Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: zapoznat2]  
АвторShe (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:07



Случайно zapoznat 2 да знаеш ,че думата искрен се пише само с едно "н",а не с две,като теб...?Съчувствам ти искрено ,че не знаеш как да пишеш....



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: prqm]  
Авторistinata (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 20:49



Ami edna seriozna gena bi li se hvanala s tova basle.Nali znaete mladoto petle nito moge da kukuriga dobre nito da goni kokobkite,a tova momcenze podoziram ce zql givot bte si ostane mlado petle



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: istinata]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 13:30



Nali znaete pogovorkata "Prostotiqta ne hodi po gorata,a po horata"... Vseki ima pravo da govori i misli kakvoto si iska.Opredeleno nqkoi govorqt samo prostotii.Na men mi e mnogo interesno edno - tezi,koito go obijdat(makar che navqrno vuprosniqt V.Stoikov nqma da se vpregne ot prostotii,poradi prostata prichina,che nqma da padne na tqhnoto nivo)da ne bi da my zavijdat za gotinata macka?Hora kato vas prosto si ymirat da kliykarstvat,inache jivotut vi nqma da e smislen.
A tazi tema,koito q e zapochnal da ne bi da e nqkoq revnivka,che taka da se vjivqva?
Hora,jiveite si jivota!Ne znam zashto si mislite,4e kato kajete tolkova mnogo prostotii i shte zasegnete nqkogo.Samo s prostotiqta si moje da otegchite horata i da dokajete za poreden put kolko mnogo PROSTACI sushtestvyvat.A kato ste takiva smelchagi zashto ne kajete v ochite na V.Stoikov tova,koeto mislite?!Mnogo e lesno da se skriete zad nqkakuv si nick i da pliyete nared.
A otnosno za momicheto,s koeto e bil,na men mi haresva.Qvno zavijdate.Tova ne moje da zasegne V.Stoikov,a samo da go zaradva,za6toto ima za kakvo da my zavijdate.
A puk za karierata my da ne govorim.Kogato daje i na polovina stignete do negovoto nivo( vuv vsqkakuv smisal - kariera,intelektyalno nivo i pr.),togava mojete da govorite.Vsushtnost,tochno togava (koeto navqrno nikoga nqma da stane) shte osuznaete,4e nqma smisal ot tolkova mnogo prostotiq.Ne mislq,4e vie ste horata,koito trqbva da go sudqt kakuv e,ot kude e,s kogo izliza i pr.
Jivotut si e negov,shte pravi kakvoto si iska,kakto nameri za dobre,taka shte si jivee.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: :)]  
АвторOrbazzano (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 17:21



Абе,бунако глупав,надрънкал си купища тъпотии.
Кво момиче,кви 5 лева,че пък и кариера за завиждане?????
Тоя е педерас та дрънка,а кариерата дето си я приписва може само да си я сънува.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Orbazzano]  
Авторmeri (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 17:31



Za sajalenie pederaslukat vinagi okazva pagubno vlianie na lichnostnite kachestva i tozi put ne e propusnal.



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторлют фeн (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 02:09



СРАМОТА!!!!!!!!!!това ми било елитарни служители!имате по-гаден език от каруцари и магистралки.това ли сте научили в музикалните училища?и сте хабили моите данъци!НИКОГА НЯМА ДА ДОЙДА НА ОПЕРА!оставете момчето,мързеливи душици!жалки сте с вашите обиди!и само тук сте смели!пред директора сте дупедавци и дупеблизалци.както и пред мамито!след прочетеното тук как да ви гледам и вярвам!!??!!





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: melimel]  
Авторлyд фeн (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 02:13



И АЗ МИСЛЯ СЪЩОТО!ЩО ЗА СЛУЖИТЕЛИ НА КУЛТУРАТА СА ТОВА?!?!





Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: лют фeн]  
Авторokoтo (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:21



"СРАМОТА!!!!!!!!!!това ми било елитарни служители!имате по-гаден език от каруцари и магистралки.това ли сте научили в музикалните училища?и сте хабили моите данъци!НИКОГА НЯМА ДА ДОЙДА НА ОПЕРА!оставете момчето,мързеливи душици!жалки сте с вашите обиди!и само тук сте смели!пред директора сте дупедавци и дупеблизалци.както и пред мамито!след прочетеното тук как да ви гледам и вярвам!!??!!"
Правилно, наистина пишете долнопробно, повечето май избиват комплекси и под анонимност се изживяват като гении и съдници.Тук плювате, но в реалността се усмихвате мазно и сте като риби нями. Нали си пазите местенцето,затуй страхливо се ослушвате кого изгонили и защо!



Тема пазете чистотата на езиканови [re: okoтo]  
АвторXEИ (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 16:58



Дълго си мих ушите, вие пък си измийте устите ...и баста !



Тема Re: Veso,Vesooooo pederast,pederast!нови [re: Puccini+Verdi]  
Авторorbi (Нерегистриран)
Публикувано08.06.07 22:21



................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.