Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:36 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Театър, Опера, Балет
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защо всъщностнови  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.10.02 09:13



Валентин Ганев взе Аскеер 2001 за най-добра мъжка роля в спектакъла "Контрабасът"?

Душата ми плаче за сняг. За бяло, за чисто душата ми плаче...


Тема интересен въпрос...нови [re: Marina]  
АвторБyнak (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 11:44



Защо пък не?Вие,Марина,имате ли някакъв отговор.А "свой носител"?



Тема Re: интересен въпрос...нови [re: Бyнak]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано07.10.02 18:16



Нямам нищо против да ми говорите на ти.
Не, защото изпълнението му на тази роля, както и на всички останали в които съм го гледала, е много слабо според мене.
Сега повдигам темата, защото сега гледах пиесата.
А "свой носител" си нямам.


Душата ми плаче за сняг. За бяло, за чисто душата ми плаче...


Тема Re: интересен въпрос...нови [re: Marina]  
АвторБyнak (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:00



Снега ще дойде,Марина...Но тогава..."Защо не можем като птиците,да сме щастливи всяко лято..."Я да оставим на мира тия актьори и да почетем поезия...Впрочем рецитирането е най-голямото зло,което един актьор може да ти причини.Слава богу,актьорът,за когото говориш не рецитира.Нали?Поздрави.



Тема Re: интересен въпрос...нови [re: Бyнak]  
Авторвeчepящa c тъпaци (Нерегистриран)
Публикувано09.10.02 17:13



Така е. От кряскане няма време дори да рецитира



Тема Re: интересен въпрос...нови [re: Бyнak]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано09.10.02 18:11



Поезията в общия случай би ме направила още по-тъжна... докато дойде снега.
Има актьори които рецитират прекрасно стихове. За този точно не знам, ама не вярвам да го направи хубаво. Добре, де. Знам че съм предубедена, но наситина не ми харесва как играе.


Душата ми плаче за сняг. За бяло, за чисто душата ми плаче...

Редактирано от Marina на 09.10.02 18:11.



Тема Re: Как защо?нови [re: Marina]  
Автор RobinZoni (Образ)
Публикувано09.10.02 18:34



Aма вие не го оставяте на мира този Ганев. Кой от къде свърне и айде анатема. Ти, Марина, явно си опуснала врящата полемика относно неговата особа, но би ли ми обяснила какво му е на тоя "Контрабас"? Че даже една твърдо Анти_Ганевите_Провиквания девойка постъпи разумно и го оцени по достойнство (поне в този моноспектакъл), а ти сега извърташ война в мирно време.
Не случайно в момента това е най-играното заглавие, поставяно минимум 4 (четири) пъти месечно и изискващо купуване на билети поне от предния сезон.
(?!)

Редактирано от RobinZoni на 09.10.02 18:37.



Тема Re: Как защо?нови [re: RobinZoni]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано09.10.02 21:53



Оооо, много съжалявам, че съм подхванала вече изчерпана тема. Не знаех наистина. Отдавна слушам за пиесата, но чак сега ми се отдаде възможност да я гледам. Изобщо не исках да я гледам заради актьора, но накрая сколоних заради суперлативите които чух. И пиесата настина е хубава. Само дето актьора не го бива. Но това е според мене наистина.
Ами какво му е ли? Изкуствен е, нервен на сцената, вряска... не знам какво му е ама това дето му е не ми харесва.


Душата ми плаче за сняг. За бяло, за чисто душата ми плаче...


Тема Ако под "Анти-ганевата девойка"нови [re: RobinZoni]  
Автор зy (каквато-такава)
Публикувано09.10.02 23:06



имаш педвид мен, ДЪРЖА да си повторя думите от миналия сезон. "Контарабъст" ми хареса ПОВЕЧЕ от другите му роли. Това не означава, че ми е ХАРЕСАЛА. Волейболът ми харесва повече от футбола означава, че двете ме интересуват еднакво малко, но едното поне не ме дразни толкова.

Сори, но мисля, че с това непрекъснато повтаряне и навиване на пръст наистина правите лоша услуга на този актьор. Ако някога съм споделила, че не го харесвам, то е било мимоходом. Колкото повече някой се опитва да ме убеждава, че е страхотен, толкова повече се активизира нормалният психологически феномен "защита на мнението" и започвам да го задълбавам в нехаресването, не защото действително съм се разочаровала повече, а защото съм длъжна на по-настървената защита да противопоставя по-настървена критика. Това явление е всеобщо и не се отнася само за мен (говоря за себе си, защото не съм упълномощена да говоря от чуждо име).

Тъй че, Робине, хайде, оставете го човека на мира да си върши работата, вместо зорлем да му създавате врагове от неговите най-обикновени не-почитатели.


Много съжалявам, но ако тази роля заслужава Аскеер, това просто е зачеркване на доста по-мащабни и внушителни постижения. Тя е нелоша роля, но е е най-върховата за сезона. Не само според мен. Споделям мнението на Марина.



Тема Re:нови [re: зy]  
Автор RobinZoni (Образ)
Публикувано10.10.02 11:14



Ne znam dali si zabelqzala, no ne komentiram s golqma ohota ve4e iz4erpani temi. Prosto Marina me pokani (ne personalno razbira se) na bis za sy6tiq vypros i iskam da vidq ot kakyv zor tyrsi senzacii.
Naistina neprekysnatoto povtarqne nikak ne e v usluga na aktiora, no formulirovkata, koqto izpolzva6 za "za6tita na mnenieto" imam namerenie da si q prepi6a dobrovolno.
Predlagam da ne si pravim lo6a rekllama s tova bezsmisleno prepirane!
btw: koq e nai-vyrhovata rolq za sezona spored teb?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.