Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Veso,Vesooooo pederast,pederast!  
АвторPuccini+Verdi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 15:06



Veso otivai si bratche u avstriiskoto selo tam pri pederastite deto te lujat che mojesh da peesh,a che stavash za direktor puk savsem ne stavash.Aide sas zdrave i stiagai bagaja!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Автор melimel (прелитащ)
Публикувано31.05.07 18:10



Ей, ама наистина яко ви е побъркал новият директор, щом пета поредна тема пускате за него





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Автормoцapт (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 18:13



мисля ,4е е педераст този ,който не може да каже на никого в о4ите какво мисли,не може да поеме отговорност за думите и делата си.а ти си то4но такъв -пу4ини +верди.навси4кото отгоре мисля ,4е е нормално да си говориш несвързани неща ,май страдаш от раздвоение на ли4ността



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: melimel]  
Авторбeлини (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 18:15



май ,наистина ги побърка ,мнооооого се радваме някои хора....само така ...............



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: бeлини]  
Авторвeнcepeмoc (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 18:52



само така ,брат4е.до дупка ги гони......те тях и в австрийското село няма да ги вземат





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: мoцapт]  
АвторPi4 (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 20:37



Veso e ot izprobvanite pedali vav vsichki otnoshenia,ne se samniavaite v tova:)



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Pi4]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:10



о и ти ли го пробва ,4е си толкова сигурен





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Pi4]  
Автор melimel (прелитащ)
Публикувано31.05.07 21:33



Ти лично ли го пробва?



Абе, някой мод с метлата няма ли да мине през тези теми???
Доста противоречат на правилата в клубовете някои постове.

Редактирано от melimel на 31.05.07 21:35.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: melimel]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 21:47



Да,и аз съм съгласен с това предложение.Трябва да се сложи край на това.Прекалено е вече,струва ми се.А и на всички май стана ясно,че всичката тая "помия" е съвсем тенденциозна.Но за ужас на този,който я е предизвикал, може и да има съвсем обратен ефект,ако продължава в този дух.Културните хора/ама истинските такива/ са чувствителни към така безобразно написани постинги и въобще ще спрат да ги четат.Така че,като си пееш.........и т.н.





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: и aз]  
Автормaцka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 22:02



Абсолютно правилно ,трябва да има край на тези глупости ...



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: мaцka]  
Автордyx (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 23:14



Много сте умни,ама няма дим без огън....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: дyx]  
Авторoпacнa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 12:30



е ,стига сте пускали дим ....крие се доста зад него





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: oпacнa]  
Авторзaпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 23:36



Абе хора,какъв педераст е Весо Стойков?Новото му гадже е ученичка от музикалното училище,за какво говорите?



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: зaпoзнaт]  
Авторzapoznat2 (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 00:03



Tova e prah v ocite na horata ! Toi beshe genen i za qponca naugcim ama ne e!Malco po malco zqlata mu tvorcesca biografiq/coqto podoziram ce sam si q e izmislil/se ocazva ce ne e istinsca.Sacustvam iscrenno na Starozagorscite colegi za tozi malac moshennic !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: зaпoзнaт]  
Авторnai-zapoznat (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 00:43



abe hora za kvi adjeta govorite...kakvi prostotii pak vi se vartqt v glavata ...zatvarqite si malko tupite pluvalnici kato ne znaete za kvo stava vapros,tuka ste subrani edna glutnica ot prostaci,koito se 4udqt po kogo da pliuqt...sdarjaite se malko i go ostavete nai-posle 4oveka...





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: зaпoзнaт]  
Автор pocoapoco (бродещ)
Публикувано02.06.07 11:23



За пореден път се убедих в истинността на думите на Нитше: „Съвременният човек страда от отслабване на личността“!!! Колко е жалко само, че точно в подобен форум затвърждавам подобни виждания, но това ще го оставя на страна... Простено им е на хората да са простаци и това е лично тяхна работа... Както и е твърде лично и интимно това с кого има или няма връзка въпросният Веселин Стойков... и дали е гей, педераст, педал, травестит и т.нат... То вие май вече и педофил го изкарахте, като гледам накъде отиват нещата... Оставете хората да бъдат такива, каквито желаят и да живеят по начина по който им е удобно! "Лицемер, първо извади гредата от своето око и тогава ще видиш ясно, за да извадиш съчицата от окото на ближния си."



Тъгата ти е бавен ритъм...
- Свири, приятелю, крещи!

Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: pocoapoco]  
Авторcъпpи4acтнa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 13:30



наистина ли4ния живот не е приоритет на вси4ки.особено на оперните ми колеги.
оставете другите ,моля ,да бъдат такива каквито искат.не ви се пре4кат .оставете да се обли4ат разли4но,да говорят разли4но,да ядат разли4ни неща,да пеят разли4ни композитори.този свят е интересен и пъстър ,защо искате да е за вси4ки еднакво и да са вси4ки еднакви.няма такъв филм.ТОВА ВРЕМЕ СВЪРШИ ....СЛАВА БОГУ





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: cъпpи4acтнa]  
Автор BenaStoat (TBS4343)
Публикувано02.06.07 15:12



Смятате ли,че с нападки от рода на......." Veso,Vesooooo pederast,pederast!..."
ще спомогнете за БГ културата? Кой го е еня кой какъв е? Оставете го човека да поработи,да се види това за което е назначен дали го може и тогава говорете.не съм адвокат на В.Стойков,ама не ми харесва да да го изкарвате педераст и т.н.,а всъщност се измества основния въпрос. какъв директор е В.Стойков?



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: BenaStoat]  
АвторOrbazzano (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 15:29



Абе,чичо!
Какъв директор би могъл да бъде?!
Мека китка не е за ръководен пост,още повече че никой нито го знае,нито познава.
Кой и от коя галактика го спусна този гражданин парашутист?
Ти прочете ли му сайта?
Всичко си го е изфантазирал,ама нагло та дрънка.
Ами,те и най-големите нямат такъв curiculim,бе братче!
То не бяха изяви,то не бяха награди,CD,DVD,звездни рецензии..
Той излезе мегагалактическа звезда.
Айде,пък и ние да понаимваме иформация кой къде и как се изявява!
Веселин Стойков?!
Господин НИКОЙ!!!!!
На БГ оперни театри в този жалък и тъжен момент на разруха и тотално падение им трябват големи личности с доказани качества и опит,за да ги вдигнат на крака.
Не напудрени хризантеми да се фръцкат с лакираните си нокти и да дуят перки.
И стига сте отваряли тези бунашки теми.
От месеци само чикии на скучаещи тъпунгели чета





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Orbazzano]  
Авторprqm (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:06



abe tva e ni6to 4ovek be....da hodi s nqkva u4eni4ka!!!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: zapoznat2]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:07



Случайно zapoznat 2 да знаеш ,че думата искрен се пише само с едно "н",а не с две,като теб...?Съчувствам ти искрено ,че не знаеш как да пишеш....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: prqm]  
Авторistinata (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 20:49



Ami edna seriozna gena bi li se hvanala s tova basle.Nali znaete mladoto petle nito moge da kukuriga dobre nito da goni kokobkite,a tova momcenze podoziram ce zql givot bte si ostane mlado petle



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: istinata]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 13:30



Nali znaete pogovorkata "Prostotiqta ne hodi po gorata,a po horata"... Vseki ima pravo da govori i misli kakvoto si iska.Opredeleno nqkoi govorqt samo prostotii.Na men mi e mnogo interesno edno - tezi,koito go obijdat(makar che navqrno vuprosniqt V.Stoikov nqma da se vpregne ot prostotii,poradi prostata prichina,che nqma da padne na tqhnoto nivo)da ne bi da my zavijdat za gotinata macka?Hora kato vas prosto si ymirat da kliykarstvat,inache jivotut vi nqma da e smislen.
A tazi tema,koito q e zapochnal da ne bi da e nqkoq revnivka,che taka da se vjivqva?
Hora,jiveite si jivota!Ne znam zashto si mislite,4e kato kajete tolkova mnogo prostotii i shte zasegnete nqkogo.Samo s prostotiqta si moje da otegchite horata i da dokajete za poreden put kolko mnogo PROSTACI sushtestvyvat.A kato ste takiva smelchagi zashto ne kajete v ochite na V.Stoikov tova,koeto mislite?!Mnogo e lesno da se skriete zad nqkakuv si nick i da pliyete nared.
A otnosno za momicheto,s koeto e bil,na men mi haresva.Qvno zavijdate.Tova ne moje da zasegne V.Stoikov,a samo da go zaradva,za6toto ima za kakvo da my zavijdate.
A puk za karierata my da ne govorim.Kogato daje i na polovina stignete do negovoto nivo( vuv vsqkakuv smisal - kariera,intelektyalno nivo i pr.),togava mojete da govorite.Vsushtnost,tochno togava (koeto navqrno nikoga nqma da stane) shte osuznaete,4e nqma smisal ot tolkova mnogo prostotiq.Ne mislq,4e vie ste horata,koito trqbva da go sudqt kakuv e,ot kude e,s kogo izliza i pr.
Jivotut si e negov,shte pravi kakvoto si iska,kakto nameri za dobre,taka shte si jivee.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: :)]  
АвторOrbazzano (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 17:21



