Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: plebeian]  
Автор lakme (непознат)
Публикувано08.07.08 14:47



БРАВО "PLEBEIAN"КАЗА ГО МНОГО ТОЧНО.ТАКИВА КАТО ТЯХ НАВЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪН





Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: lakme]  
Автор lady_macberta (непознат )
Публикувано08.07.08 20:16



За хора с претенций,който пишат във форум за изкуство използвате много "културен" език.Всеки има право на мнение,не е нужно да обиждате,ако не сте съгласни.Или само това можете?



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: lady_macberta]  
Автор plebeian (непознат )
Публикувано08.07.08 23:28



" За хора с претенций,който пишат във форум за изкуство "- lady_macberta

NO KOMENT

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от plebeian на 08.07.08 23:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от plebeian на 08.07.08 23:36.



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: All Right]  
Автор ilre (непознат )
Публикувано09.07.08 18:16



La CONTESSA,така като чета как се нахвърляш в защита на въпросния "Кадърен Диригент",ме спохожда неволната мисъл дали Ти не си споменатата му приятелка,на която е "дал шанс да се изяви"??? Ами хубаво като ще се прави всичко така по "домашному",ама поне да се предложи и качество...Аз не съм от хората ,които си нямат работа и само критикуват във форумите за да убият и без това мнооооооогото свободно време,но хвърлям от време на време по един поглед за собствена информация и когато нещо много ме издразни си давам Личното мнение!Сигурно си го прочела, да не се повтарям!А на теб толкова като ти стиска
не се подписвай с прякор ,а с личното си име!Аз моето становище съм го казвал и ще го казвам където трябва без да крия самоличността си!
Желая успех и на двама ви в съвместните начинания!
"Боже пази България!"



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: ilre]  
Автор la_contessa (непознат )
Публикувано09.07.08 22:35



Ilre,ще ви успокоя че не съм въпросната приятелка на "Кадърният Диригент".Аз смятам за да го нападате че той или ви е отрязал и не можете да го превъзмогнете,защото ако в Търново не те харесат това говори много зле значи за нищо не ставаш,или сте солисти там който не са доволни от него.Пак ще уточня никой от вас не иска да си казвате имената а просто вече много прекалявате с острия език.Изглеждате жалки а пък претендирате.Всеки има своя шанс и живот.Не сте хората които ще съдят или упрекват.



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: la_contessa]  
Автор ilre (непознат )
Публикувано10.07.08 00:13



Уважаема La Contessa,нито съм работил във въпросния театър,нито работя,нито имам амбициите да работя там.Чак до там не съм изпаднал.Просто си имам достатъчно работа на мн.по -престижни места и както споменах рядко вземам отношение,защото нямам излишно време за висене по форумите и безсмислено критикуване.Но като човек компетентен в областта на музиката (и това не е само мое лично мнение),защото достатъчно съм се доказъл,имам право да изразя отношение!Няма идеални хора и всеки си има косурите,но когато става въпрос за Безнадежден случай Немога да си замълча! Имал съм "невероятната" възможност да се докосна до "Невероятния талант" на Бошнаков ,и смяатам ,че въпреки ,че хората с които работи са по-млади ,и уж по-неопитни,за него трябва да е чест ,че въобще му е предоставена възможност да ги дирижира!И не е така ,че каквото и да си говорим,в края на краищата той стои отпред.На него да му възложат да пуска и вдига завесата и това ще му е много!!!И споменатото от тебе невероятно ниско ниво на този театър не идва от тях,защото те заслужават наистина мн.повече и са достатъчно амбициозни,а от ръководителите им Бъчваров и Бошнаков,на които им е все тая дали има ниво или не.Колкото по-малко спектакли,толкова по-малко и работа!Ама за какво им е да работят като така и така си получават заплатите?
Дано си ме разбрала,въпреки,че като че ли доста сложно се изразих като за теб!



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: All Right]  
Автор plebeian (непознат )
Публикувано10.07.08 03:19



ilre, братко,не се хаби ! За всеки средно интелигентен човек,нещата са ясни ! Оставяй ги,всеки си ходи ,с каквото Бог му е дал ! Как да те разбере, като не може ?! Само почети контеската и лейди макберта ,и поплачи горчиво над изящните писания ! Ако,така пеят,както пишат,ясно ,защо си падат по "маестрото"г-н Бошнаков !



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: All Right]  
Автор torel (непознат )
Публикувано10.07.08 22:37



ВЪЗТАНИЕ ,БРАТЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ





Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: torel]  
Автор plebeian (непознат )
Публикувано12.07.08 23:02



хахаха!!!! В нета всеки може да вика така!
Викай наживо де



Редактирано от plebeian на 12.07.08 23:03.



Тема Re: Владимир Бошнаковнови [re: plebeian]  
Автор All Right (непознат )
Публикувано18.07.08 02:41



Ха!
И знаааааееееете ли какво се окаааазва?
"Маестрото не са го приели в специалността "Оркестрово дирижиране"
И сие плащал - следдипломно. "Платено обучение".
Ха сега де...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.