Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 25.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?  
Автор glasovit (непознат )
Публикувано25.10.09 20:43



Ще подаде ли Петко Бонев документи за директор на Музикалния Театър?



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано26.10.09 16:13



интересно ако се яви за директор,дали няма да се поизпотят останалите кандидати,защото по любознателните знаят какви възможности има особенно след кристалната лира!



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: toitoi]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано26.10.09 16:15



или по-точно;не дърпайте д.....ола за опашката



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор glasovit (непознат )
Публикувано26.10.09 23:36



Да и аз така мисля и реших да пусна тема. Интересно би станало:)



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор Machu Picchu (потъващ)
Публикувано27.10.09 10:03



Кой е този артист Петко Бонев?



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано27.10.09 18:46



лошо,Пикчо щом задаваш въпроса,кой е този артист





Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано27.10.09 18:51



и за сведение;директор на Камерен Оперен Театър Благоевград;спечелил златна лира за постановката Джани Скики и режисьор.Аз бих задал вапрос за другите кандидати изключая тези с памперсите.Разбира се ако се кандидатира Йосифов е друго.



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: toitoi]  
Автор golda meir (непознат )
Публикувано27.10.09 20:41



Що бе, на Йосифов памперсите със злато ли са пълни?





Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: golda meir]  
Автор Stefania Sandrelli (непознат)
Публикувано27.10.09 20:46



Златна,на тебе на времето ти се точеше Йохан Кройф!/той смяташе ,че Голда Мейр е най-секси политикът на 70-те./А ти,бе,първо изясни на себе си и на почитаемата публика той-той ли си или тя-тя!



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано28.10.09 11:29



Уважаема г-жо Стефаниа,вижда се че сте възпитавана след 7 те години които са от вашето раждане когато и да е то!;бе; можете да ползувате само м/у ваши приятели на софра,а тук в този форум който се води малко или много културен не е допустимо да се водят лични нападки.

.Обсъждането и критиките трябва да бъдат градивни,за да става нещо хубаво в и без това бездуховният ни живот.По-добре всички които се вълнуваме да има изкуство в нашата мила родина да обединим усилията си.Не е ли така?



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: toitoi]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано28.10.09 11:34



и за сведение;toitoi;се използува за успех преди спектаклите





Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: toitoi]  
Автор Stefania Sandrelli (непознат)
Публикувано28.10.09 14:03



...в ГДР...



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: Stefania Sandrelli]  
Автор Machu Picchu (потъващ)
Публикувано28.10.09 14:49



Може също in bocca lupo в Италия, mucha mierda в Испания ect. Но мисля, че в Оперетата е тя, тя, тя.........................



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: toitoi]  
Автор Machu Picchu (потъващ)
Публикувано28.10.09 14:51



С една дума наследникът на Карталофффффффф и партньор на Топалофффффффф!!!!



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор iasino_angelini (непознат )
Публикувано18.11.09 08:18



Крайно време е Петко Бонев да се кандидатира за директор,човек доказал се във времето,с голям национален и международен опит.Музикалният театър се нуждае от промяна!



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: iasino_angelini]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано18.11.09 17:10



Определено поддържам варианта с Петко Бонев,особенно след като изгледах неговият Джани Скики в музикалния съм 100% убеден,че на този театър му е нужен този директор.



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: Machu Picchu]  
Автор pirincio (непознат)
Публикувано22.11.09 18:16



Това е един много голям български артист,който наскоро Дейвид ДЖерод го покани лично за главната роля в новия американски психо-трилър:,,Американски Психар 1"-това е първия ни актьор пробил официално в Холивуд.





Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор glasovit (непознат)
Публикувано24.11.09 23:44



Благодаря за изказаните мнения. Аз също съм съгласен с тях, че може би той би съживил с идеите си Музикалния театър. Гледах "Джани Скики" и постановката беше наистина много хубава,а и награда мисля взе за него. Гледах и една нова опера за България - "Китайките" мисля от Глук и тя беше направена също много идейно и приятно. Та за това ми беше интересно какво бихте казали за неговата работа.



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано25.11.09 14:26



Чудесно,значи говорим за правилният директор.Доколкото знам предстоят още изненади от Петко Бонев.Чисто постановачни разбира се.Има наистина от какво да са респектирани от него,но това предстои.В момента за съжаление в Оперетата са в цайтнот и дано по-бързо да се развият нещата към добро иначе..........ще си грухтят на едно и също място заблуждавайки единствено себе си,че вършат страхотна дейност.



Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: glasovit]  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано14.12.09 19:56



Но моля ви,почакайте-за какво става дума-за ДИРЕКТОР на Муз. Театър или за РЕЖИСЬОР??
До тук четем ,а и знаем за Петко Бонев като режисьор.Обявен е конкурс за Директор.
Така че...И все пак става дума за Директор на Софийски Музикален Театър...има разлика,нали? Не оспорвам качествата на Г-н Бонев,но..??





Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: vyyh]  
Автор toitoi (непознат )
Публикувано15.12.09 12:56



С какво е по-недостоен г-н Петко Бонев от Марио Николов та да не става за директор на Муз.Театър в София?Всички пишещи до този момент са съгласни с неговите качества като режисьор и Човек.В крайна сметка това не е ли също важно условие?Хайде да не търсим под вола теле.Тогава нека да посочим друг по-достоен,не че в министерството ще го вземат под внимание.Все пак това е само форум и то най-обикновен.





Тема Re: Петко Бонев ще подаде ли документи за директор?нови [re: toitoi]  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано15.12.09 19:27



Марио Николов не познавам нито като певец нито като арт директор в частния сектор..
Петко Бонев познавам като режисьор и малко като Директор.
Не ги сравнявам двамата като канидатури-всеки има право да се яви на конкурс.
Просто тук се изтъкват едни такива лъскави качества на П.Бонев,които го възхваляват единствено като режисьор.А в постинга пише,че в Муз. Театър се търси Директор.До сега практиката е показала,че провинциалните Директори много трудно успяват да се впишат в Националните институции...а и П.Бонев до сега показва добра работа в един драматичен жанр...
Хубаво е да се явят повече хора, и да се премахне изискването за 5 г. управленчески опит в областта на културата...ако това изискване се запази,това означава в България да си имаме само около 10-ина директори ( включвам и общинските Оркестри),които само ще си сменят местата..
и успех на всички кандидати...дано дядо Коледа донесе на Муз.Театър най-добрия Директор!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.