Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 23.09.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Вернисаж"нови  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано20.11.03 10:04



Снощи го гледах, в началото не мовех да разбера дали ми харесва, но тази сутрин се събудих фенка на постановката, утрото е по-мъдро от ве4ерта. Александра Василева винаги ли е толкова истерична в ролите си, може да ми е глупав въпроса, но не съм я гледала в друго, а и да съм-не помня. А, сетих се, гледала съм я в една постановка в Армията, но след това игра друга актриса на нейно място, (нали?) Иначе Карамазаов определено най ми допада, засега, в "Албена".
Гледахте ли "Вернисаж"?

Редактирано от Ripple на 20.11.03 10:05.



Тема Re: "Вернисаж" [re: Ripple]  
АвторDuci (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 22:54



Ami da gledahme go!Ma ti ve4e znae6!Alexandra prosto si e luda,no i mnogo dobra.Predstavlenieto e dosta priqtno,aktiorite i rejisiora-mladi i naduhani!Abe zabavlenie i za tqh i za publikata!
Otnosno Karamazov,opredeleno nai-dobrata mu rolq dosega e na Senebirski,nqma spor.Ne slu4aino polu4i i nominaciq za Asker za neq.



Тема от тук насетне:)нови [re: Duci]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано21.11.03 09:26



И сега коя постановка да уважа?
Така и не се котирах за "Плажа", а определено искам да го гледам заради Съни Сънински.
А на "Клюки от ада"нямаше места онзи ден. Е, вярно, аз отидох в 18.58 .
Май съм си харесала "Телефонна кабина".



Тема Re: от тук насетне:)нови [re: Ripple]  
АвторDuci (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 22:22



Az o6te ne moga da vlqza v 4as.Novite postanovki hi4 ne sa mi qsni...Preporu4ai ne6to!!!



Тема Re: "Вернисаж"нови [re: Ripple]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано22.11.03 11:56



Гледах "Вернисаж", и сега не мога да се сетя какво е "Вернисаж". Не беше ли нещо за хапване, защото помня имаше реплика "Ти не си опитал още нашия/моя Вернисаж!" "Ми.. не съм.."
Хареса ми, кратичка е, но съдържателна.. И като си помисля, че и аз попадам в подобни ситуации, направо мога да обявя тази постановка за "ценна"... а и краят й.. Неочакван и съкрушителен



Тема Re: "Вернисаж"нови [re: pyж]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано22.11.03 14:05



Вернисаж е най -общо казано изложба, това като цяло беше и идеята на постановката, до каква степен сме искрени със себе си и сме самите себе си и кога правим нещата заради другите. Това са моите изводи поне.



Тема Re: от тук насетне:)нови [re: Duci]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано22.11.03 14:12



Ми хайде на "Телефонна кабина". Аз съм гледала повечето постановки от миналия сезон, а от новите бях на Мнимият болен (нещо не ме впе4атлява Иржи Менцел, сега сигурно някой ще ме оплюе), Живот и здраве в Сатирата и Вернисаж. Е, явно уважавам за момента Сатирата. Тази ве4ер има нещо на Георги Господинов май там. Аз съм му литературна фенка, но на спектакъл незнам.......
Иначе някой ден ще гледам Макбет и МаГбед, но като утихне шумотевицата.
А като театър си падам по "Зад Канала" и постановките там.



Тема Re: "Вернисаж"нови [re: Ripple]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано22.11.03 20:19



Хубаво е да си имаш вернисаж във вкъщи.

Моите изводи са в такъв по практически план - За семейната скука, за показността, за теб и другите. Най-общи неща. Всъщност не се замислям много-много, дъ му мислят къртиците.. т.е критиците.

Усмивка!



Тема Re: "Вернисаж"нови [re: Ripple]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано03.12.03 18:04



Za vernisaj moga da kaja 4e nikak ne mi haresa dosta skuchno i naglaseno predstavlenie, a za Alexandra dobre igrae po princip mojesh da ia gledash v satirata na kamerna scena s Rashko Mladenov no ne si spomniam imeto na postanovkata - smeshna beshe:)
Karamazov inache mi nai-haresva kato Romeo v Romeo i Juliet na abadjieva v Narodnia teatur -poslednia etajq toi po-skoro preigrava malko no pone se starae:)




Тема Re: "Вернисаж"нови [re: fifi]  
Автор Ripple (krotka)
Публикувано04.12.03 08:56



За скучна и нагласена хич не могда се съглася. За мен постановката беше по-скоро конкретна. Показваше се точно това, което трябваше според темата-нито пове4е, нито по малко. За нагласена всъщност какво имаш предвид? В смисъл, че се е знаело какво ще стане ли?
Аз не съм "много" глупавичка, но не предвиждах всяко следващо действие на сцената. .
В коя постановка игаре Александра с Рашко Младенов? Всъщност съм му фенка, но не съм го гледала много, така да се каже запали ме "Контра-азът", пък особено след "Контрабасът"

Редактирано от Ripple на 04.12.03 10:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.