Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво става с форума?нови  
Автор nikoart (загрижен)
Публикувано27.11.07 15:05



До преди известно време ми беше много интересно да чета написаното тук, но през последните седмици нещо става. Чудя се защо всички спряха да пишат изведнъж. Няма ли интересни постановки, които да коментирате или актьори, които да обсъждате?



Тема Re: Какво става с форума?нови [re: nikoart]  
Автор Ripple (вЕрваща)
Публикувано27.11.07 16:00



А ти какво гледа напоследък?





Тема Re: Какво става с форума?нови [re: nikoart]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано28.11.07 15:16



най-вероятно модератора трие съобщенията от типа "еди кой си - педе****", което му прави чест !

Think Positive !


Тема Re: Какво става с форума?нови [re: Ripple]  
Автор nikoart (загрижен)
Публикувано28.11.07 15:16



Последното което гледах беше "Ужасните родители", но напоследък почти не бях в София. сега ще наваксвам. Запланувал съм си "Чайка" в Армията и всичко ново в Народния.



Тема Re: Какво става с форума? [re: Coтko]  
Автор nikoart (загрижен)
Публикувано28.11.07 15:18



Съгласен съм с намесата на модератора, но ме интересува защо няма смислени критики и мнения за новите постановки.



Тема Re: Какво става с форума?нови [re: nikoart]  
Автор mojeme-go (непознат )
Публикувано29.11.07 13:08



Има интересни постановки.
Снощи доц. Мехмедов даде ярък пример,как не трябва да се поставят "ПРОЛЕТНО ТАЙНСТВО" и "ЛЮБОВНА МАГИЯ". Като ги гледа човек и тутакси му се иска да стане балетмайстор






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.