Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 28.09.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ostavkata podadenaнови  
Авторdermatolog (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 11:26



Doroteia Toncheva si podade OSTAVKA..OSTAVKA..OSTAVKA..abe kato vi kazvam,che ima dostoinstvo taia jenica be...



Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: dermatolog]  
Авторkoжoдep (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 12:01



Хайде сега,подмолни мишоци от театър София,да ви е честит новия директор Роберт Янакиев(новата подлога на Б.Б.) изгонен от няколко места за злоупотреби.

а пък в едно интервю вашата любима фъндъкова изложи новата концепция за театър софия,че общината смятала да го прави културен център нещо като 2-ро НДК.няма да има трупа,няма да има театър и всички второстепенни актьорчета които се надпреварваха да топят доротейка ще останат без работа.умирам от смях като ви чета воплите по форума и нападките срещу доротея.тя може много да е злоупотребила,но главното й достойнство е,че държеше такива като вас,които най-много ревяха срещу нея.искам да видя къде ще отидат и кой ще вземе на работа такива като Росен Белов,Иринейчо Константинов,савата пиперов, мишо милчев и други "невероятни" таланти като тях...





Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: koжoдep]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 12:03



а щях да пропусна онова дърво Милен (дето навсякъде играе слуги,дървета, храстчета и т.н.)



Тема Re: Ostavkata podadena [re: koжoдep]  
Авторeмo (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 12:05



абе, Робърт Незнам кой си, не е ли некъв некадърен актьор???Кой го е гледал и къде???Явно на театъра му върви на актьори, ама Доротея е талант, а тои Роберт Янаниев е некво зверско дърво и явно прави свърки на Борисов.Ебати кича е всичко в БГ



Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: dermatolog]  
Автордa-дa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 12:27



Достойнство,глупости ,тя и достойнство измъква се по бели гащи





Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: дa-дa]  
АвторRobatrt (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 18:16



Shto govorite gluposti po moi adres be?Ako sam gonen za zloupotrebi,shto ne mi gi dokajete..a i zashto da ne moga da upravliavam teatar Sofia...imam mnogo seriozni namerenia,da napravia tova prostranstvo(ne 2 NDK-kakto se izraziava onzi tapcho)a naistina seriozno teatralno prostranstvo,koeto da pecheli ot deinostta teatar,izlojbi,koncerti...a i mnogo mladi hora,koito Doroteia ne dopuskashe da vlizat tam,da imat svoeto miasto za realizacia...artisti niama da uvolniavam,a samo administracia,zashtoto tia e s razdut shtat...izobshto ne vi valnuva na kogo pravia svirki i na kogo ne-vse pak imam pravo na izbor.
A vie,koito taka ili inache niamate otnoshenie kam men,niama da vlizate v teatara,zashtoto me mrazite i zashtoto mrazite samite sebe si,a i sveta vi e kriv,zashtoto hubavite iabalki-svinete gi iadat,a ne maloumi pishliovci kato vas...gospoda
Ostavam na vashe razpolojenie-Robart Ianakiev-direktor na teatar Sofia



Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: joro]  
Авторkh,kh,kh (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 18:38



sto si siguren,4e sam go pisal az,be poduianski dialekt nenujen...



Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: Robatrt]  
Авторзpитeл oт rнилaтa интeлиreнция (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 18:41



Уважаеми господин директоре,
Въпреки най-голямото си уважение към Вас и Вашата партия, считам /така съм закърмен в семейството/, че един директор на български театър, особено столичен, и носещ името на Столицата на България, трябва да бъде ГРАМОТЕН. От Вашето изявление, написано при това на латиница, Вашата грамотност не личи. Спомнете си, че директори на български театри са били и такива личности като Пенчо Славейков, Владимир Василев...
А конкурс държахте ли или сте ВРИД?
Не съжалявам за Доротея Тончева, тя не беше мой тип и като жена, и като актриса. Аз съм свикнал със старите поколения актьори, които вече не са между живите. Но това е друг проблем, който няма защо да обсъждам тук...
Но грамотността на българския интелектуалец, особено на онзи, който е на и около сцената, ме интересува.
Все пак - на добър час!
Гнил интелигент на 70 години.



Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: зpитeл oт rнилaтa ин]  
Авторrpaмaтиk (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 18:54



Ми той Янакиев си се готви за министер на колтурата, когато Б.Б. стане премиер. И в това отношение грамотността му е абсолютно достатъчна. Справка - "Збогом" Ламбо, с прилежащите му обяснения и оправдания със задъхания живот на сегашния министър.
Втора справка: "Като чуя за култура, се хващам за кобура..." Мисля, че това долетя някъде от Третия райх.
Лозунг: Всички театри - НДК-ата. Всички НДК-та - базари или в краен случай - бинго - зали и казина. Или обратното.
Да живее Новия /трети / златен век на българската култура!!! Предишният /втория/ беше в епохата на Людмила Живкова.



Тема Re: Ostavkata podadenaнови [re: rpaмaтиk]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 19:02



чи кво й беше на халтурата на Людмила бе?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.