Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:19 27.09.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Този клуб..нови [re: speranza]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано12.09.12 19:55



Аз пък мисля, че разсипахте клуба отвсякъде. Едно нормално мнение няма за финалния мач между номер 2 и 3 в света, вместо това два дни се дискутира кой бил тъп, кой как се държал, кой бил под нивото на еди-кой си и прочие тъпотии от типа искрено и лично. Хора, абе вие нормални ли сте????????? Това е форум - място, където да драснеш нещо чат-пат и да си полафиш малко. Какви са тия персонални войни и нападки?? Като те дразни някой - не го четеш и толкоз, много е просто. Често казано, ако не бяха игрите, не знам дали изобщо щях да пиша тук.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Този клуб..нови [re: Henman]  
Автор lchWill (вечен песимист)
Публикувано12.09.12 20:24



Нормални мнения за финалния мач между номер 2 и вече номер 3 в света имаше, но на фона на онзи цирк от преди 2 дена не се забелязват.



Тема Re: Този клуб..нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано13.09.12 00:29



и кАде ще идеш? :)
знаеш, че дявола е навсякъде и посещава много форуми и сайтове, та искам да ти кажа, че този клуб е уникален по рода си и по това, че подобни простотии са рядко явление, по-скоро инцидент.. В кафето положението е доста по-зле, да не говорим за гонга, а в менстенисфорумс е яко хейт и пуцанье.
Не знам на какво се дължи този феномен, може би тенисът е твърде емоционален спорт и въздейства по някакъв необясним за мен начин на психиката на фена. А може и ЦРУ да си прави поредните опити с хората :)
ае ;)



Тема Re: Този клуб..нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано13.09.12 11:56



Никъде.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Този клуб..нови [re: Diavolo]  
Автор shevchenkoМодератор (специален)
Публикувано13.09.12 14:29



Първо написа, че Ферер и Ноле са играли час и 20 минути в неделя, след което ти направих забележка и ти каза, че били играли час и 40 минути. Виж статистиката от мача - 3 часа и 1 мин при 37 минути първи сет, а в събота дори той не беше завършил...

Освен това обясняваше, че разликата в прекаранато време била 6+ часа, а тя е 5 часа и 13 минути...

Сега дали това е важно или не е отделна работа, въпроса е че ти го правеше напълно целенасочено. При всеки моментум на Ноле се включваше и почваше да говориш за бръмбари, как след 1 сет на Уимби сега щели да бъдат 2 и т.н.

С това приключвам тази тема, прав е Хенман да казва, че тук стана искрено и лично.

П.С. Сега гледам пък време по сетове 37, 38, 46 и 31, което е по-малко време. Незнам защо е така отгоре е това, а отдолу има някаква графика и стига до 3 часа и 1 минута, както и да е, и в двата случая е повече от 1ч и 20мин или 1 час и 40мин.

Редактирано от shevchenko на 13.09.12 14:54.



Тема Re: Този клуб..нови [re: shevchenko]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано14.09.12 03:13



аха, значи така.. та по реда на нещата
това час и 20 мин. го казах грубо без да съм гледал минутите, дори и мача не съм гледал, просто видях резултата и си направих един бърз извод, не съм си мислел, че някой ще гледа така стриктно минутите... :) Иначе са играли около час и 45 мин, но пак ти казвам според мен не това е факторът, който е надделял, а тежкия сезон на Ноле. Мъри не се изразходва толкова през сезона и логично беше по-свеж. Аз така каталясал Джокович на ГШ не бях виждал отдавна, може би от РГ и Уимби' 2010 г. чак, та едва ли всичко това е заради мача му с Пикс в неделя.
сега за другото, дали ще е 6 часа или 5 часа пак са подробности. :о
хах ако исках да дразня или да наливам масло в огъня по съвсем друг начин щях да подходя. 5/6 ч. лично за мен не е голяма разлика. Много често така се обобщава по форумите - 4 ч. + ; 5 ч. + и т.н. Малко са роботите/перфекционисти дето всичко изчисляват с елка до най-малката подробност.
За бръмбарите в главата на Мъри се говори в цял свят, не само по бг форумите, бръмбарите се появиха във втория сет, който ако Ноле го беше измъкнал можеше да вземе и мача в 4 сета... Не се знаеше де, но все пак Ноле тъпо предаде втория сет.
Значи от всичко ако тегля чертата трябва да ти кажа, че не е имало никаква целенасочена кампания, ако имаше щях да ти кажа сега, а и щеше ясно да си проличи в темата.
Ае



Тема Re: Този клуб..нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано14.09.12 12:18



Абе Мъри винаги си е бил едно от най-големите кучета и точно вторият сет на финала го доказа напълно. Бръмбари има в главите на Налбандиян и Гаске например.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Re: Този клуб..нови [re: Henman]  
Автор DiavoloМодератор (невинно дяволче)
Публикувано15.09.12 14:06



Не съм съгласен :) Мъри водеше с два пробива, стигна се до равенство в крайна сметка, като в гейма за завършване на сета направи две поредни безумни точки за 0-30. Това че после е пробил за 7-5 се дължи изцяло на проблемите на Джокович в този мач, каквото ще да рече това. Мъри винаги е имал потенциала да печели ГШ, чисто психологически той не успяваше да се събере. Иначе ако опирахме само до спортно-технически възможности, той нямаше да побеждава Топ 3 и на мастърсите и другите турнири...
Гаске има спортно-технически слабости - слаб форхенд, също така кондиционно е ЗЛЕ.
Налби пък е дебел и това в дългосрочна перспектива (ГШ - две седмици / 3/5 формат) е основното нещо, което му пречи.
Т.е. за Гаске и Банди не опираме само до бръмбари :)



Тема Re: Този клуб..нови [re: Diavolo]  
Автор Henman (сантиментален)
Публикувано16.09.12 15:48



И Федерер е изпускал преднина от 4-0 гейма в крайно решителен сет срещу Родик (не Джокович), и то на трева. Това нищо не значи - като се играе на толкова високо ниво и противникът блъска и покрива с лекота целия корт, много малко се иска - едно леко стягане на ръката, за да се появят това, което ти наричаш безумни грешки. Все пак Мъри е човек, а не робот. За мен основният проблем на Анди винаги е бил прекалено пасивният му стил на игра и това се виждаше не само срещу топ 3 във финали, но и срещу играчи като Вава, Чилич, Нандо, Гонзо и т.н, когато въпросните бяха във форма. Сега е доста по-добре вече, макар че Лендъл може да го бие още по канчето.

Гаске и Налбандиян може да имат и други проблеми, но в конкретни мачове срещу очевидно по-слаби противници точно бръмбарите са причината да падат.

Някой чупи рекорда,
някой пада зад борда.


Тема Този клуб..нови [re: speranza]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано04.02.21 05:40



То да беше само този клуб така...



пп
задачка-закачка за преводачи: как бихте превели узуфрукт?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.