Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 22.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Програмата на "Сцена на кръстопът"нови  
Авторvens (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 12:50



Не мога да я намеря в нета
Чух, че на касата имало листовки с пиесите и 2-3 думи за всяка, ама като работното ми време свършва след тях, не мога да си взема

Някой не може ли да я постне?



Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: vens]  
Авторfen (Нерегистриран)
Публикувано11.09.05 10:26



За програмата, не знам от къде може да се вземе, но вчера фестивалът беше открит с мюзикъла "Коса" в Античния театър. Беше ВЪРХА!!!



Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: vens]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано12.09.05 02:00



Из целия град има разлепени афиши с програмата - по дати и часове.



Много е щуро на плажа.

Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: fen]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано12.09.05 02:02



А днес "Хъшове" беше, ако мога така да се изразя, "На дъното". Брилянтно изпълнение на идиотски замисъл.



Много е щуро на плажа.

Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: Haчko]  
Авторcheetah (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 16:17



Хъшове ми хареса! Беше направено много добре, въпреки невъзможността да да се ползват модерните условия на сцената на народния, всички проблеми бяха решени много професионално. А "На дъното" не беше, питайте публиката, която стоя на крака толкова време!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: Haчko]  
АвторTинa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 18:05



Прекрасна режисура, но толкова фъфлещи актъори не бях виждала!



Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: Tинa]  
Авторrицka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 19:30



ах, тези пловдивски ктъчми......................



Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: cheetah]  
Автор Haчko (безднадеждност)
Публикувано12.09.05 21:15



О, аз ако питам публиката, "Риск печели, риск губи" може да се окаже най-великото предаване.

Първо, "Хъшове" заслужава собствена музика, а не сбирщина от U2, Ян Тиерсен (музиката на "Амели Пулен") и Влатко Стефановски (циганска песен, ако трябва да сме точни). Свършиха ли се композиторите в България и нито един от тях ли не е в състояние да напише прилична музика специално за тази постановка?
Второ, "Хъшове" не е комедия и да караш публиката да се залива от смях, включвайки в сценария скечове тип "Каракочев" е меко казано нелепо. Не ме интересува кой е постановчикът и каква репутация има.

Вместо да се хване за повестта на Вазов и да се опита чрез нея да изтегли публиката нагоре, Морфов грубо смъкна "Хъшове" в калта... при тълпата, която, както вече разбрахме, беше на крака дълго време.
Е, аз не бях.



Много е щуро на плажа.

Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: vens]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 21:52



А кое представление си заслужава да се гледа?Аз исках да намеря малко време за порция смях и да гледам "Абсолвентът",но прочетох 1 отрицателен отзив за него...



Тема Re: Програмата на "Сцена на кръстопът"нови [re: Haчko]  
Автор Oблak бял (познат)
Публикувано12.09.05 22:39



След Аве Иванова и моя милост, с теб досега станахме трима.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.