Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Благовеста Карнобатлованови  
Авторurud (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 12:05



какво мислите за Благовеста Карнобатлова?Препоръчаха ми я като педагог и понеже искам да се готвя за догодина да кандидаствам в музикалната академия се чудя дали да се готвя при нея ,защото ми се струва че иска доста пари за уроците ,та дали да е при нея или да търся по- евтин вариант?



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: urud]  
Авторurud (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 12:08



знам че доста известни певци са учили при нея и има опит с мъжки гласове - аз съм баритон и ми казаха ,че има нейни баритони да пеят във Виена - Мартин ....абе не му запомних името ама Мартин се казвало едно момче ,завършило наскоро и вече пее като солист във Виена мисля че беше !та незнам дали да се готвя при нея или да търся други професори?



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: urud]  
Авторkukumjavka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 14:59



ami, kakvo mislja... V NIKAKAV SLUCHAJ!!! tova mislja, no i ne moga da ti preporacham drug, sega kato se zamislja shtom si bariton - samo Niko Isakov, toj pone neshto e napravil i ima haber ot tazi profesija, osven tova e gotin



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: kukumjavka]  
Авторkukumjavka (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 15:00



I izobshto ne stava vapros za pari, a zatova che na vtorata godina njama da mogesh da si kagesh imeto.



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: kukumjavka]  
Авторdrundrun (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 15:21



Zdraveite! Na men sushto mi predstoi da kandidatstvam tazi godina i trqbva da trugna na uroci, no ne znam pri kogo.Napravo se triumq - Ilka Popova, Mila Dulgerova ili Blagovesta Karnobatlova? Molq vi, posuvetvaite me. Koq e nai-dobrata i pri koq ot tqh nqma da si "skapq" glasa? Blagodarq vi predvaritelno!



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: kukumjavka]  
Авторlunardo (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 15:26



Няма значение какъв глас си, ако вокалния педагог е добър, той може да работи с всякави гласове. За голямо съжаление в България няма такива. Бих препорьчал единствено Пенка Гекова!



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: drundrun]  
Авторbebeto (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 15:32



Oh, milichka, napravo mi nastrahva kosata kato cheta molbata ti. Znam, 4e na tazi vazrast vsi4ko drugo ti se struva neposilno i naj-lesno e da kandidatstvash v Balgarija pak posle shte vidim.... Govorja v genski rod zashtoto si mislja che si momi4e shtom se kolebaesh samo megdu geni.
Savetat mi e da razuchish za koleji v chugbina... London ima strahotni koleji , ima sreda za izrastvane, shte te uchat na vkus... ne samo tam, razuchi, ne se ostavjaj na inerzijata zashtoto posle shte izgubish sashto tolkova vreme za "remont", no pak shte naprednesh v godinkite. Savetvam te da jahnesh Neta i da razuchish - ima stipendii, studia. Osnovata mogesh da ja poluchish i tuk ot njakoj obiknoven uchitel za edna godina, ne e neobhodimo da gubish 4 za da te skapjat v Akademijata.



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: lunardo]  
Авторyмeн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 18:57



вижте какво не пишете глупости на младите хора които искат да се развиват!В Акакдемията има прекрасни професори,които са доказали качествата си и техните ученици са оп световните сцени !Недейте да плюете и да препоръчвате някакви си обикновени учители!Вокалната педагогика е сложна материя и се изисква дълги години практика ,за да може някой да се нарече учител!Как не ви есрам да плюете по професорите си !



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: yмeн]  
Авторbebeto (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 19:17



Mili moj, Umen,
Neznam dali si zavarshil tam i ako si zavarshil da si spomnish kolko hora ot tvoja kurs sa napravili neshto svestno.
Ot moja kurs kato solisti rabotjat 3ma edinijat ot koito malki roli...
Az razbira se ne preporachvam Penka Gekova, no osobeno za gena ne moga da se setya kakvo da ja posavetvam. Da ne govorim che ni6t0 njama na nauchi za stil, muzicirane i fines, da ne govorim za italiansko frazeggio... sled Akademijata, ako ne se otkage, shte i tryabvat oshte 2-3 godini v masterclassove i tarsenija na alternativni varianti za donauchavane.
Vjarno e che imame dobri pevzi:
1) imame dobra priroda;
2) ima mnogo prirodno postaveni glasove, koito ozeljavat
Kak da kaga, ne mi e mnogo interesna temata, zashtoto nishto ne se promenja, nie samo si govorim, i na jave i v neta, a v tezi sredi tekuchestvo njama.



Тема Re: Благовеста Карнобатлованови [re: bebeto]  
Авторyмeн (Нерегистриран)
Публикувано21.10.06 19:36



виж какво бебе - от всяко дърво свирка не става и времето отсява истинските таланти - това е !Много от хората се отказват по една или друга причина ,но всеки сам прави своя избор според приоритетите си в живота !не е възможно от един курс да излизат все гениални певци и добре че не е така - че какво щяхме да правим с толкова много певци- кой щеше да ги слуша ,къде щяха да работят?Всичко е така ,както трябва да бъде и затова може да се сърдиш единствено на господ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.