Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ahahahahahaнови [re: pustinq_purple]  
Автор tides (непознат )
Публикувано01.09.06 11:47



mnogo jalko che go priemash kato obida, razbira se che ne e. posheguvah se, no iavno si ostavila chuvstvoto si za humor vkushti

.
Prosto ot tezi forumi blikat gluposti i se zachudih kakuv e smisala na tazi psevdo-poezia tuk? Ta nali foruma e za Stoqncho? Az lichno smiatam che momceto ima stil i potentsial, ima ogun v nego, a kak shte se razvie samo vre,meto shte pokaje. Mnogo neshta sa i vapros na shans.
.. a ako shte govorim za intelektualni sposobnosti, garantiram ti che moite sa dosta nad nivoto ti



Тема Re: Ahahahahahaнови [re: tides]  
Автор4ee (Нерегистриран)
Публикувано01.09.06 15:49



Сигурно се включвам на слабо време, обае ми се върти из главата: защо не го цаниха него за женско царство, та да му ръмжат на ушенце женорята "Стоенеее! Абе Стоенчо бееее"





Тема Re: Ами предполагам, че не ги избират по името,нови [re: 4ee]  
Автор pustinq_purple (мираж)
Публикувано02.09.06 18:36



а по таланта
но аз не разбирам от театър та кой знае


Сега като се замислих мойто именце е по-рядко срещано, че може некоя и друга роля да ми дадат защо не да се пробвам и аз


А тоя Стоенчо не трябваше ли да бъде и красив и нежен btw?

... and I miss you
Like the deserts miss the rain!


Тема Re: Еми споконови [re: tides]  
Автор pustinq_purple (мираж)
Публикувано02.09.06 19:02



случва се човек да се пообърка малко, не сте били регнат - не знаете, че има възможност за подпис, който излиза автоматично след всяко мнение, помислили сте си, че на него е посветен (Пази Боже!) - на всеки може да се случи



Чувството за хумор ми е мааалко по-развито от твоето - затова и не можеш да разбереш кога се шегувам и кога приемам нещо насериозно.

Ми ако от форумите бликат глупости и поезията е "псевдо" мисля, че биха си били лика-прилика и място за чуденка едва ли щеше да има...

/ееееей, много намигам с едното око, бее!!!
а уж тези монитори не дразнели очите /

Абе шансът е мноо важен - в тва спор няма

... А, да си дойдем на думата, значи! Когато се прави бъзик, вземайки се дадена дума, то се взима конкретно нейно значение, защото ако се вземе друго смешката не просто няма да се получи, а ще бъде направо идиотщина - малко игра на думи не значи, че извлеченият от нея смисъл, е единственият възможен такъв .
Ама ще ти кажа, тоооолкова над нивото ми (а не съм кой знае колко ниска) са въпросните ти интелектуални способности, че аз наистина не мога да ги видя и определено ги поставям под въпрос особено с тия гаранции, ще знаеш, мнооого нависоко се целиш, но гравитацията си знае работата А колкото до жалките ти опитчета да ме засегнеш (ти, който въобще си нямаш представа с кого говориш) - досмеша ме нещо, честно!

Хайде бегай да се състезаваш с овцете кой е по-умен - може и да спечелиш, АКО предварително им наблъскаш тревата с нитрати - само глей и ти да не я налапаш по погрешка, че нещо мноого странно блееш

... and I miss you
Like the deserts miss the rain!


Тема Re: Стоян Младенов?нови [re: Бpaт мy]  
Авторeмииииии (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 22:06



тва е най- добрия актьор за мен.........много поздрави от мен и ти пожелавам кариерата ти в театъра да върви само нагоре пич!!!!!обичкам тееееееееее





Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: dir.bg]  
Авторeмииииии (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 20:35



Хей хора кажете каде др мога да му пиша защото съм полудялаааааааа по него !!!!!!!!!!!!!!много те харесвааааааааааааааам!!!!





Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: eмииииии]  
Авторabe (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 19:32



не знам къде ДРУГАДЕ, но не тук, защото така само забавляваш нас..... отидим в мгтзк и му кажи колко много го харесвааааааааааааааааш, по-лесно ще е





Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: abe]  
Авторeмии (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 21:15



а защо не тук като темата е за Стоян младенов аааааааааа?а и аз като му кажа ,че го харесвам кво?



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: зpитeлka]  
АвториHaMeн (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 16:01



И на мен



Тема Re: Как ви се струва Стоян Младенов?нови [re: D]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:48



Stojan e nai-goljamoto leke,koeto poznavam! Jalko,che ima hora,koito si misljat,che go haresvat




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.