Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 24.04.24 
Спорт
   >> Тенис
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Айде честито на Иванович  
Автор PhilipMarlowe (частен детектив)
Публикувано21.08.06 22:19



победа на финала срещу Хингис с 2:0

симпатично дете, свеж полъх, не е животно убиец с амбиция която излиза през ушите, както при някои млади тенисистки и това придава още чар... Успехи на детето.





Тема Re: Айде честито на Ивановичнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор mauer (Орбит диня.....)
Публикувано21.08.06 22:33



Сладурана наистина, абе балканско момиче, сега каквото и да си говорим

....но ни провали финала на залаганията, не че сега тя трябва да се съобрази с това, ам обаче никой не хвана нейната победа, което ми е малко странно, обикновено винаги има няколко човека, които рискуват, но явно този път бяхме фаворитизирали Хингис прекалено много



Тема Re: Айде честито на Ивановичнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Hingis (ентусиаст)
Публикувано21.08.06 22:40



Най-добрият женски мач за годината! Не мисля,че Мартина отстъпваше като качество на удари или нещо, но Иванович, просто имаше уникален ден

Разликата според мен се получи от факта, че Ана атакуваше всяка топка, а Мартина залагаше предимно на защита. В седмия гейм на втория сет, когато най-накрая Хингис реши да поеме инициативата, два страхотни нейни форхенда бяха спасени от сръбкинята и последвалия удар беше в аут. От тук нататък Иванович направи пробива и след това спечели много лесно своето подаване и това беше краят за Мартина!
Жалко за Хингис, много се надявах да си сменя подписа, но ще почакам за 42-ата й титла, дано този момент настъпи скоро.
Поздравления за Ана, дано запази играта си за предстоящия US open!!!



Тема Re: Айде честито на Ивановичнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор Fedra (оптимистка)
Публикувано21.08.06 23:27



Браво на Ана

тя ми е най-любимата тенисистка в момента и много се радвам, че е във върховна форма. Яд ме е, че я подцених на прогнозата за финала, но повече няма да го правя. Анчето си заслужаваше победата показа мн. хъс и разбира се балкански темперамент! Хингис игра добре, но въпреки това не можа да сломи волята за победа на младата сръбкиня и през повечето време беше в защита.
Давай Ана СтИсКаМ палци за US-а


I like to party mmhmm
everybody does

Тема Re: Айде честито на Ивановичнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор vogelfrei (Halber Mensch)
Публикувано22.08.06 03:30



е не е такъв урунгел като щефи, признавам



Alle reden vom Wetter.

Wir nicht.

Тема Re: Айде честито на Ивановичнови [re: PhilipMarlowe]  
Автор f_torres (Profesor)
Публикувано22.08.06 06:08



Липсата на Моресмо, Енен, Шарапова, Дементиева, Шнидер, Вайдишова…контузията на Клайстерс превърна турнира в най-слабият турнир 1-ва категория за годината.
От топ 10 участваха 2-3 тенисистки, които се намират в невероятна поредица – пример Петрова (4 поредни загуби) и Дейвънпорт.
От това се възползваха тенисистки като Сафина, Чехветадзе, Иванович, които сигурно за пръв път стигат такава фаза. Честито за тях, но не и за тенис феновате по света и най-вече тези от Канада.
Както и да е, мисля, че шансовете на Иванович за титла на УС Опен са нищожни.



Тема Айде Ана!!!нови [re: PhilipMarlowe]  
Автор don_Carlos ()
Публикувано22.08.06 16:41



Браво на Ана! Много се радвам че успя да спечели в Монреал, игра страхотно и напълно заслужено триумфира.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.