Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 24.04.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Офф  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 05:34



Значи мразя да звуча като малко недорасло сектантче, което пробутва фалшивите си възгледи за живота, ама мисля, че прекалихте. Значи освен, че намерихте всевъзможни начини за каране и заяждане с другарчетата, реших и аз да изразя мнение, което мнение не се взима сериозно от почти никой, а скоро Джой ще се оплаче от моя правопис. :)))

Значи от една страна виждам Дявола, който му е омръзнал от нападките заради тоз Мъри и вече му е писнало, защото се извини на всички, но все пак негативизма продължи. Не го защитавам за арогантността, но го разбирам след като всички му се нахвърлиха. От другата страна са силно обидените стари приятели на дявола, които явно не искат да играят повече с него и чакат второ извинение. И така почват се едни караници кой какво бил казал и кой какво искал да каже. Разменят се няколко постове, в които се споменава как Джой не разбира от тенис или пък как ще има нов Мъри и всичко приличча на шит. Цялата ситуация ми изглежда като караница за деца по-малко от моята възраст, но май друго нещо не се забелязва.

Добре нека да оставим поведението ви за малко и гледаме занапред. Ще има два разделени клуба за тенис, а това е един от най-качествените клубове за тенис на български и заради цялата тази работа, хората като мен ще си го патят най-много. Не ми пука общо взето къде ще пишем, а с кога ще пиша. Това искам да е ясно. Тъпата атмосфера и интерфейс не ми пукат, ако всички сте там или тук, защото вярвам, че ако сме заедно ще е много по-добре за всички, но тъпата караница ще провали всичко с игри или без игри.

Последно, на мен не ми се правят такива коментари, защото се изживявам като дете и май тука ми е проблема, защото никой инат от вас няма да го направи, затова нека си знаем ролите. Аз съм юношата и имам право да правя пакости и някакви драми, а вие трябва да взимате правилните решения. Та изобщо не ми пука за вашия спор, това искаш да кажа. Пука ми вас и за мен естествено, че ще остана без събеседници така че двата мода да си кажат другарче няма да правя повече така :)))) и да решават някои важни въпроси за просъществуването на този клуб. Може би не заради друг, а заради мен. Да благодаря за вниманието, знам че темата няма да има нито един коментар!

Редактирано от Banditoo на 22.01.13 05:40.



Тема Re: Оффнови [re: Banditoo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано22.01.13 14:04



Братле, в 5 и 34 сутринта си го написал това ?! Кажи ми поне, че си бил праснал до 2-3 часа неколко чаши с уиски и си останал да гледаш тенис, но ти е било скучно и си решил да пишеш...

Заеби го форума, гледай си уроците, покани някоя съученичка да пишете заедно домашни след училище и не се занимавай с глупости





Тема Re: Оффнови [re: shevchenko]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 15:51



Ти за домашните и приятелките не се притеснявай!





Тема Re: Оффнови [re: shevchenko]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано22.01.13 20:31



Брат ми, айде по полека, моля. Бандита е изразил мнението си и има право на това. И на мен новата ситуация не ми изнася и го разбирам. Просто всеки има правото да изрази по свой начин, както положителните, така и отрицателните емоции. И тук в този клуб това е толерирано от време оно



Тема Re: Оффнови [re: petitta]  
Автор Banditoo ()
Публикувано22.01.13 22:09



Не си хаби думите както аз направих. Плюс това не виждам смисъл да споря вече тук за неща, които нямат смисъл. Просто явно за тях техните спорове, които до нищо не водят освен ти разбираш от тенис, аз не разбирам, са явно много по интересни и винаги ще предизвикат по-голям интересен от моето наивно мнение!



Тема Re: Оффнови [re: Banditoo]  
Автор joy_r (soft kitty)
Публикувано23.01.13 02:16



Абе какви са тези циркове, които стават тук

? Нямам думи просто
Бандитче, не знам какво конкретно е провокирало този ти пост, но честно и на мен ми писна да се чудя кое къде и как се пише, па и кой тук, кой там и къде да ви чета... понеже все пак като не ми остава много време да гледам, се старая поне покрай вашите коментари да се поддържам информирана



Тема Re: Оффнови [re: joy_r]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 05:11



И двете страни са прекалено виновни за да си го признаят!



Тема Re: Оффнови [re: Banditoo]  
Автор petitta (удивителна)
Публикувано23.01.13 08:33



Лека корекция- не прекалено виновни, а прекалено егоцентрични и/или дебелоглави ...



Тема Re: Оффнови [re: Banditoo]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.01.13 16:55



Трогателно мнение. Дано все пак си говорим понякога, тук или където и да е.




Тема Re: Оффнови [re: alessandron]  
Автор Banditoo ()
Публикувано23.01.13 20:01



Аз съм и на двете места. Просто нямам възможност, защото съм много натоварен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.