Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема хайде на бас!нови  
Автор pleshivata_peviza (непознат )
Публикувано16.01.09 21:37



Да направим мюзиклото: давам кило кръв срещу кило пикня: ще остане ли Найден Тодоров директор или ще го шитнат чрез конкурс.
И ми се ще Венчето, Ивчето и Йоанчето да заложат. Те се знаят кои са.
Малко е просташко, но ще извинявате, - избори идат и край някакъв се очертава. А за някои и пенсия.





Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор BlackJack (непознат)
Публикувано17.01.09 11:42



Абре всички се съмняват, че нАЙДЕНЧО- ("намерения") ще остане (без директорски пост)- понякога тия от които зависи нещо се в(Ф)идиотяват...
Не може (и не е вАзможно) такъв тЪлЪнт и дЪр(В)овит диригент да остане без място заизява! - права беше оная критикарка Дочето- просто няма как да не го съжалиш и опрАдалиш без да използваш изразА: "Недуразумението Тодоров"





Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Machu Picchu (новак)
Публикувано17.01.09 13:10



Веско, Веско!!!!!!



Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Machu Picchu (новак)
Публикувано17.01.09 15:27



Веселинчик,
ти да не си свирил на тромпет като малък, че си толкова запленен от ученика си? То бива гордост, ама чак толкова? Вярно, че след като "закри" Хор Родина това ти е най - великото достижение, а и Die Zauber Flote.................



Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Jututunec (не съм новак)
Публикувано17.01.09 18:45



Да не търсим проблеми там, където ги няма...

Да живее Балакаха, цар 13!


Тема Re: хайде на бас!нови [re: Machu Picchu]  
Автор pleshivata_peviza (непознат )
Публикувано18.01.09 13:33



Драги Мачу, драги Пикчу, позна донякъде: свирил съм и на басфлигорна. Освен това съм минал и по пътя цигулар-виолист-диригент-музикален критик/музиковед. Това първо.
Второ: Найден не ми е ученик. Той е много добър български диригент и бизнесмен.
Трето: Маркиз Поза или Великият Гетсби винаги намира причини да не направи нещо, докато Найден намира начин да направи нещо.
Четвърто: хор "Родина" беше закрит от Ива Чавдарова, Йордан Де Мео, Зоя Александрова, Георги Делиганев и Христо Стоев, които само довършиха атаката започната преживе на Васил Арнаудов от ген. Алипи Найденов и к.ф. н./тогава/, днес проф. Петър Иванов от ЦУРК-а и по съвместителство началник на "Културата" в града /нейното мами!!!/. Ако ми дадеш адреса си, ще ти изпратя стотина страници по въпроса. Не че ме интересува кой си. От заядливци, макар и полиглоти, не страдам.
А когато ти направиш от студенти вълшебна флейта, ми се обади да дойда и да те прегърна. А всъщност, като знаеш толкова много, знаеш ли от какво е направена вълшебната флейта? Въпросът ми е сериозен и не ми отговаряй просташки.
Чао!



Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Jututunec (не съм новак)
Публикувано19.01.09 11:49



Свирил си на басфлигорна?! Това съм го изпуснал!
За някои от тези имена ще се радвам да ме просветлиш, ама не тук.

Да живее Балакаха, цар 13!


Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор Machu Picchu (новак)
Публикувано19.01.09 16:43



Велелинчик,
това за бас-флигорната го усещах още като ни дирижираше в Г. Димитров(не този от Пловдив)Ха! и си казвах, защо ли така хубаво дишам заедно с дирижабала, пак то защо било. Ха! После и твоите питомци от АОНСУ( ти все пак си колега със Сашо Малчев) го усетиха на гърба си. Ха! Най-добре се изявяваше все пак в продажбата на духи «Подмосковные вечера», Ха! там все пак ти беше силата. Ха! Не го оспорвам. Ха! А ние твоите питомци, осиротели,без хор, без завод?? Ха! Какво да сторим. Ха! Надждата умира последна!! Ха!
Извинявай че те имитирам, но това Ха! е много заразно.
Бъди здрав и се събирай с твоите пред министерския съвет, там имат нужда от твоят дух! А може и духи да им продадеш. Без Ха!



Тема Re: хайде на бас!нови [re: Machu Picchu]  
Автор beelzebub (непознат )
Публикувано22.01.09 02:08



Дайте да видим кои ще са кандидатите...



Тема Re: хайде на бас!нови [re: pleshivata_peviza]  
Автор gelipoyas (непознат )
Публикувано22.01.09 08:41



Baychev,
teb mai mnogo te e strah, 4e jena ti niama da ima poleta za iziava a ti 6te se razmine6 s Cosi???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.