Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 01.05.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:За тумбито на Баръмованови [re: osvedomen]  
Автор Дokтop Фaycт (непознат )
Публикувано28.03.09 13:07



Аз практикувам друга медицина,драги,а не гинекология!Щом ти,макар и ,,oswedomen,,не знаеш,а си много любопитен дали жена ти ще пее там някакви си опери,ами бръкни под полата на Баръмова и се ,,oswedomi,,сам! Хайде, спи спокойно и не сънувай кошмари!





Тема Re:За тумбито на Баръмованови [re: Дokтop Фaycт]  
Автор osvedomen (непознат )
Публикувано28.03.09 13:46



Когато човек тръгне по пътя на Лъжата ,винаги си въобразява ,че ще го измине бързо и лесно.Преодолява с лекота и с известно удоволствие първите препятствия,но скоро гората се сгъстява ,пътят се заличава,разклонява се в пътечки ,които се губят в тресавища;спъва се на всяка крачка,затъва или губи почва под себе си .Почва да се дразни.Изразходва силите си в напразни ходове,всеки от които е ново неблагоразумие.

Морис Дрюон



Тема Re:За тумбито на Баръмованови [re: osvedomen]  
Автор gluhata filharmonia (непознат )
Публикувано28.03.09 16:14



Браво,Осведомен!Смая всички с литературните си познания!Интересно дали си го научил наизуст или си го преписал?Но май си го потвърдил на практика!

Затова се засрами и преди да задаваш злобни въпроси се поогледай около себе ! Дали пък всички възглавници у вас са на лице!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re:За тумбито на Баръмованови [re: osvedomen]  
Автор Бaйpak Oбpaмa (непознат )
Публикувано28.03.09 16:37



Ехей,хора!съвсем изместихте темата!Аз пък си мисля,че е сто пъти по-добре да пее солистка с имитация на корем,отколкото имитация на солистка!





Тема Re:За тумбито на Баръмованови [re: Бaйpak Oбpaмa]  
Автор barambaron (непознат )
Публикувано28.03.09 20:59



Я,хайде сценаристите - Марулев и Фратева- разберете се относно шкембето на Баръмова ,че станахте за смях на музикантството в България.Единият говори за имитация, а другият за бременност...!



Тема Re:нови [re: barambaron]  
Автор live2 (непознат )
Публикувано28.03.09 21:13



Баръмова е страхотна!!! Всички нещастници да си гледат работата!!!



Тема Re:нови [re: live2]  
Автор Бaйpak Oбpaмa (непознат )
Публикувано29.03.09 11:27



Напълно съгласен!!!!!!Просто на barambaron-a не му издържат нервите





Тема Re:нови [re: Бaйpak Oбpaмa]  
Автор пeтифypkaтa (непознат )
Публикувано29.03.09 12:10



А бе хора-не разбирам за какво спорите!Толкова ли е важно вашата солистка бременна ли е или не е..........че всеки има право на лично щастие!Подразбирам от думите на някои,че госпожа Баръмова не е омъжена-и какво от това?!?На мен ми харесва как тя пее,макар че не съм специалист.Хайде холам оставете я да си живее както на нея и харесва..............





Тема Re:нови [re: пeтифypkaтa]  
Автор Salatkoff (непознат )
Публикувано30.03.09 21:51



Abe,hora -kade iz4ezna ,,Prinzeskata ,,be?nesto q nqma waw foruma naposledak.......da ne se sramuwa nesto?





Тема Re:нови [re: Salatkoff]  
Автор Бaйpak Oбpaмa (непознат )
Публикувано31.03.09 08:06



Ей,научи се да пишеш на родната си азбука......а ,,принчипеската,,е заета -учи си ,,Дон Жуан,,






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.