Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:02 29.09.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ах този джазнови  
АвторToзи (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 18:23



Може ли да съществува такова нещо и то за толкова много пари?!
Носи ли някой отговорност за похарчените ресурси: време и пари?!





Тема Re: Ах този джазнови [re: Toзи]  
АвторToзи (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 18:32



Някой да не би да се е изкефил на "Коса"- та на Б. Панкин в театър София (евала за музиката, която ни е до болка известна и любима), та му поверил толкова пари и ЦЯЛА национална институция Народен театър да прави... нещо си?
Не може така!
Не трябва!
Мюзикъл... то трябва да е интересно, възбуждащо, да те "мята" насам-натам...
И да е театрално.

Абе...
Аз пак ще пиша!



Тема Re: Ах този джазнови [re: Toзи]  
Автордopoтeя (Нерегистриран)
Публикувано14.10.06 18:45



борето панкин е рядък талант, път и братовчед на главния прокурор. на премиерата в народния онзи ден бил и първанов... що да не му дадат на момчето, и то да опита.



Тема Re: Ах този джазнови [re: Toзи]  
АвторZlZZY (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 10:46



За да тръгнеш да правиш мюзикъл, който поне малко да се приближи до заветните Бродуейски постановки си трябва кадри , които да са подготвени за това.
Хората, които правят мюзикъли и участват в тях, извън пределите на нашата мила родина, с години учат актьорско майсторство, пеене и танц и то не като свободно избираем предмет :). Кой от БГ-актьорите има такава подготовка?! В България такава школа все още няма. Но пък все трябва да се тръгне от някъде.
Да се надяваме, че по-скоро ще дойде времето, в което продуцентите ще реализират качествени представления, защото от това зависи потребноста на публиката и възвращаемост на вложените средства.



Тема Re: Ах този джазнови [re: ZlZZY]  
Авторax! (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 16:48



Личи си, че Този и Онзи не сте гледали мюзикъла! Защото аз го гледах и е вълнуващ спектакъл. Може да си има някъде сурови места, но е забава и зрелище. Повечето актьори са супер! Кажете нещо конкретно като мнение, за да знам, заслужава ли си да говоря или озлобената и неграмотна аудитория просто си живее в този форум и си плюе.



Тема Re: Ах този джазнови [re: Toзи]  
Автор nikoart (загрижен)
Публикувано16.10.06 09:33



Радвам се, че най-после прочетох едно позитивно мнение. Аз също се опитах да споделя хубавите си впечатления (в другата тема и във форума на Народния театър), но в отговор получих само злобни нападки). За мен "All that jazz" е изключително вдъхновяващо и красиво и със сигурност ще ходя да го гледам още няколко пъти. А за всички, които не го харесват, помислете колко мюзикъли са правени в България и иамме ли въобще някакви традиции в тази област. Радвайте се на това е постигнато, а не се опитвайте да съсипете всичко още в зародиш. Успех на цялата трупа.



Тема Re: Ах този джазнови [re: Toзи]  
Авторmilena (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 09:45



az naistina ne moga da proumeja,kak moje da nari4ate tova predstavlenie valnuva6to i krasivo....????????......izklju4itelno slaba aktjorska igra,nikakva rejisjorska fantazija,do bolka poznati tanzovi tehniki,lo6i kostjumi(napravo ki4),izob6to nikakav prinos,no li4en ,na rejisjora kam ina4e genialnoto all that jazz.sajaljavam naistina,otidohme s goljamo o4akvane i valnenie,zaradi njakoi publikazii v mediite,no i nie ,i desetki drugi si tragnaha potreseni i razo4arovani.



Тема Re: Ах този джазнови [re: milena]  
Автор% (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 12:42



Zashto ne se obosnovesh ,kato poimeno nazovesh koi sa aktiorite s losha igra, i dali e imalo pone edin koito ti e dopadnal??? Na men sushto niakoi neshta ne mi se ponraviha.Tova sa niakoi sceni,koito mi biaha dulgi ili bavni,I kato cialo predstavlenieto e dlujko.Za aktiorskata igra shte kaja,4e Mihail Petrvov mnogo mi haresa.Spored men 4udesno se e prevuplatil v roliata na Gidian .Van4a Doi4eva, Ania Pen4eva,Kiril kavadarkov, Krustio Lafazanov, Teo Elmazov,Hristo 4eshmedjiev - sushto!!!Suglasna sum, 4e kato rejisura ne e vurha,no ne moga da otreka, 4e imashe i popadenia! Pone za men!Finala silno me razvulnuva!
Iskam i druga da te popitam - Ti kakvi tancovi tehniki predpo4itash? Spored men tancovite epizodi sa hubavi! Eroti4nata scena ,medicinskite sestri,finalnate tanci - mi donesaha emocionalna naslada!Estestvveno e,4e tancite ne mogat da budat kato tezi na Bob Fosse, no zashto da ne nabludavame druga interpretacia?
Normalno e da ima razli4no mnenia, no pone da budat konkretni - tova me haresa, a tova ne mi haresa .Nе moje vsi4ko da se postavia pod obsh znamenatel i da bude obektivno.Za tova ako iskame da obmeniame mnenia neka se postaraem za podrobni i obosnoveni mnenia





Тема Re: Ах този джазнови [re: %]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 12:27



Ami idi na balet be dusha



Тема Re: Ах този джазнови [re: ....]  
Автордa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 14:19



Ще отида и на балет,бе ...., но теб определено не мога да те нарека "душа", защото ти липсва, драги/-а "четири празни точки"!

Посочи какво си направил/-а да го гледам и да сравня колко имаш право да плюеш! Освен това се дасирам, че не си и гледал/-а мюзикъла! Разкажи поне един елемент от спектакъла. Естествено че не можеш, защото с тоя "...."ъкъл не можеш да спечелиш мангизи, за да си купиш билет. Съжалявам за минутите, които ти отделих, празна точке....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.