Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Красиви тела"  
Авторyнo (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 22:26



Немога да си намеря билети за "Красиви тела",значи ли това че е готино представление?



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: yнo]  
Автор:( (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 01:52



NE



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: :(]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 12:28



По-посредствена и пошла халтура не съм гледала. Жалък опит да се направи български вариант на "Сексът и градът" и резултатът е меко казано катастрофален. А за бездарната актьорска игра на Нети, Нона Йотова и Искра Ангелова направо нямам думи. Единствено Стефания Колева и Силвия Лулчева са по-добри, но за съжаление и те не могат да спасят представлението. Режисурата (доколкото има такава) е слаба и тотално сбъркана. Просто не мога да си обясня откъде идва този огромен интерес към тази постановка....





Тема Re: "Красиви тела"нови [re: Taня]  
АвторAndrei (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 15:29



Napalno sam saglasen s Tania, tova e edna ot nai-slabite postanovki v Salza i smqh, neznam kakvo tolkova i haresvat???



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: Taня]  
Авторkapти (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 15:39



То и режисьора е доста посредствен, да ви кажа!!!



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: yнo]  
Автор Coтko (Apple user)
Публикувано29.10.07 15:45



Не

Think Positive !


Тема Re: "Красиви тела"нови [re: yнo]  
Автор denirr (viva la vida)
Публикувано29.10.07 16:44



И въпреки вашите мнения, интересът към представлението продължава да е голям и със сигурност това е причината да не можеш да си намериш билети.



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: denirr]  
Авторпиecaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 18:53



Причината е тази, че в пиесата се разрушават някои табута от интимно-сексуално-психологически характер, което за потиснатото балканско и особено женско съзнание е като мехлем за душата.Пиесата си заслужава, без да е някакъв връх.



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: пиecaтa]  
Автор denirr (viva la vida)
Публикувано30.10.07 13:28



"Пиесата си заслужава, без да е някакъв връх"- възможно най-точния коментар, който съм чела досега.



Тема Re: "Красиви тела"нови [re: yнo]  
Автор Ripple (невЕрваща)
Публикувано30.10.07 15:24



Бих го гледала, Искра Ангелова си я спомням от "По-близо" и ми хареса, въпреки, че е малко...креслива

на Нона Йотова не съм фенка, но какво пък-постановката ме заинтригувам, дори на база-само четено за нея за пореден сезон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.