Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема съжалявамнови  
АвторБyнak (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 12:07



Ако не бях Бунак,щях да поздравя голяма част от носителите на "Аскер".Но тъй като СЪМ,не мога да го направя.Съжалявам за което.Поздрави.



Тема Re: съжалявамнови [re: Бyнak]  
Авторmima (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 18:29



a be ne6to ne me izkefiha ,pak i pove4eto spored men ne si zasluzavat nagradite,tai 4e BUNAKne se kosi.Iad me e 4e TARTUF na Mladezkia teatar ni6to ne polu4i.



Тема Re: съжалявамнови [re: mima]  
АвторG (Нерегистриран)
Публикувано24.05.03 19:45



Zatova puk Valeri Iordanov be6e nominiran za mujka rolia v Divite i za malko da vzeme Askeer.....Ni6to, sledva6tia put...............



Тема Re: съжалявамнови [re: Бyнak]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано25.05.03 11:01



Аз се зарадвах, че "Зимна приказка" взе Аскеер, защото постановката ми хареса. Даже много ми хареса.



Тема Re: съжалявамнови [re: Marina]  
АвторQ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.03 00:37



Az vuob6te ne se sumnjavam.Ne sum ja gledala,no predpolagam,4e si struva.O6te pove4e-Marius e regisjor.



Тема Re: съжалявамнови [re: Q]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано26.05.03 12:51



Ходи гледай да не свърши сезона.
И аз харесвам Мариус като режисьор.



Тема Re:нови [re: Marina]  
Автор RobinZoni (Образ)
Публикувано26.05.03 18:09



Реплика относно "Зимна приказка".
Не ти ли се струва твърде авантюристично да подложиш публиката на 200-минутно представление? Този самоуверен подход изисква доста по-ангажиращо присъствие на сцената от колкото откопираното Мариус-поведение на Иван Радоев. И до антракта наистина не виждам мотив, които да те накара... да се надяваш.
Митко Рачков все по-трудно излиза от амплоато на вшутен център на вниманието. От начало ми харесваше, но... много започна да се повтаря. Сигурно е така, защото повторих "Самолетът беглец" и от поведението му там и тук не открих съществена разлика. Иначе Йордан Биков печели симпатии с изтерзаните си визия и говорене (сигурно ми е останало още от "Албена"). Не знам как го прави този човек? Заради него ли, заради Ани ли, след почивката има какво да се види.
Трябва да отбележа много силния финал. Наистина оригинално попадение на Мариус.



Тема Re:нови [re: RobinZoni]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано26.05.03 21:23



Да, финала беше блестящ.
Да, постановката е малко... длъжка.
Но аз харесвам начина по който Мариус съчетава класика и оригинални хрумвания.
На мене Иван Радоев много ми хареса.
А Ани е толкова мила и естествена... тя още повече ми хареса.
Т.е. постановката си има кусури, но хубавите неща в нея са много повече от нехубавите. Според мене.



Тема Re:нови [re: Marina]  
Автор RobinZoni (Образ)
Публикувано27.05.03 14:18



Принципната разлика между "Едип цар" и "Зимна приказка" са точно тези, както ти ги наричаш - оригинални хрумвания. Андреас Пантзис не "флиртува" с публиката, докато Мариус прочита античната приказка със съвременна мисъл, която мисля, че ми допада.
Чувстовото за хумор май се превръща в задължителен елемент на успешното представление?! Аз не се оплаквам.




Тема Re: [re: RobinZoni]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано27.05.03 23:16



Чувството за хумор е задължителен елемент от живота ни. Поне от моя. И то от чисто практична гледна точка. С него е по-лесно и по-приятно. За това даже не съм и забелязала, че се превръща в задължителен елемент от успешното представление. Естествено ми се струва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.