Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 29.09.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема балета в СНОБнови  
АвторCлънцe (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 14:12



Какво става в СНОБ? Балерините живи ли са още?



Тема Re: балета в СНОБнови [re: Cлънцe]  
АвторCHOБAP (Нерегистриран)
Публикувано13.03.05 20:25



Кои балерини? Някои още мърдат.



Тема Re: балета в СНОБнови [re: CHOБAP]  
АвторAБB (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 15:55



изобщо има ли балет в България? Само сбирщина некъдърници са останали!



Тема Re: балета в СНОБнови [re: AБB]  
АвторHeйнo Beличecтвo Пyблиkaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 16:13



Вярно е че повечето за нищо не стават горките. Последния път гледах "Спящата красавица" и това за мен беше агонията на българския балет.По ужасно нещо сигурно няма!



Тема Re: балета в СНОБнови [re: Heйнo Beличecтвo Пyб]  
Автор Nekadaren (незапознат)
Публикувано15.03.05 19:35



Vsichki izkustva sa v kriza v momenta i tova e normalno. No chak puk agonia...
Vjarvam, che do njakolko godini neshtata shte se normalizirat.
Osven tova vjarvam, che malko po-pozitivno otnoshenie njama da navredi...



Тема Re: балета в СНОБнови [re: Cлънцe]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 01:17



Ми вместо да си чешате езиците и критикувате СНОБ и в частност балета,защо не се опитате да направите реклама на балетното изкуство. За съжаление дори и в близките 10 години няма да се оправи, тъй като в момента няма желаещи деца, които да кандидатстват в НУТИ и в последствие да заработят като артисти балетисти в СНОБ. Чувал съм как до преди десетина години са кандидатствали по 150 деца. Тогава в училището имаше класове от по 10 и повече момчета, а сега ако успеят да приемат 5 момчета ооооооо това е празник за НУТИ.



Тема Re: балета в СНОБнови [re: xekтop]  
Авторsilphida (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 06:12



O, hekotre , ne sam te sreshtala vav foruma otdavna!!!
No i nishto novo ne cheta ot tebe. Ia za kakvo da se pravi reklama na baleta, kato za mnogo hora baleta e masha Ilieva. Dazhe q pokaniha da uchastva v televisionniq test na natsiqta, tq milata da ne e simvol na inteligentnost .Skasala se da prepisva otgovorite, za da izkara 110 tochki. Ili pak da se sabirat detsa za uchilishteto !? Ti da ne bi da si v Sofiiskata opera, a? E togava za kakvo govorim? Ti mi kazhi , az ot balet ne razbiram, no shte ti kazha , che horata v baleta ne razbirat ot menidzhmant



Тема Re: балета в СНОБнови [re: silphida]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 00:09



Ми виждам 4е и ти не си се премонила та......................................................... пак си пееш старата песен



Тема Re: балета в СНОБнови [re: hektor]  
Авторsilphida (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 05:44



Az mozhe i da sam se promenila, no situatsiqta s baleta ne e. Pak i ne vizhdam ti kakvi po-razlichni ot obichainite si razsazhdeniq predlagash. pak i te v golqma stepen sa plod na tvoeto semeino polozhenie, nali.



Тема Re: балета в СНОБнови [re: Cлънцe]  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 10:28



Ми да ти призная причината да не пиша в този форум си ти, защото винаги нашадаш,мен и моето семейство и балета колко сме били тъпи и ограничени. ти превърна този форум в нещо като вендета срещу балетните хора. Ако сме толкова тъпи и ограничени остави ни да си живеем така, и продължавай да си живуркаш в твойте среди


Повярвай ми не си се променила




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.