Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 26.09.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Конкурс(чето) "Борис Христов"  
Автор lnquisitore (търсач)
Публикувано24.06.08 19:27



Не знам дали ме е яд, дали съм обезверен, дали просто имам твърде високи изисквания или съм глупак, но не се побирам в кожата си! Защото някой упорито иска да разруши един от символите на българската култура - оперният конкурс с главно "К" ! Днес преди малко пя и последната участничка във "великото" мероприятие - втори тур! (в залата на музиклното училище) Ина Кънчева дойде да си прибере наградата, според мен...Освен нея има още няколко души, които заслужават внимание, останалите са дошли просто да пуснат една ария така преди някой голям конкурс! Но то е бездънно море ако почнем да обсъждаме,няма смисъл и само ще си чешем езиците, а това е Борис Христов!Не е Златният орфей :( Амин

Редактирано от lnquisitore на 24.06.08 19:28.



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: lnquisitore]  
Автор opernadiva (непознат )
Публикувано24.06.08 20:41



Кои са допуснати до следващият кръг????



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: lnquisitore]  
Автор Varvara (непознат)
Публикувано26.06.08 14:15



Доста си неусведомен, значи. Всички знаят, че готвят Кирил Манолов за победител.



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: Varvara]  
Автор barkarola (непознат )
Публикувано26.06.08 22:37



ами как няма да го гласят за победител ,като е абсолютен!

тои е класи над всички и като глас и като поведение.кои според вас мойе да му стъпи на малкия пръст?



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: Varvara]  
Автор Jututunec (той е)
Публикувано27.06.08 19:36



Аз също не съм Осведомен, но винаги когато съм слушал Кирил Манолов, съм се възхищавал на таланта му. Така че, ако го "готвят за победител", значи поне разбират от оперно пеене.

Да живее Балакаха, цар 13!


Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: Jututunec]  
Автор Varvara (непознат)
Публикувано30.06.08 10:33



Кики е добър певец, но това че е предизвестен победител не е НИКАК хубаво за самия конкурс, така смятам. Представете си, че се яви някой Павароти от чужбина - пак на Кики ще дадат... затова го знаят като нагласен конкурс и затова няма много наплив от чужбина - с този регламент със спектаклите накрая, ако конкурса ни беше престижен щеше да се изсипят 500 певци, а то...



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: Varvara]  
Автор Karatista (непознат)
Публикувано30.06.08 11:35



за българите това е добрия певец - да има як глас и всичко да му излиза... ама като си подаде носа по чужбинско не го искат - толкова по-добре за нас, нали. Ще си пее по-често тука...



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: Karatista]  
Автор Karatista (непознат)
Публикувано05.07.08 16:19



Няма ли вече победители? Кажете кои са? Верни ли излязаха слуховете?



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: Karatista]  
Автор principessa (непознат )
Публикувано13.07.08 17:37



Да, вярно е! Кирил е една ревяща лоена топка. Нито пък има някакво поведение и сценично присъствие. Последно го гледах в Бал с маски. Интересно е, че този голям глас с времето се е смалил до неузнаваемост. Освен това пя ниско и си скъса височините в арията. Но това е, когато човек не знае да пее, а само реве. Като е толкова велик, защо не пее в чужбина, наистина? Само, че там взимат артисти и певци, а не Бай Ганьовци!



Тема Re: Конкурс(чето) "Борис Христов"нови [re: principessa]  
Автор Cлънчeвo дeтe ()
Публикувано15.07.08 01:48



Принципно е нормално някои хора да не харесват Кирил Манолов или други да въздишат по Веселин Стойков. Това му е хубавото на изкуството, че събира хора с различен вкус и критерий.
Но ако един и същи човек пише хвалебствия за Стойков и оплюва Манолов, то тогава има само три възможности:
1. Този човек е мноооого пристрастен.
2. Не разбира нищо от пеене.
3. Горните две възможности взети заедно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.