Абе,бунако глупав,надрънкал си купища тъпотии.
Кво момиче,кви 5 лева,че пък и кариера за завиждане?????
Тоя е педерас та дрънка,а кариерата дето си я приписва може само да си я сънува.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Orbazzano]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 17:31



Za sajalenie pederaslukat vinagi okazva pagubno vlianie na lichnostnite kachestva i tozi put ne e propusnal.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторлют фeн (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 02:09



СРАМОТА!!!!!!!!!!това ми било елитарни служители!имате по-гаден език от каруцари и магистралки.това ли сте научили в музикалните училища?и сте хабили моите данъци!НИКОГА НЯМА ДА ДОЙДА НА ОПЕРА!оставете момчето,мързеливи душици!жалки сте с вашите обиди!и само тук сте смели!пред директора сте дупедавци и дупеблизалци.както и пред мамито!след прочетеното тук как да ви гледам и вярвам!!??!!





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: melimel]  
Авторлyд фeн (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 02:13



И АЗ МИСЛЯ СЪЩОТО!ЩО ЗА СЛУЖИТЕЛИ НА КУЛТУРАТА СА ТОВА?!?!





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: лют фeн]  
Авторokoтo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:21



"СРАМОТА!!!!!!!!!!това ми било елитарни служители!имате по-гаден език от каруцари и магистралки.това ли сте научили в музикалните училища?и сте хабили моите данъци!НИКОГА НЯМА ДА ДОЙДА НА ОПЕРА!оставете момчето,мързеливи душици!жалки сте с вашите обиди!и само тук сте смели!пред директора сте дупедавци и дупеблизалци.както и пред мамито!след прочетеното тук как да ви гледам и вярвам!!??!!"
Правилно, наистина пишете долнопробно, повечето май избиват комплекси и под анонимност се изживяват като гении и съдници.Тук плювате, но в реалността се усмихвате мазно и сте като риби нями. Нали си пазите местенцето,затуй страхливо се ослушвате кого изгонили и защо!



Тема пазете чистотата на езиканови [re: okoтo]  
АвторXEИ (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:58



Дълго си мих ушите, вие пък си измийте устите ...и баста !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторorbi (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 22:21



................



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: orbi]  
Авторgfr (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 16:30



Kolkoto i da vi e jad na Stoykov ne moje da mu se namajete i na malkijat prust! Da ne govorim za produkcijata na Carmina Burana, kojato tazi vecher shte ima premiera i vsichki shte ni zavidjat! Ne che mi e mnogo prijaten, no durji sus zdrava ruka i si presledva zelite ot po konzepzijata.
Dano da uspee i nie s nego!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: gfr]  
Авторmel (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 11:16



Na kakvo da ni zavidiat na skukata zelena ,pulna pomia...i taia krivokraka balerina ot kude ia nameriha,a za solistite osobeno baritona,koito izpokusa vsichki visochini kakvo da govorim.Modernizam.......edno goliama .....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: mel]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 13:07



да,явно си от дисциплинарно уволнените!ще отричаш всичко,разбира,се!ама си и мързелива страхлива мижитурка!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: eднa]  
Авторkpecчeндo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 09:02



ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ БЕ ХОРА !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторmarulev (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 11:13



Stoicov ni prevazhogda v vsicko: i v naglostta ,i po bezkrupolnost i po nekadarnost.Za 5 meseza toi natrupa tolkova negativi za operata ,kolkoto az nemogah da natrupam za 5 godini. Evala be Vesko! Evala be Stoikov!!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: marulev]  
Авторh (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 17:21



Stoykov pravi subitia v Stara Zagora, za koito veche cjala Bulgaria govori i idvat gosti chak ot chujbina da ni vidjat! Ako ne vi e stanalo jasno na vsichki uvolneni mijiturki!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: h]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 15:55



Abe ti da ne sanuvash-kakvi sabitia pravi.Publikata edvam ne si trugna posredata.Vtoria spektakul beshe dosta rehav kato publika,iavno loshite novini burzo sa se razprostranili.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: bb]  
Авторcaм в нищoтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 17:05



