Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 13.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ОФД-Пловдив осъдено  
Автор music_news (непознат)
Публикувано02.02.09 16:32









Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор Jututunec (не съм новак)
Публикувано02.02.09 16:36



и какво стана сега? едни прибраха парите, други ще търсят как да ги изплащат...

Да живее Балакаха, цар 13!


Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: Jututunec]  
Автор vey_hayvey (непознат)
Публикувано02.02.09 16:47



По-любопитно е дали тези, които ще плащат сега ще търсят отговорност от тези, които са прибрали парите ...

'ма не вярвам!



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: vey_hayvey]  
Автор pleshivata_peviza (непознат )
Публикувано02.02.09 17:09



Уважаеми Принце Вей Хай Вей,
Не Ви ли е ясно, че парите на пловдивските музиканти ги открадна Борислав Иванов, а сега ще им ги плати /с лихвите!/ Стефан Данаилов. Сигурно музикантите са прави - те са работили и трябва да им се плати. Нещо повече, те са се борили за това. Аз ги поздравявам за това.
Но чие е задължението? Защо държавата, т.е. данъкоплатецът ще трябва да възстанови откраднатите пари /за които мълвата говори, че са платени директно на комисията за скандалния избор на Борислав Иванов за директор на Националната опера преди 4 години./ А може ли, не трябва ли държавата да осъди Борислав Иванов? Трябва, ама държавата трябва да осъди себе си или своите поделения в Министерството, които никога не са имали хал-хабер от администриране.
Май че пак сътворих интрига, както казва extriim.



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор kolegialno (непознат )
Публикувано02.02.09 19:33



ПОЗДРАВЛЕНИЯ, пловдивчани за дългогодишната ви настойчивост!!!!!
Жалко е, че се случва след като Б.Иванов слезе от директорския трон в Сф - поне малко шум да се беше бдигнал.

Но в интерес на истината всички ви се присмиват, че се подчинихте на многоуважаемия Г.Димитров, който след 2години и половина управление не можа да ви организира ни едно турне и най-накрая ви продаде ПАК на Б.Иванов.
Е, чест прави че един двама оркестранти отказват достойно тези турнета, въпреки кризата...



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор kolegialno (непознат )
Публикувано02.02.09 20:04



Колега, каква е реакцията на настоящия ръководител на ОФД-Пловдив?
Не се ли страхувате, че справедливо спечеленото ви дело, ще е ПРЕКРАСЕН повод за Г.Димитров - под "финансовия ви натиск" 50-60 000 Евро, да предприеме по-крути мерки. Демек ОФД-то, да се лиши от буквичката "О".
Е, оркестърът не ще да е пострадавш. Да му мислят - балета, техническия персонал, част от хоровия колектив...

Липса на сграда, липса на ПРОДУКЦИЯ, никакви спектакли през по-голямата част от годината, финансов дълг към самия колектив......КАК ще се тълкува това в Министерството?!?!?
ТЕ ТОВА И ЧАКАТ....
ДАНО НЕ ЗАТРИЯТ ОПЕРАТА В ПЛОВДИВ!!!



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: kolegialno]  
Автор pleshivata_peviza (непознат )
Публикувано02.02.09 21:14



Дали ще има О пред ФД решава Министерството, а не директорът. При това то /Министерството/ и ще плаща, а не бившият директор. Опера не се затрива лесно. Трябва да си Румен Петков, за да успееш /справка - Плевен/ Въпреки че знае ли човек?...



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Stefania Sandrelli (непознат)
Публикувано02.02.09 22:11



Прекрасни мои,вие не знаете ли в коя държава живеете?Ето,днес пак казаха от високото - няма пари,защото нямате съд.Това е едно дело,което се влачи 5 години,а у нас никой не следи за изпълнението на изпълнителните листове.Следва прокуратура,която отговаря "няма данни...."Блажени са верующите,макар че в случая нищо няма да е тяхно.Но това е добре дошла легитимация за настоящото ръководство.Апропо - пука му на някого за операта...



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: pleshivata_peviza]  
Автор controsoggetto (минаващ)
Публикувано02.02.09 22:15



Сигурно не е лесно да се затрие опера. Не знам; не съм опитвал, но може и да мога (както се казваше в един виц). А лесно ли се открива опера? От кога не е откривана нова опера? Какъв ли (като кого ли) трябва да си, за да успееш? Ако не като Румен Петков, то поне като Р. Овч.



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: pleshivata_peviza]  
Автор vey_hayvey (непознат)
Публикувано03.02.09 00:04



@pleshivata_peviza

Никаква интрига не сте сътворили - всички знаем за какво става въпрос.
Всички, без министерството.
Тез невинни душици...!
Те направо отказват да разберат...
Всъщност много се знае за какво иде реч.

