Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Абсолвентътнови  
Авторaбв (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 13:14



Какви са ви впечатленията за тази пиеса на "Сълза и смях"?



Тема Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: aбв]  
АвторOбидeн (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 14:49



За съжаление - много зле. Ивайло Христов - режисьор?!!!!! Това е пародия. Който е имал нещастието да гледа Ножица-трепач, знае за какво става дума. Омръзнало ми е от посредственост и от манията за величие на някои хора. Единствената причина да не изляза в началото на спектакъла, беше да видя докъде ще стигне. Стига до мноооооого далеч. Изненадващо много. Приятно гледане на хората със здрави нерви!



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: Oбидeн]  
Автор Oблak бял (познат)
Публикувано12.09.05 22:38



Ножицата я оставих да ме трепе точно половин час и после напуснах препълнената и хилеща се зала.



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: Oблak бял]  
Авторraдняp (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 14:34



Нетърпим е Христов с неговите опити да се понаправи на режисьор. Единствено го вълнуват пПАРИТЕ. Като актьор залезе, защото го мързи да играе в сериозен театър и се отдаде на халтурки и накрая като го вкарят някъде, колкото да си заслужи заплатата, ни той се харесва, ни зрителите. Да сте видили пълни салони когато той играе. Един Секс в Армията, но останалите.
Та реши момчето да се учи да прави и най-вече и кино, защото многото пари са там.
ДА ЖИВЕЙ ХАЛТУРАТА!



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: raдняp]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 08:55



Аз пък не съм видял празен салон когато той играе. За "ножица трепач" няма билети с месеци, а "Абсолвента" е по-добър от филма. "Емигранти" има Златна роза! Гледахте ли по телевизията "ПРиятелите ме наричат Чичо"?



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: пич]  
Авторpumba (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 10:14



Да и аз се чудя кво толкова плюете.
”Емигранти” е много добър филм...Ама много добър, с едно малко издишане- мистериозното телефонно обаждане...Иначе безумно се забавлявам всеки път като го гледам! Шпера и Валери ...ме побъркват от изцепки-”Ше полудея!”, ”Спах с госпожата”:-))
Ножицата е пълна скръб... , но май само за мен.Бях като дупка в салона.Само аз не се смеех.Хората около мен се заливаха от смях... и в това няма нищо лошо! Просто не ми е по -вкуса толкова плосък хумор, пък и може да не съм бил в настроение.
А на темата за ”Абсолвента” - аз отидох с много малки очквания , и успя дори да ми хареса.Дори Нетка не ме дразнеше...а Бърнев беше фурия...
Не говорете толкова жестоки неща за Ивайло Христов ...тъпо е!





Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: пич]  
Авторraдняpa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 12:28



Айде, бе, тогава заповядай на Продавате ли демони в Армията, тъкмо с теб публиката ще се закръгли на 50. Можеш да доведеш и приятели.



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: пич]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 13:23



Не забравяй, че в основата на "Емигранти" е Людмил Тодоров! И това, слава Богу, много си личи. То и най-хубавите роли на Ивайло Христов бяха във филмите на Л. Тодоров.



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаханови [re: raдняpa]  
Авторpumba (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 17:29



Е, започваме да говорим за чалга театър вече!Йоанчето..................
Абе, гадняр , нали си виждал хора дето се кефят и на такъв тип изкуство.
50 - 50 кой ти ги дава!



Тема Re: Ивайло Христов - режисьор - хаха [re: ***]  
Автор**** (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 20:44



"Приятелите ме наричат Чичо" е супер филм! Заедно с "Емигранти" са най-добрите филми през последните години. Сценарист и режисяор на първия е И. Христов.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.