не мисля ,4е ще ви се отрони от сърцето и устата добра дума за някого.не знам кой и за какво би ви се харесал.......писсссссссссссссна ми от вас





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: caм в нищoтo]  
Авторлют фeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:07



и на мен ми се повръща от оперната злоба!кого ли и кога ли ще харесате нещо?там работите!а си лаете торбичката!дребни душици!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Да поспрем за малко?нови [re: bb]  
Автор Пakocтниk (да, бе, да)
Публикувано13.06.07 20:54



Имам една тема за размисъл за тези които пишат тук:
Дали на някого му е хрумнало, че не работите срещу него, а срещу операта?
С писнията тук няма да го изгоните от кабинета му, най-много да изгоните публиката, която се рови из интернет - т.е. младите...
Или може би това въобще не нещо, което ви интересува...



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторleonelata (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 00:01



kvo ne mu haresvate na vesso sq???? Tolkova e sladak!!! Kato bonbon4e e...hahahahahahahahhahahahahah





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: leonelata]  
Авторпипилoтa (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 00:24



не ме интересува дали е сладък.важно е другото,но дали имаме о4и да го видим.времето ще покаже кой е крив и кой прав.нека да оставим нещата така както трябв а да се слу4ат,късмет..........





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: пипилoтa]  
Авторeдин лyд (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 00:18



Това тук форум за хора без работа ли е ? Да вземете да напипете нещо ново . Чета от 5-6 месеца все едно и също . Не ви познавам , ама сте ужасно скучновати. Извинявам се ! Мисля , че май има по луди и от мен .





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: eдин лyд]  
АвторЛЮT ФEH (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 06:52



БРАВО!луди злобари!не съм и помислял,че музикантите са толкова З Л И !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: ЛЮT ФEH]  
Авторhaker (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 11:53



Da Jivee Veso s novata kola za smetka na operata.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: haker]  
Авторleonela (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 22:39



abe toq veso ne e lo6 4ovek... ama mi se struva adski samnitelniq!!!Nqmaf hiper vajniq !!! za bog li se misli i az neznam!!!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: leonela]  
Авторopdic hr]cv (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 13:56



ne e lo6o mom4e razbira se !samo deto i toi ne znae kakvo tarsi v rodnia si grad! a pak tova 4e e pederast-kakvo lo6o ?uslajda mu se na 4oveka majka pi6....a.ne e edinstvenia !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: opdic hr]cv]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 20:31



А този форум цензура няма ли?



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: S]  
Авторbrrrrrrrrr (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 00:35



to pederasite,komunistite i evreite vse za zenzura pla4at !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторlord (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 14:10



abe vie sigurni li ste 4e veso e pederas? 6toto az ne sam mnogo ubedena v tova....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: lord]  
Авторджилдa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 16:13



на някои хора като не им харесва нещо и го оплюват и отри4ат .а защо не кажат в о4ите на ,когото трябва истината ,а пишат във фирумите.омръзна ми от пи4ове дето се крият зад фалшивата си мъжесттвеност.ама ,нещо не ви разрешават да мързелувате и хайде ,,,,стига ,де.....омръзна ми .......................





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: brrrrrrrrr]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 22:31



brrrrrrrrr,ти да не би да изкара и мен педераст,защото съм жна и някак си не се връзва....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: джилдa]  
Авторkelesh (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 19:32



Ela da te rogaiat vseki den bez povod i ste te pitam kolko ste go zastitavash toia maznik narzistichen!!!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: kelesh]  
Автор melimel (прелитащ)
Публикувано23.06.07 19:34



А дали е всеки път без повод?



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: melimel]  
Авторnqkoq (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 19:56



Ve4e zapo4vam da si mislq 4e e izpraten da dorazsipe operata sled BBonev.Kato 4e li v vsi4ki instituti sa nazna4eni hora s tazi cel,po pora4ka,poleka-leka da zatriqt orkestri i operi! Samo kakvo neuvazenie demonstrira kam conzerta na Kaludi Kaludov i Luciano Di Martino.No publikata napuk be6e mnogo dovolna,i kak ne kato ot idvaneto mu tuk po4ti ne sme slu6ali opera.A Stara Zagora otkraj-vreme si obi4a klasi4eski zaglaviq na Verdi i Pucini.E,neka ima i drugi avtori nared s tova,no da ne progonvame publikata.Mislq 4e Carmina burana e interesno podnesena,no mnogo ot horata nakraq se pitat-i za kakvo stava6e duma tuk?Po kakvo li4i 4e se vazpqva idvaneto na proletta nqkoga prez vekovete,po neadekvatnata plastika,po slan4evite o4ila ili...?



