Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 02.07.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Летенето на Морфовнови [re: Oблak]  
АвторБyнak (Нерегистриран)
Публикувано03.11.04 23:09



А,и аз го имам записа на Чудомир...Май сме от едно поколение.Само дето аз съм Бунак. Та се сетих по повод на бурето за което ми пишеш за "Ничия земя".Де да знам що се сетих.Нещо във връзка с "Хъшове" ще е било.Накаква аналогия-нали така се казва.Но:"Да сме живи и здрави".Така ще преживеем даже собствените си провали.Пак поздрави.



Тема Eii, OBLAK>....нови [re: Oблakът]  
Автор BlSKVlTKA (ljubopitna)
Публикувано05.11.04 13:58



Znaesh li kakvo....., Vmesto da zadavash TUPI vaprosi vzemi izgledai dokrai predstavlenieto!!!!!!!!!!!! Ako tolkova iskash da znaesh kakvo stava vav II chast da si ja izgledal!!!!!!!
A kolkoto za smartta na Strandjata - do sega vseki pat gledam tova predstavlenie i mnogo stranno kak do sega nikoi ne se e hilil v tozi moment, kamo li na premierata na kojato ti si bil! Tochno togava i az bjah na I balkon!!!
I ako si gledal i slushal malko po-vnimatelno tazi I chast, kakto ti tvurdish, shteshe da zabelejish che MAKEDONSKI ne e Mutavchiev,a Chocho Popjordanov, no ti moje bi si bil tolkova v chas togava(pod opianenieto na cigarkata ti ili po-skoro na neshto drugo...), che moje bi ne si mogal da razlichish Chocho ot Mutavchiev... ili si i malko kasogled????
"Nevzrachen Rusi Chanev", ja parvo pogledni sebe si i se pogriji za kompleksite si i sled tova kritikuvai aktjori i rejisjori (Sasho Morfov)!!!!!!!!!!!!!
A moje bi si mislish, che si mnogo velik??! Shto ti ne vzemesh da napravish "Hashove"??? Togava shte govorim!!!

.....


Тема Re: Eii, OBLAK>....нови [re: BlSKVlTKA]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 14:44



Доколкото разбирам ти е било по-лесно да нахрачиш някой с различно мнение, отколкото да напишеш твоето собствено за постановката. Защо ли ти е по-лесно? В постановката ли е причината или в теб?


"Ти си говедо" по никакъв начин не е аргумент в защита на тезата "постановката е добра". "Tochno togava i az bjah na I balkon!!!" пък още по-малко. Дай нещо по-убедително.



Тема Re: Eii, OBLAK>....нови [re: миpa]  
Автор BlSKVlTKA (ljubopitna)
Публикувано05.11.04 14:53



Neshto ne mojesh da chetesh, mai mi se struva, za nikakvi goveda ne sam pisal.... mai i ti si kasogleda!

.....


Тема Re: Eii, OBLAK>....нови [re: BlSKVlTKA]  
Автормиpa (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 15:26



Пак четеш само онова, което те устройва.
Докажи, че нямаш късогледство - напиши твоя анализ на постановката, убеди ни. Хайде, хвърлям ръкавица.



Тема Re: Eii, OBLAK>....нови [re: миpa]  
АвторБyнak (Нерегистриран)
Публикувано05.11.04 22:42



Понеже съм Бунак,обичам торта от бисквити.



Тема Re: Eii, OBLAK>....нови [re: Бyнak]  
Автор BlSKVlTKA (ljubopitna)
Публикувано08.11.04 12:18



I drug pat si go kazval!

.....


Тема Re: Eii, OBLAK>.... [re: миpa]  
Автор BlSKVlTKA (ljubopitna)
Публикувано08.11.04 12:30



Znaesh li, spored men ne e vajno tova - predi nachaloto na predstavlenieto da analizirash horata okolo teb kakvo komentirat za Sofianski, za decata mu, za baba mu ili prababa mu. Razbirash li??? Tova po nikakav nachin njama neshto obshto sas samata postanovka! Mojesh li da razberesh! I chovek, koito se valnuva ot tezi neshta, prosto ne e v sastojanie da komentira adekvatno edna postanovka, zashtoto prez cjaloto vreme vnimanieto mu shte e razkasano mejdu hashovete, Sofianski, prezidenta i lelichkite koito gi komentirat! Nadjavam se che si me razbrala!
P.S. A ti gleda li "HASHOVE"??!!!
Pozdravi!

.....


Тема Re: Eii, OBLAK>.... [re: BlSKVlTKA]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 13:41



Че с какво твоята реакция е по-различна от онова, което обявяваш за неразбираемо?

Два пъти настоявам да си говорим за театър, а не за определен ник. Ти обаче упорстваш и не щеш да ми говориш за театър, а за реакциите на тоя ник. Дали ще е за ника или за бабките и Софиянски, разлика не виждам (виждам, разбира се, но...)

Постановката ужасно много ти е харесала, но ни дума за нея. Това си го превеждам или като "не искам да ти кажа защо мисля така" или "не зная защо мисля така". И в двата случая не виждам какво правим в клуб "Театър". Аз искам да чуя твоето мнение за конкретната пиеса, а пък ти не щеш да го дадеш. Искаш да си дадеш мнението де, ама в никакъв случай не за театъра, ами ей така, приказка да става и разговорът да върви.... и да хапем някого... пък театъра кучета го яли



Тема Re: Летенето на Морфов [re: dodo]  
АвторOблak (Нерегистриран)
Публикувано08.11.04 14:30



Не се питам Додич, дали публичното ръсене на нисък мисловен регламент е достатъчно условие за участие, където и да било. Защото виждам, че рискът да мислиш преди да драсколетиш несвързано се е оказал непостижим лукс за теб.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.