'ми к'ат имат бол пари - да плащат!
Всъшност, подочух, че министерството отдавна е било готово да плати, но сега ще плати повече, заради обжалването, респективно протакането, на шефа на ОФД-то.

Не е луд тоз, който изяжда зелника...
(лично аз предпочитем думата "баница")



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: controsoggetto]  
Автор music_news (непознат)
Публикувано03.02.09 21:26







Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: kolegialno]  
Автор БУM (трясссссс)
Публикувано04.02.09 17:33



Реакцията на Г.Димитров е: "Пари нямам, ако министерството ми ги приведе, ще ги платя и на хората".



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: БУM]  
Автор kolegialno (непознат )
Публикувано04.02.09 18:19



Г-н Г.Димитров е мъъъничко гузен, защото той все пак ИМА ОТНОШЕНИЕ по случая подкрепено от административно действие.

Май хронологията е следната:
1. Б.Ив. завежда дело (при това смело, не в БГ!!!) срещу предполагаемия виновник, ощетил ОФД дружеството - някаква импресарийка. С което той по категоричен начин заявява "АЗ не съм виновен - ЕТО ГО виновникът." (хитро)

2. Г.Д. става директор, наследява проблема БЕЗ ДА ИМА ГРАМ ВИНА -ииииииииииииииииииииииииииииии..................
ПРЕКРАТЯВА ДЕЛОТО!?!?!?!?!?!?
ЗАЩО?!?!?! - Според отговора, който той сам дава в по-горното интервю - подсъдимата била изчезнала, покрила се, изпарила се?!?!?! Е - И какво от това?!
Ами да му мислят адвокатите - как да си я открият въпросната подсъдима, това е тяхна работа , не на Директора на ОФД. Но, НЕ - Г.Д. взима - ОТНОШЕНИЕ и се намесва КАТЕГОРИЧНО - като СПИРА ДЕЛОТО.

3.Това вече е ПОЗИЦИЯ!!!
Г.Д. ОНЕВИНЯВА посочения от Б.Ив. виновник; НЕ ЗАЩИТАВА по никакъв начин интересите на управляваната от него институция - защото не посочва нито ДРУГ виновен, нито ИЗХОД-обещетение за потърпевшите музиканти.

Г.Д. навярно е искал да спести на Министерството разходите по делото?
Но какъвто и да беше изходът от това дело - министерството щеше да си вземе парите - ИЛИ от Браски, ако беше осъдена, ИЛИ от Б.Иванов - ако Браски не беше осъдена, а беше доказано от НЕЗАВИСИМИЯ СЪД, че е виновен Директорът, който е подписал неизрядни договори с въпросната Браски.
НИМА ВЪПРОСНОТО ДЕЛО ЩЕШЕ ДА СЕ ВЛАЧИ ТОЛКОВА ДЪЛГО- колкото делото на потърпевщите музиканти - срещу ОФД!?!? Или Г.Д НЕ ВЯРВА в Евопейското правораздаване!?!?!?
Това е или СДЕЛКА между двамата директори, или НЕОПРАВДАН, ГУБЕЩ ХОД на Г.Д. - който сега ТРЯБВА ДА ПОЕМЕ СВОЯТА ОТГОВОРНОСТ - и да бере горчивите плодове от тази си административна постъпка.

4. Ама бива си го Б.Ив.- всеки случай.........ЛЪВ, та един КОЗИРОГ, ако не може да надхитри.....



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: kolegialno]  
Автор Sexy81 ()
Публикувано05.02.09 11:31



Пряката вина е на Браски - въпросната "импресарка", че не е платила. Но най-виновен е Борислав, защото сключва договор с абсолютно ненадежден агент - тази жена е излъгала половин Източна Европа преди това... Сега Министерството ще плаща за неговата алчност... Нека им е обица на ухото, че държавен театър трябва да пътува само на високо ниво и да имат предвид, че същото може да сполети и Русе и Бургас - с тяхните "ангажименти зад граница".



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: Sexy81]  
Автор vey_hayvey (непознат)
Публикувано05.02.09 16:50



Досега, обаче, никой не чул какво има да каже самата г-жа Браски по въпроса.
Това, че не е платила, са думи на Борислав Иванов.
Неговата дума срещу какво...?
Дали е достатъчно, за да повярваме?
Делото срещу нея било във Виена.
Както се пееше в една песен навремето: "А дали е така, кой ще ми каже?"
Делото срещу нея било прекратено, защото била изчезнала...
Започвам да се питам дали въобще съществува?
Попитах

какво мисли по въпроса.
От отговорите е видно че има една Loretta Braschi, която най-спокойно си режисира и продуцира оперни постановки, докато я издирва австрийската правораздавателна система. Каква наглост, а?!
Или става въпрос за друга Браски?
Или не е разбрала, че е толкова търсена?



