Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: RobinZoni]  
Автор4uk (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 00:04



Moga li da napravia edin priziv?
Ako tezi trimata:Robinzoni-to,Bunaka,Oblaka i tapaka v sianka,ne sprat da se praviat na nedoebani teatrovedki,koito si slujat s chujdi dumi,samo za da se praviat na interesni,tai kato niama koi da gi ebe,shte pomolia vsichki,koito pishat za teatralnite sabitia ili da se premestiat v drug klub i da gi ostavim tezi da si onanirat beznakazano ili az lichno shte im nameria adresite na tazi trimata i shte gi opana otzad,ta dano stanat po snizhoditelni i tarpelivi kam po-netalantlivite ot tiah(Morfov,Kurkinski,Moskov)!
Blagodaria vi plebei!!!



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: 4uk]  
Авторgek (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 08:15



tipi4en balkanski mantalitet-da iska6 da naebe6 niakoi koito e po-umen ot tebe za da go uniji6.



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: gek]  
Автор4uk (Нерегистриран)
Публикувано04.12.04 09:34



Ne,sulio,tipichen balkanski mantalitet e da se opitvash da unijish ili po tochno da prinizish talanta na nadarenite do sobstvenoto si bezdarie.
A tova s opavaneto e orientalski mantalitet,v koito mejdu drugoto niama nishto losho...nito za tozi koito opava,nito za opanatia.
A s tezi ...teatrovedite....Abe,kolegi,sega mi shtrakna lampata,tezi trimata da ne sa,Ania Pencheva,Velko Kanev i Georgi Mamalev i da se kriat pod niakvi psevdonimi?
Pitam,shtoto tezi trimata sashto ne ponasiat po talantlivite ot tiah.....ne ne sa te!
Onezi ne mogat da si slujat tolkova izkusno s dumite...



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: 4uk]  
Автор RobinZoni (Образ)
Публикувано05.12.04 01:19



Ах ти злобни приятелю. Как успя да синхорнизираш толкова екстремизъм само в два постинга.
Полемиките са излишни. Ти си прав и убеден съм, не го подлагаш на съмнение.
Само да ти кажа, че за Теди Москов няма да се разбрем, тъй като до сега съм намерил за слаба единствено "Майсоторът и Маргарита". Другите му постановки - уф как да го кажа, като този път да ме разбереш правилно - ме кефят.
Също така си сравнително новичко чукче в нашта наковалня, та затова грешно ме постави от една страна с Облакът и Бунак.

Сега си свободен до второ нареждане.

Поздрави.



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: RobinZoni]  
АвторБyнak (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 16:31



Аз съм си Бунак и съм си аз.Ако това което не ми харесва не ти допада си е твой проблем.Другото е диктатура.Ако не ти харесва иди в Монголия.Там всички монголци харесват театъра си.Поздрави.



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: Бyнak]  
Автор4uk (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 17:26



Ama vie mnogo se obiasniavate be,dragi mi smehuikovci!A tova dali sam mlado chuk4e ili ne ne mislia,che ima niakakvo znachenie,zashtoto ne sme se sabrali tuk da pishem za nas...nito za vas....a ti Robinzoni-to,ne se draj kato kapitan na rota,zashtoto mantaliteta i vkusa ti-teatralnia de,sa ti kato na starshina ot Elhovskoto N podelenie...Are..



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: 4uk]  
Авторpeдниk (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 19:28



абе пич ако беше ходил в казармата нямаше да си толкова чувствителен



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: peдниk]  
Автор4uk (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 10:18



......



Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: 4uk]  
АвторOблak (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 13:04



За мен (като обикновен плебс) няма съмнение, че усилието да мислиш неконформистки е трудно удоволствие за елитната публика, самообявила се в твое лице за нещо като ударен инструмент. За твое собствено съжаление и наша всеобща радост - не и музикален.:о))
Но ти благодаря, де. Разсмя ме чистосърдечно!
Въпреки това нали се сещаш, че мъчно се навивам да отговарям на изящното ти слово. Правя го единствено заради момчетата, които са проявили снизходителност да ти обърнат някакво там внимание.



Тема Евала ти мойто тарикатченови [re: 4uk]  
АвторTaтko ти (Нерегистриран)
Публикувано06.12.04 14:18



Бегай сега да ти го самона4УКа таланта КУРкински.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.