ми се струва, че в този клуб се шири чиста ЕРЕС и словоблудие?
В клуб християнство.
Затова ли в началото на прехода кръстиха един свещеник Фори светулката?
Въпроси, въпроси . и все без отговор.
На книжката има надпис:
Пенка Колчива, ул. Чаталджа" 29, София.
А пък на друго списание се чете:
Подполковникъ Никифоровъ ул. Михаилъ Танкев 2
Тукъ
Видни почитатели на Беинса Дуно, очевидно заможни хора, за да се абонират.





Послепис.

Невъзможно е човек, израснал в България за броени години да се трансформира в лицето, завърнало се в страната - подобни опитности се придобиват от детинство.
Това, което проповядва Петър Дънов, е ерес, с която е закърмен далеч от България.
Заминалият сигурно гние някъде, а завърналият се прилича на него, пък и с тази брада и имидж, нали... То близките забравят за броени дни камо ли чуждите.
А този е липсвал години. Ни вест, ни кост.
Не сме пасли трева, почитаеми дъновисти.
Това не е Бхагаван Раджиниш Ошо, да речем, чиято биография е прозрачна и ясна.
Както и на други водачи на различни Ню Ейдж "течения"...
Тогава е нямало както сега начини за идентификация.
Заминава отвъд океана губи се няколко години от хоризонта на близки и познати, и да не обяснявам.
Що нещо изчетох, беседите му са някакви бълнувания на зомбиран от младенчески години човек, който се има за поне за Иисус Христос. За бог.


Животът е притча - документален филм
25,220 views•Mar 25, 2016

362

16

SHARE

SAVE


ПАНЕВРИТМИЯ оригинал
2.02K subscribers
Документален филм за Учението и делото на Учителя Петър Дънов (Беинса Дуно).

Красивите и величествени гледки на Рила и вдъхновяващото Слово на Учителя ни пренасят в магията на Съборните дни - лятната Духовна Школа на Бялото Братство. Филмът съдържа кратка историческа информация за развитието на Учението, както и съвременен видео материал от Седемте рилски езера. Показани са и кадри от всички упражнения на оргиналния танц - динамична медитация - Паневритмия.
лово, музика, Паневритмия: Беинса Дуно

четец: Стефан Димитриев

ТВ екип: Иван Михневски, Стефка Любомирова, Мария Ташева


песните "Венир Бенир", "Духът Божи", "На Учителя" са в изпълнение

на Здравка Баръмова (цигулка) и Ина Дойнова (аранжимент, ел. орган)

използвани фотоси от поредицата "Изгревът..." с разрешението на съставителя

използвани видео кадри с Петър Дънов от архивен филм сниман през 40те години на миналия век
1 Comment
Default profile photo
Add a public comment...
Vladislava Ilcheva
Vladislava Ilcheva
4 years ago
Благодаря ☼

8










*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.