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: vey_hayvey]  
Автор kolegialno (непознат )
Публикувано05.02.09 17:06



"От отговорите е видно че има една Loretta Braschi, която най-спокойно си режисира и продуцира оперни постановки, докато я издирва австрийската правораздавателна система. Каква наглост, а?!
Или става въпрос за друга Браски?
Или не е разбрала, че е толкова търсена?"

Именно........

И аз това подхвърлих като тема за размисъл - Г.Димитров "невинно" или "услужливо" спира делото, заведено срещу ощетителя на ОФД Пловдив???



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор vey_hayvey (непознат)
Публикувано05.02.09 18:46



А ето и малко

:




Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор music_news (непознат)
Публикувано14.02.09 03:30



Пловдивски "Труд" от 13.02.2009г.





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор damore (непредсказуем)
Публикувано14.02.09 11:09



Има един много любопитен момент, а именно- г-жа Йорданка Михайлова по време на самото турне присъстваше през цялото време и никой не разбра в качеството на каква длъжност. След приключването на турнето, тя беше назначена за директор на мястото на Борислав Иванов.





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: vey_hayvey]  
Автор bassoon (непознат )
Публикувано05.03.09 22:11



Не ми е твърде ясно - каква е връзката на споменатия професор по цигулка на Г.Д. - М. Балкански, с тогавашната БДК ? Пояснете, моля ! Иначе - сайта има хубава картинка за фон





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор music_news (непознат)
Публикувано13.04.09 16:47







Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор music_news (непознат)
Публикувано13.04.09 16:55







Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор Дokтop Фaycт (непознат )
Публикувано14.04.09 16:00



Е и?Получихте ли си парите от Г.Димитров?Май ще пиете една студена вода.....!Както се очаква от един заклет комунист.............и от неговия работодател....





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: Дokтop Фaycт]  
Автор Бaйpak Oбpaмa (непознат )
Публикувано01.05.09 09:33



От умрял телеграма.......





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: Бaйpak Oбpaмa]  
Автор Stefania Sandrelli (непознат)
Публикувано01.05.09 18:16



...на сърца ни да олекне
да живей,живей трудът!





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: Дokтop Фaycт]  
Автор kolegialno (непознат )
Публикувано02.05.09 07:19



Статия от Пловдивския вестник "Марица", в която се подечертават заслугите на Г. Димитров за затриването на операта в града.
[http://www.marica.bg/show.php?id=3568l



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: kolegialno]  
Автор OFD plovdiv (новак)
Публикувано19.05.09 09:33



Какво става с конкурса за унищожената от Г. Димитров опера в Пловдив?



Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: OFD plovdiv]  
Автор Дokтop Фaycт (непознат )
Публикувано19.05.09 10:12



Как какво?Провежда се днес!В момента журито умува как да го катурне и да направи К.Калудов директор





Тема Re: ОФД-Пловдив осъденонови [re: OFD plovdiv]  
Автор BenaStoat (TBS4343)
Публикувано19.05.09 17:54



Вече Калуди е избран за шеф на Пловдив



Тема Пловдив - нов директорнови [re: BenaStoat]  
Автор pleshivata_peviza (новак)
Публикувано20.05.09 09:49



Ерата "Димитров" /чети като "Сталин"/ завърши. Дали ще има ера "Калуди" или няма да има опера, ще реши бъдещето; най-рано след 100-те дни на Калуди, в което време ще се види къде ще отиде Невенка Малчева, която този път май изпусна конците на куклите.
Хипотеза: след 100 дни кукловодите ще са се сменили и на власт ще е дошъл Роберт Янакиев /за сведение на пловдивчани - и той е актьор, но не толкова, колкото Ламбо, а даже и се опитва да режисира за разлика от гореспоменатия/.
Ще се постави като нож ВЪВ кокъла /може да бъркам Ъ с А, но нямам време за правописния речник/ за съкращения в бюджета. От Ивайло Знеполсково време знаем, че оперите и филхармониите са МНОГО НА ГЛАВА ОТ НАСЕЛЕНИЕТО, и ще трябва да се орежат, т.е. доунищожат. Интересно ми е какво има в платформата на Калуди по този въпрос. /Ако платформите изобщо значат нещо/.
На Калуди Калудов: на добър час!
На пловдивчани: арестувайте директора на театъра временно, нахлуйте в театъра, отковете оркестрината и играйте оперите си като някога, докато...
...както беше едно време, за да се опитате да докажете на невежите, че Пловдив има нужда от опера!
А бъдещето време е черно и неизвестно.
С нами Бог!!!
/Виж постинга ми в "класическа музика"/



Тема Re: Пловдив - нов директорнови [re: pleshivata_peviza]  
Автор zar4e_to (smexurko)
Публикувано20.05.09 10:42



Ера на pleshivata_peviza има/ше ли? - дали ще има?



