Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 28.05.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Тема MDT'K.Kisimov'V.Tarnovoнови  
Автор mit54 (непознат )
Публикувано18.06.09 20:11



Ami mai otdavna ne sam pisal,no naskoro 4uh zabelejitelna informazia-edin solist e osadil L.Ba4varov za nezakonno uvolnenie?Ako niakoi ima pove4e informazia,da ia 4uem!To mai i izbor na nov direktor predstoi,6te ima li naglostta tozi da se kandidatira pak?Dosta se nape4e polojenieto v tozi Teatar.No bravo na uspelite da osadiat direktor.





Тема Re: MDT'K.Kisimov'V.Tarnovoнови [re: mit54]  
Автор the_trumpet (непознат )
Публикувано18.06.09 21:17



Ха,ха

,да има такова нещо.Носи се като слух из театъра,само дето не знам подробности.Директорът ни няма да се похвали.Пък и той сега се чуди какви връзки да си намери,че да си уреди още един мандат.Това е,а и нещо което може да ти се стори интересно-уволнената солистка е сегашната приятелка на бившият мъж на Русалина Мучукова.Дали е просто съвпадение.Бог да пази нашият театър!



Тема Re: MDT'K.Kisimov'V.Tarnovoнови [re: the_trumpet]  
Автор kusku (непознат )
Публикувано25.06.09 00:16



Ami tja Rusalina Muchukova , vsashtnost veche e Boshnakova ako ne se laja, osven mizerii drugo moje li da pravi????Hodi kato pujka v teatara, daje dobar den ne kazva ...ama i Boshnakov si go znaem,che e edno posredstveno,bezharakterno leke, bez pravo na glas....Tarkulnala se tendjerkata,che si namerila pohlupacheto,mai taka beshe:)Boje pazi teatara ni....Inache BRAVO na kolejkata,che vse pak e uspjala da se prebori!!! Ne zaslujavashe takova otnoshenie -nai-gotinia chovek i naj-dobrata peviza v tetara!Samo da ne i skasat nervite tezi nekadarnizi i mijiturki....

P.S. Izvinjavam se ,che pisha na latiniza,neshto ne mi vkluchva kirilizata.



Тема Re: MDT'K.Kisimov'V.Tarnovo [re: mit54]  
Автор luta4u6ka (непознат )
Публикувано27.06.09 21:39



Браво на Флора! Не знаех,че е успяла.
И много ми се искаше ,наистина да влизах във форум за изкуство.
Бедния речник и цветистия език от устата на колеги ме правят много нещастен!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.