Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 22.05.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема веселин стойков-освирканнови  
Автор evelina74 (непознат )
Публикувано09.11.07 10:20



Бях на въпросния спектакъл.Стойков пя не много точно-известно е,че не интонира добре.Фалшивичък е.За голяма радост публиката не остана безучастна.Освирка го на ариятя ня клеветата и на поклоните.Така трябва.Крайно време е да се научат некадърните изпалнители,че публиката не е длъжна да търпи опитите им да се правят на велики.Не и в Стара Загора-градът с дългогодишни музикални традиции и култура.Нека самозабравилия се и нарцистично изживяващ се директор на операта,който всячески се опитва да я съсипе,си подаде оставката преди да са го изритали.Публиката и културната общественост си иска операта-с оперни заглавия.Стига сме гледали глупавите експерименти на Стойков,Одаджиев и сие.Стига!



Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: evelina74]  
Автор presilana (непознат )
Публикувано11.11.07 01:52



Евала,маце.Хубаво му го каза.Да се маха я.Кво го траят още не мога да разбера.Ебати некадърника.Те го освиркват па той се тъпани кат червенобузеста мома на сгляда.Е то се знай,че Стойков си е мома-ама нагла.Що не се дигне цялата опера и да му срита педераския задник...Ей тва не ми е ясно.Всички ли там са педали че го търпят?Няма ли мъже?Ей пичове вземете се в ръце и го разкатайте тоя смотан гей.



Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: evelina74]  
Автор rigoletto1 (непознат )
Публикувано12.11.07 10:06



Браво на Стара Загора.Вече и бургаска и пловдивска опера знаят за резила на Веселин Стойков.Нищо,че сме ОФД-та.Все още се чувстваме оперни артисти и ви подкрепяме.Щом вашия директор вече го освиркват на спектакли края му наближава.Борете се колеги и го махнете от поста,който явно не заслужава.Вече цяла България разбра що за некадърник е директора на старозагорската опера.



Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: rigoletto1]  
Автор emil koev (непознат )
Публикувано12.11.07 22:09



Риголето искам да ти кажа че не само Бургас и Пловдив знае за излагането на Стойков.И в София чухме и прочетохме за това.То си е събитие.Не всеки ден се случва да освиркат някой набеден певец.А трябва.Публиката е барометър.Ако някой не и харесва то има защо.Така е било още по времето на Шекспир.Така е и сега във всички европейски оперни театри,макар че се случва рядко.



Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: evelina74]  
Автор pocoapoco (бродещ)
Публикувано12.11.07 23:28



Не толерирам подобно отношение от страна на публиката! Да, често и на мен ми е идвало до не знам къде си... на 9.11.2007г. например присъствах на концерт в Стара Загора на някакви псевдо музиканти - дръпнати очички... Така и не разбрах корейци ли са, японци ли са... какви са! Но след като им чух първите няколко тона на милите дами - "пианистки", вече изгубих и всякакво желание да разбера! Беше ужасяващо изживяване, но явно богаташчетата от далечния изток са решили да се учат на "селските сцени" из Наша Европа... Жалко е, че им се позволява... а още по жалко е, че има такива идиоти като мен, които ходят на подобни мероприятия, плащат си билет и стават свидетели на поредната гавра с изкуството... Съжалявам и оркестъра... това беше един от малкото пъти в които с чиста съвест можех да кажа: "ама... то тея хора тоз път не са виновни... гледай как се мъчат... горките"! Как ми се искаше да изкрещя, да стана и да напусна залата... но просто прехапах език и стиснах здраво зъби! Аз този месец повече на концерт няма да стъпя! Това не е заплаха, а просто е информация за мнението на бедния старозагорски гражданин за който би трябвало да се прави всичко туй, що излиза на сцената! Няма да съм единствения случай, предполагам, който скоро няма да посети представление... е, може би, ей така... за шоуто, ще се навият разни хора... Или и аз, като някои свежи млади лица, да поосвиркам "музикалността" на разни субекти на сцената!
Относно случката с освиркването на В. Стойков: дали си го е заслужил или не, това не е от особено значение! Да, културата на поведение би изисквала съвсем друго отношение на младия слушател... имайки впредвид и обстановката в която се намира! Но, в съвременното общество с интересните методи на възпитание, с разните му скапани образователни системи, с заобикалящия свят и с повтарящото се диво ежедневие, как можем да обвиним някого, че е изказал мнението си по особен начин! Светът е по-свободен от всякога и човекът има право да живее тази свобода по начина по който му допада! В. Стойков е певец, принципно... и би трябвало да е наясно, че като такъв има опасност да му се случват подобни случки отвреме навреме! Нека не се цупи много, ами да се занимае с разните си важни дела, сред които... предполагам... и събирането на парички от разни "музиканти" от Изтока, които просто ще убият старозагорксата публика в тоз ноември месец!
p.s. Дано поне да си плащат, за да свирят... че ако са по покана, тогава положението е съвсем трагично!
poco a poco

Тъгата ти е бавен ритъм...
- Свири, приятелю, крещи!


Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: emil koev]  
Автор лoлитa (непознат )
Публикувано13.11.07 15:05



Мисля,че последното ,за което може да бъде освиркан г-н Стойков е изпълнението му онази злощастна вечер.Ако,един музикант и човек е разумен няма да си създава мнение и да филосовства ТУК .Има подходящи начини и места за това. Моля,вече до0бре показахме истинското лица на култур -регерите на останалата част от обществото . Мисля,че ПУБЛИКАТА няма да дойде на спектаклите ,защото и се повдига от вас и вашите евтини писания.А свалянето и назначаването на директори на старозагорска опера си е приоритет на еднии същи хора. Недай си ,Боже този директор не им се върти на пета ...Хайде вън.......Сценарият е до болка познат на всички.





Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: лoлитa]  
Автор presilana (непознат )
Публикувано13.11.07 16:10



Аре бе маце.Ти да не си му навита на тоя Стойков?Кви са тия защити кво е туй нещо...Да има как паметник ще му вдигнеш.Не гледаш ли че цяла България му видя резила .Не става! Ни за директор ни за певец.Пък и за мъж не ставал.Да се маха!И хич недей разправя че не му било тук мястото да се пише. Като не ти харесва недей да четеш ами иди да въздишаш по директора Стойков.



Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: presilana]  
Автор manimell (непознат )
Публикувано13.11.07 16:26



Лоли,все пак сме доста във фен клуба на Стойков.......нали,маце





Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: manimell]  
Автор presilana (непознат )
Публикувано13.11.07 21:25



Абе кви сте вие бе?Фен клуб на Стойков!!!Да не сте гейове?То като ви гледам кви ги пишете или сте обратни или някви закъсали солистки(хористки) дето никой вече не ви ще ни на сцената ни в леглото.



Тема Re: веселин стойков-освирканнови [re: pocoapoco]  
Автор NOTl4KATA (непознат )
Публикувано13.11.07 23:07



abe te si pla6tat ama na kogo ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.