Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 04.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Тема Re: Спектакли в операта в Русенови [re: 1234]  
Автордoceтлив (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 22:44



Ми,1234,аз си мисля,че пак си пропуснала да си вземеш хапченцата.Айде миличка,вземи кукумицинчето и се успокой!За тебе в Русе всичко е загубено,пък и нали сега си в столицата,що страдаш толкоз и пълниш форума с всевазможни глупости?





Тема Re: Пламен Бейковнови [re: Poзaлия X]  
Автормoлбa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 22:48



Розалийке,много те моля не пускай за трети път постинга,много ще ми дойде!





Тема Re: Спектакли в операта в Русенови [re: 888]  
Автор12345 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 22:55



Алоооо, аз може и да съм некадърна, но кой е критерия и кой го казва ?
Както казва един братчед " туй българите сте много прости......"
Кой създава критерии - такива като теб или протежета като Текелиев или Тодоров?

"Не е задължително тези господа да са гении, но щом успяват, значи са по-добри от плювалниците като теб..."

успяват- с името на тати и парите на "шалом " А Вие , мижитурки нещастни целувайте гъзове и викайте "Осанна" .... Може и да Ви забележат,само по силно викайте и ако може,моля парите в брой ......."



Тема Re: Спектакли в операта в Русенови [re: дoceтлив]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 23:04



много се бъркаш- не съм тази за която си мислиш - просто съм от Бургас................. *(дано вденеш.....)



Тема Re: Спектакли в операта в Русенови [re: 12345]  
АвторHa тaтe мoмчeтo (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 23:23



Всяка тема стига до плювни. Някой иска да каже нещо хубаво и хайдеее, старта е даден.
Само аз ли имам усещането, че тук нещо не е у ред? Или някой...



Тема Re: Пламен Бейковнови [re: мoлбa]  
АвторPoзaлия X (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 23:39



Добре,но Найден трябва да се замисли .Доста ще му е тудно с протежетата на Кюркчиев да прави голямо изкуство, защото тяхното най = голямо качесво че са евтини и непретециозни ,а това е така зщото те са наясно с дереджето си . Пожелавам на русенци още по = големи успехи, по = малко японки, монголки ,румънци и всякакви други чуждоземни навлеци на сцената.Вервайте ми, България в момента има страхотни певци, но не са тези , които ви се пробутват.
Ваша , с най= добри чувства Розалия Х



Тема Re: Пламен Бейковнови [re: Poзaлия X]  
АвторBoлeн (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 23:48



по = малко японки, монголки ,румънци и всякакви други чуждоземни навлеци
A T A K A, A T A K A, A T A K A!



Тема Re: Спектакли в операта в Русенови [re: Ha тaтe мoмчeтo]  
Автор1234 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 00:01



НЕщО НАИСТИНА НЕ Е НАРЕД.... НО НЕ В ХОРАТА,А В ЦЯЛОТО БГ ИЗКУСТВО - НАВСЯКЪДЕ ЛИЦЕМЕРИЕ И ЛАНСИРАНЕ НА ПРОТЕЖЕТА- АКО ТОВА Е ИЗКУСТВОТО.....
КАКВО ИЗЛИЗА- КОЛКОТО ПО-ДОБРЕ ЛИЖЕШ ИЛИ ПЛАщАШ - ТОЛКОВА СИ ПО -ТАЛАНТЛИВ ................... (В БГ)
ЗАТОВА ТАЛАНТИТЕ СА НАВЪН....... НЯМА КОЙ И С КАКВИ КРИТЕРИИ ДА ГИ ОЦЕНИ ТУК ... ЖАЛКО....
НИКОЙ НЕ Е ПРОРОК В СОБСТВЕНАТА СИ РОДИНА....
ТРЯБВА ИЗВЪН БГ ХАРАТА ДА ПРЕЦЕНЯТ,чЕ СИ НЕщО,ЗА ДА ТЕ ПРИЕМАТ ТУК....
БАЛКАНСКИ СИНДРОМ........................
НЕ В ЛИ Е ОБИДНО НЕКАДЪРНИЦИ И ПРОТЕЖЕТА ДА ВИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ И ДА ВИ МАчКАТ ?
КАКВА Е ТОГАВА РАЗЛИКАТА МЕЖДУ чАЛГАЖИЙКИТЕ И НАС ? KOJ ПЛАщА И КОЙ ИМА ПОВЕчЕ ПАРИ ....................
ТОВА ЛИ Е ИЗКУСТВОТО ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????



Тема Re: вълшебната флейтанови [re: Boлeн]  
Автортoй e (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 12:11



ВЪЛШЕБНАТА ФЛЕЙТА

Какво стана с таз пиеска? Излезе ли,или се отложи?



Тема Re: Спектакли в операта в Русенови [re: Poзaлия X]  
Автор мaлинka (калинка съм,бре)
Публикувано11.12.06 22:14



Бабче, виждам, че се стараеш, браво!
Ама чети внимателно - "СЛЕД препинателен знак", а не ПРЕДИ него!
Значи:
Пишеш думичката, после слагаш запетайката и ЧАК СЛЕД ТОВА шпацийката!
Понимаешь?
А по отношение на указанията ти кого трябва да харесваме и кого не, мисля, че и в двата кюпа си поомесила и от добрите и от "недотамдобрите" (споко, знам, че не е една дума, само те бъзикам!)!
Но до голяма степен това е и въпрос на вкус, не смяташ ли?
Няма да се караме сега пред хората, я!
Peace, бабо, peace!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.