Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 25.04.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема С техните камъни - по тяхната главанови [re: Laugh]  
Автор Dakota (препроцесор)
Публикувано13.09.01 17:12



Мразя да се повтарям, затова направо ви препращам на:



Математиката се състои от очевидни неща подредени по подходящ начин.

Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: Чepнorлaв]  
Авторбaш areнтOO7 (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 18:19



Точно така им се пада,ама не трябваше да пишеш регистриран че много хора ще те намразят



Тема Re: ТАКА ИМ СЕ ПАДАнови [re: бaш areнтOO7]  
Автор lronmanBG (power user)
Публикувано13.09.01 18:21



Ами за разлика от проамериканските подлоги нас не ни е страх да пишем регистрирани нека ни мразят..... Бий за да те уважават

Само ЛЕВСКИ, Секс и Heavy Metal


Тема Евалата бе пич..нови [re: Dakota]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано13.09.01 23:23



знаем че ти се един от малкото трезвомислещи тук...



Тема Ти ако мислиш..нови [re: бaш areнтOO7]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано13.09.01 23:28



че ме е страх от това което пиша... хе хе.. че аз да не съм пъзльо бе малоумен... който иска да ми заповяда на гости... като държи толкова--има телефони ще се разберем..



Тема Re: NIKOI NE ZASLUJAVA!!!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Anonymous (Operative)
Публикувано13.09.01 23:38



dori i nai-golemiat ti vrag nezaslujava podobno otnoshenie!!!
Neznam...no mai nie horata gubim svoeta choveshtina....
Kak moje edin chovek da jelae smurtta na drug .. i da go sadi po greshkite i darjanieto na pravitelstvoto mu.... savsem iskrenno kazvam ,che tezi koito se radvat na smurtta na hiliadite americanci im HLOPA DASKTA[
[Izvinete me za ekspresivnoto izraziavane na moite chuvstava...no prosto ne moga i da si pomislia che niakoi ot horata koito poznvam pak i i izboshto dori i nepoznatite mogat da se radvat na chujdoto neshtastie!!!!]


Just Obey


Тема Е на! Аз пък се радвам...нови [re: Anonymous]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано13.09.01 23:42



Ей така.. ама много ми е гот като ги гледам размазани, опустошени и обезверени... все така да са... ама уви...

А ти пищьо прост, случайно да си си помислял какво става в Македония?? Откъде на къде.. това е някъде си.--- ти дори и не знаеш къде е , нали бе лешпер гаден..нещастик прост....



Тема Re: Е на! Аз пък се радвам...нови [re: Чepнorлaв]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 23:47



Towa iavno po TV go gledash. Shtoto na jivo nito sa razmazani, nito sa obezvereni. Horata si hodiat na rabota, jivota prodaljava. Dnes w midtown-a ima tolkova talpi kolkoto obiknoveno (bez turistite)



Тема Е и?нови [re: l]  
Автор Чepнorлaв (старо куче)
Публикувано13.09.01 23:50



и малко трупове..само дето още не могат да ги изкопаят... и ще твърдят че убитите са само 2500 човека.. и вие ще им повервате..нещастници..друго и не мога да ви кажа... заблудени овци..



Тема Wisoko wdignati glavi i pylny gashtiнови [re: l]  
АвторSgromolenko (Нерегистриран)
Публикувано13.09.01 23:52



Sled sledvashtija atentat moje i da ne hodjat.




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.