А бъдещето е известно за pleshivata_peviza
тя си знае, горкинка

Редактирано от zar4e_to на 20.05.09 10:46.



Тема Re: Пловдив - нов директорнови [re: zar4e_to]  
Автор Lissabon (новак)
Публикувано21.05.09 10:01



Ами да видим



Тема Re: Пловдив - нов директорнови [re: Lissabon]  
Автор лoлитa (непознат )
Публикувано21.05.09 21:53



честит но директооооооооооооооооооооооооррррррррррррррр дано да е за доброоооооооооооооооо





Тема Re: Пловдив - нов директорнови [re: лoлитa]  
Автор OФИ (новак)
Публикувано21.05.09 22:22



Хайде да плюем и по него



Тема ОФД-Пловдив осъденонови [re: music_news]  
Автор siropino (антифашист)
Публикувано20.01.21 18:04



подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.

Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!

Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте написах видеата.
МАСЛИНКИ БЪРЗО ИЛИ ХАПОВЕ.. not for me.
Allah is very angry.
Той ме опази да не полудея когато гледах Червената линия - филма за Сирия.
Споделям много лично преживяване.

Видеотеката ИДИЛи4на.


Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




подпис:
Повторяю – повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на САЩ USA - повтарям и обяснявам:
Фен съм на Сър Доналд Тръмп, по убеждения съм привърженик на Републиканската партия на USA, което не означава, че всички демократи са гадове, нито означава, че всички републиканци са saints.
затова не ме смущава червеният цвят.
Adam died at Gotta
Germany so icon *red*got mi e* is not color.
I prefer
black and white.
*гот ми е*
The same key is for still alive people at Wikipedia - SS have plan for them sign
they have brown color*orange* but there it is only one tool orange
apropos
Sponsor of Formula 1...

And this principle is at Internet at all
10x for confirming my words, stay away!

*b*u make me blue now I only make things clear profi is stolen nickname of unregistered me - efir

krechetalo77 or krechi77
_____________

*
Letter is for you
I am free
*гот ми е*
Да, имах нерегистриран никнейм псевдоним профайлър на шега, защото ми хареса навремето сериала без да съм чела тъпите ви анализи.
Сега след вашите изпълнения вече не харесвам нито Никита, нито пък Хрушчов, нито неговата прословута “оттепель” и имам друго отношение към Сталин.
А вие петата колона непрекъснато хулите един гениален военачалник.
Не окултна пионка като Хитлер.
Послесловие и подпис:




убеден републиканец съм и най-вече не съм предател.
мразя лъжата и предателството.
Фишек.
всичко е лично.




четете темата и попивайте колко навити има да ви оправят.
аз съм само един преводач на крадена и разпродавана от вас класифицирана информация и държавни тайни на доста повече от 7 държави.
сигнал за ядрен тероризъм е подаден от мен на Интерпол още през 2012 година и вие все си въобразявате, че безпаметно паса трева.
Забавлявам се с тъпотата на доста слабоумни псевдомасони.
Минали сте покрай масоните...
Точка.
Танцувайте си вашата пан-е-в-ритм-я, не ми пречите.


Тъпунгерите от Фейсбук са си тъпунгери.
Сволочите те. Пшли все в баню! Просто далеч от мен, писна ми да въртя същата плоча. Размечтали ми се те глобално да станат суперагенти... Така се ставна то с черни очила и с походка на Нео. Спретнаха ми идиотите такъв живот, че дори прототипът на агент 007 би се гръмнал. Чш, алоу... Агентите ги разпознавам от километри. Убийците също. Стига сте тормозили криминалните. Те ме харесват. Те са по-свестни от вак с вашите тъпи морални ценности.
У лево!
Имате си работа с профайлър, за какъвто мечтае всяко разузнаване. Работил цял живот за оцеляването си, личното.
Като преводач фрийлансър. Сори нещастници.
Сега ще имам правото да пиша в блога си каквото пожелая.
Никой не ми е подарил тази свобода.
Марш от пътя ми, говедари прозди. Сатанисти и сектанти, фашаги.

клуб рецепти е баш за терористични и прочее каши.
за оооо... и т.н.


Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:37







Тема Re: как се прави Панкейк? [re: ooooooo]

Автор titanik77 (*)

Публикувано 22.12.14 11:38



много грешиш, направо нагло

сега за вас ох и АХъ.






Това отворено писмо го пазехте като доказателство за лудост може би?
Албания сокаците видях как ваят с нож конете и плюскат конско месо с кров.
Това ви е за Косово инфо.
Да понаучите за съседите си колко са мили.

Red border video is nothing.
Бързичко изтрихте ведеата.

Видеотеката идилична.
Честито!
[rl] https://www.facebook.com/photo/?fbid=258483529034895&set=pob.100046197481808[/url]




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.