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: nqkoq]  
Авторcaлвacop (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 01:31



ей ,страшна рецензия ,направо ме уби.......





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: caлвacop]  
Автордoko (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 01:33



пак виждаме някаква конспирация .ама много дълбока.и сме толкова важни ...с нас ще се занимава някой ,4е и конспирация да прави .оооо божееееее





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: дoko]  
Авторantidoko (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 23:42



zabravi si mekata kitka v kenefa...varni ste ti potriabva !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: antidoko]  
Авторпak дoko (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 23:47



ами не знам дали там влизат такива .в моята тоалетна ....де
може и да съм жена.......хахахахахахахах



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: пak дoko]  
Авторпykaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.07 23:49



много сме като доко...........ей сега ще се изнервите и ще запо4нете да се правите на мъже.........на пи4ове де, ама не знам дали знаете що за поведение е това





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторinfoveso (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 17:26



Veselin Stoykov ima vruzka s niakakva japona,za koiato kazva che uj stial da se jeni......sega Chobanov da ne revnuva.Ta bastata na tazi japonka......a moje da e japonez vsustnost imal impresarska agenzia.Ta dalaverata bila takava:stava Veso direktor i Plamen Djurov hodi na gastroli sus Sofiiski solisti v Japonia i ne samo.Bulgario Bulgariooooooooooooo nestastna!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: infoveso]  
Автор Пakocтниk (да бе!)
Публикувано25.06.07 17:49



Пламен Джуров от доста време си ходи в Япония и не му трябва Веско да му организира нещата!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Пakocтниk]  
Авторken (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 18:05



Ave Veso ne e naznachen za direktor zaradi zalizanata si pricheska.Nali se sestash.Na Bonev mu udaljiha mandata s niakolko meseza ot esenta do zimata zaradi Veso,koito se praveshe niakade po sveta na pevez i poneje se znaeshe che toi ste e postavenoto lize direktor na Starozagorska opera prosto konkursa se izmesti.A susto taka Veso triabvashe i da si vseme diploma,stoto kak da stane direktor inache.........



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: ken]  
Автормaдaм (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 18:51



ооооох,това май е оперен фолклор.това се говори из кулоарите .ми наредете го и вие така .ей пуста завист.....





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: мaдaм]  
Автор Пakocтниk (да бе!)
Публикувано25.06.07 20:27



Винаги е така - едните се уреждат, другите нареждат....
Кой както може.

Мен лично взе да ме дразни всичко това. Не толкова отрицателното отношение - това е нещо нормално - на едни ще се хареса, на други-не, обаче изразите които се използват говорят за ниска култура.

Каква ирония, че този клуб е именно "култура и изкуство"...



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Пakocтниk]  
Авторлoлитa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 21:31



наистина и мен ме дразни този език.пък аз си милсех ,4е тук ще епо-интерсно да си търся гадже
май няма ве4е
що не ми казахте по-раноооооооооооооооо





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: лoлитa]  
АвторДж.Aйpънc (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 21:57



А-а-а,може,може!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Orbazzano]  
Авторcвoй (Нерегистриран)
Публикувано25.06.07 22:08



така като чета какво си писал май ти си педераса и сега ревнуваш г-н Стойков



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: cвoй]  
Авторk (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 00:30



Da ne zabravjame, che Vesso pokani Kaludi da pravi koncert - kolko ste tupi!
A za nashata Carmina veche se govori i v chujbina, no Vie ne vijdate po-daleche ot nosovete si i rovite v tinjata!
Vremeto shte pokaje, kolko e dobra ili losha politikata na Stoykov



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: k]  
Авторerofvyn[re (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 23:32



jalko,ako naistina se govori !vsi4ki da ni razberat rezila !





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторaha (Нерегистриран)
Публикувано12.09.07 14:21



aha



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: aha]  
Авторлoлитa (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 16:08



жалко,май наистина ще се окажете прави,,не ми е супер интересно дали му става и от кого и от кой пол е.... а дали и защо не можа да продължи и изобщо захвана ли се с всичко -онова ,което изговори в пресата.





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: зaпoзнaт]  
Автор stol4e (непознат)
Публикувано04.08.08 21:24



koq be




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.