Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: orbi]  
Авторgfr (Нерегистриран)
Публикувано09.06.07 16:30



Kolkoto i da vi e jad na Stoykov ne moje da mu se namajete i na malkijat prust! Da ne govorim za produkcijata na Carmina Burana, kojato tazi vecher shte ima premiera i vsichki shte ni zavidjat! Ne che mi e mnogo prijaten, no durji sus zdrava ruka i si presledva zelite ot po konzepzijata.
Dano da uspee i nie s nego!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: gfr]  
Авторmel (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 11:16



Na kakvo da ni zavidiat na skukata zelena ,pulna pomia...i taia krivokraka balerina ot kude ia nameriha,a za solistite osobeno baritona,koito izpokusa vsichki visochini kakvo da govorim.Modernizam.......edno goliama .....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: mel]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 13:07



да,явно си от дисциплинарно уволнените!ще отричаш всичко,разбира,се!ама си и мързелива страхлива мижитурка!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: eднa]  
Авторkpecчeндo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 09:02



ПИШЕТЕ НА БЪЛГАРСКИ БЕ ХОРА !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторmarulev (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 11:13



Stoicov ni prevazhogda v vsicko: i v naglostta ,i po bezkrupolnost i po nekadarnost.Za 5 meseza toi natrupa tolkova negativi za operata ,kolkoto az nemogah da natrupam za 5 godini. Evala be Vesko! Evala be Stoikov!!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: marulev]  
Авторh (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 17:21



Stoykov pravi subitia v Stara Zagora, za koito veche cjala Bulgaria govori i idvat gosti chak ot chujbina da ni vidjat! Ako ne vi e stanalo jasno na vsichki uvolneni mijiturki!



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: h]  
Авторbb (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 15:55



Abe ti da ne sanuvash-kakvi sabitia pravi.Publikata edvam ne si trugna posredata.Vtoria spektakul beshe dosta rehav kato publika,iavno loshite novini burzo sa se razprostranili.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: bb]  
Авторcaм в нищoтo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 17:05



не мисля ,4е ще ви се отрони от сърцето и устата добра дума за някого.не знам кой и за какво би ви се харесал.......писсссссссссссссна ми от вас





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: caм в нищoтo]  
Авторлют фeн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 20:07



и на мен ми се повръща от оперната злоба!кого ли и кога ли ще харесате нещо?там работите!а си лаете торбичката!дребни душици!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Да поспрем за малко?нови [re: bb]  
Автор Пakocтниk (да, бе, да)
Публикувано13.06.07 20:54



Имам една тема за размисъл за тези които пишат тук:
Дали на някого му е хрумнало, че не работите срещу него, а срещу операта?
С писнията тук няма да го изгоните от кабинета му, най-много да изгоните публиката, която се рови из интернет - т.е. младите...
Или може би това въобще не нещо, което ви интересува...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.