Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 30.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Как ви се струва Стоян Младенов?нови  
Авторзpитeлka (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 23:18



Снощи го гледах на Икарите и ми хареса.



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: зpитeлka]  
Авторvtora zritelka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 14:10



4uh,4e igrae v novoto predstavlenie na Desi Shpatova, ''Kafe i cigari'' v Sfumato.To vsu6tnost izleze li?



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: vtora zritelka]  
Авторsa6o (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 14:21



Az sum golyam fen na Psihoza 4.48 i s neturpenie 4akam ne6to novo ot Desi Shpatova.



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: sa6o]  
АвторTROMBON (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 16:06



Stoyan Mladenov me kefi! Ima energia, koiato ne prilicha na nishto ot tova, s koeto ni zalivat ot rodnata scena. Nadiavam se da se sreshta s gotini hora, s koito da pravi gotini roli. i mu stiskam palci.



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: TROMBON]  
Авторfanfar (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 21:42



4udesna samoreklama



Тема Стоян Младенов?нови [re: fanfar]  
АвторБpaт мy (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 15:51



Стоян Младенов е един посредствен актьор, доста тъпо момче и общо взето - много бездарен. Просто не знам, Стояне, как може сам да повдигаш теми за себе си във форумите. И последното ти представление в МГТЗК беше пълна излагация. Стягай се, че Бина няма да те търпи много-много.
С приятелски поздрав, Иван Ю.



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: зpитeлka]  
Автортeмa (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 22:28



а как ви се струва дядо коледа а мики маус или велигденския зеаек ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕИИИИИИИ!!!
стига сте писали за некви хора от некаде си
къде го видехте тоя стоян младенов
или майтоя стоян сам си е писал темата
както повечето актьорчета......

как ви се струва......
егати колко сте ..........



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: тeмa]  
Авторkrokodil (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 01:26



ama vie naistina ste ludi tuka!!!
basi zlobarite!
az naistina haresvam rabotata na tozi aktior, a tova, che za vas nikoi ne pishe e savsem drug vapros. veroiatno ne vi znaiat imetata, ama i kak da gi znaiat? sigurno i vie ne si gi znaete. no ne e i neobhodimo. vmesto da znaete, vzemete, che porabotete. nego Bina shte go izgoni i veroiatno shte vzeme vas. vsichkite.



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: krokodil]  
Авторkarakonjul (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 08:47



Slushaite be,lainari,Stoian e edin izkliuchitelno kadaren aktior,koito sega navliza v profesiata...shte se razviva..i tova mu e razlikata s vas,koito degradirate...a dali ni interesuva vasheto mnenie..precenete sami...Putki nedoebani..a ottam i nedovolni..loshoto e che vi lichi,che ste mujki putki..



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: karakonjul]  
АвторD (Нерегистриран)
Публикувано05.04.06 16:05



Stojan igrae s adsko naprejenie, koeto neminuemo se prehvarlja i na publikata, taka go haresvaha v NATFIZ i toj oshte poveche zadalbochi tozi si pohvat na izrabotvane na rolja - ne mi dopada, no pak vseki haresva razlichni neshta , nali ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.