Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 23.04.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нещо не е нареднови  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.09.01 17:26



Знам, че няма да излезете от спора дали "за" или "против' USA и че и от двата лагера ще решите че преследвам някаква цел да обвиня или оневиня някой.
Но все пак искам да ви кажа нещо, защото всички вие сте хора - независимо от пристрастията си - и имате разум и усет - пак независимо от маниите си.
Не ви ли се струва, че атентатът на 11 септември т.г. има нещо нечовешко? Или по-точно - НЕ -човешко.(НЕ ГОВОРЯ В ПРЕНОСЕН СМИСЪЛ!)
---Нямам предвид просто, че е нечовешко да се избиват хора - не е човечно но е правено много пъти.
Има нещо НЕ-човешко в изпълнението. Даже не в идеята, а в осъществяването и!
Убийте ме, но тук има нещо СВРЪХ нормално, никога ама никога няма да повярвам, че е имало 20 души зомбирани или идеологически подковани, да действат като един, и въобще...
Ако някой има подобно усещане, нека ми каже.
Защото не е едно нещо, а ВСИЧКО в тая история не е наред.

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Нещо не е нареднови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:40



gledash li discovery?
v documentalnite filmi za segashnite talibani e otgovora ... ne che tvardo kazvam, che te sa izpalnitelite - tova oshte nikoj ne go znae sas sigurnost.
tam maj e otgovora kak e podbran personala za akciata?
inache predi niakolko godini edin egipetski pilot (mislia, che samoleta beshe airbus 320 ili boeing 767) po sashtite fanatichni prichnini sam go zasili v ocena - beshe ostavil pismo do semejstvoto si.



Тема Re: Нещо не е нареднови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторAlien (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:51



Nie bqhme, NIE

kikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikikiki

PiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoiPiuPiuPoiPoi

HUMAN DIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Нещо не е нареднови [re: B-52]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.09.01 17:54



Ама тук са 20. И после, чак такава злоба да има Бен Ладен с/у американците... ами те са му съюзници в афганистан, а че нещо се скарали...Бивши същзници стават врагове, но не изгарят мостовете. Най-много зъб му имат Ирак и Либия, но отде толкова средства... И после точно WTC??? Виж че и ЦРУ не са убедени в тая ислямска връзка, просто е най-вероятното, но нямат никакво доказателство (лансират версии за да подплашат заека, да се надигне - нищо повече!)
Виж самия акт- това не е ЕСТЕСТВЕНО .
Ако си гледал "Птиците" на Хичкок... Имам това чувство.
Нещо изкуствено. Някой ги е "запратил" там.
видя ли това <http://users.forthnet.gr/ath/jgal/paintings/index.html>(кликни на Пилигримите. Виж датата на картината на тоя луд художник)

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Нещо не е нареднови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторИcтинckия извънзeмeн (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 17:57



Не бе, ние не пиукаме. А си говорим нормално. Всички езици.
И не искаме смъртта на човечеството, просто американците МНОГО ни дразнят!

:This message came from the Outer Space Portal:



Тема Re: Разочарование...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.09.01 18:03



Шегуват се... Не искат да мислят...

Всичко тече, всичко се мени!


Тема Re: Нещо не е нареднови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 18:08



v samoleta, koito udari 1-vata kula e imalo 4-ma teroristi s pilotski svidetelstva, a v ostanalite samo po 1 - obshto 5, drugite sa bili za udarjane na polojenieto v samoleta - moje i te da ne sa znaeli za kraja :) - ta pri 1-via samolet se zastrahovat 4-rno, sluchajno na niakoi da ne mu trepne rakata i da "povlekat krak" za drugite. bin laden ot 10 g i poveche ne e saiuznik na america, kakto i karlos-chakala na russia. osven nekoia sekta ,kato tazi v japan s obgaziavaneto, niama koi drug osven isliamistki fundamentalisti da napravi takova neshto ... za nas podobna motivacia e neponiatna ... izvanzemna :)



Тема Pilgrimage (1999 airbrush, 100x70cm)нови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторB-52 (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 18:24



sorry, ama tova s kartinata ne go razbiram



Тема не е нареднови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторПPACETA B KOCMOCA (Нерегистриран)
Публикувано17.09.01 18:28



не е наред...
Мис Пиги



Тема Re: Pilgrimage (1999 airbrush, 100x70cm)нови [re: B-52]  
Автор Изпитaнa мapka (позната)
Публикувано17.09.01 18:33



И аз не разбирам (картината де). Ужасна е.
Само по пътя на логиката се допуска че са хора на Бен ладен Зарад парите му и зарад това, че познават добре USA и системата им.
Тия "факти" за които съобщаваш, са хипотеза. Ти не чуваш ли какви абсурдни неща съобщават? (Намерения изпаднал паспорт на пилот-терористкрай мястото на унищожението, закупени преди години ножчета от хора на Бен Ладен (да си си купувал ножче през последните 2 години?). Просто нещо трябва да се съобщи.
Щом още не са ударили...
И щом предлагат 1000-000 -000 долара???
Не знам. Много неща са, но не мога да събера повече информация и не разбирам технически всичко.

Всичко тече, всичко се мени!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.